macaristan frigo tır

Balkan ülkeleri arasında yer alan Macaristan’a nakliyat hususunda faaliyetler göstermekte olan firmamız söz konusu lojistik hattı ile ilgili kapsamlı çalışmalara imza atmakta ve çalışmalarını her geçen gün büyütüp genişletmekte konum itibarı ile göz dolduran bir mevkide bulunmaktadır.

Macaristan komple ve parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri vermekte olan firmamız her türlü yük taşımacılığını standart ve mega tenteli tırları, kapalı kasa frigo dorse tırları, gabari dışı ağır nakliyata uygun uzamalı ve havuzlu dorseli lowbed tırları, konteyner taşımacılığını konteyner kilitleri mevcut bulunan açık sal dorse tırları ile gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği ve C2 yetki belgesi ile tüm taşımaları CMR sigortası kapsamında güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Macaristan’a taşınmasını planladığınız her türlü komple, parsiyel ve kargo yüklerinizin nakliyesi ile ilgili taleplerinizi firmamızın web sayfasında bulunan iletişim mail ve telefonlarına yazılı ve sölü olarak bildirebilir, tam gün çalışma anlayışı ile hizmet sunmakta olan deneyimli ekibimizden en uygun şartlarda taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir