Litvanya Trans

Litvanya Trans Yukarı Balkan ülkeleri arasında yer alan Litvanya’ya nakliye çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Litvanya ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

Litvanya ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze süre gelen tecrübelerimizle birlikte her geçen gün yeni adımlar atarak geliştirmekteyiz.Litvanya’ya yapılan İhracat yükleri arasında öne çıkan yük gruplarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri inşaat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Litvanya’ya nakliye konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini devam ettirmektedir.

Litvanya’ya kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız nakliye çalışmalarının yanında aynı zamanda gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Litvanya’nın başta Vilnius olmak üzere  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Litvanya çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmekte, aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Litvanya karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Litvanya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış  yapmaktayız. Litvanya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Litvanya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Litvanya’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Litvanya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bursa Litvanya Karayolu komple tır taşıma fiyat teklifimiz 3.500 euro

Litvanya trans

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir