Macaristan Nakliye Firmaları

Macaristan nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  dorselerimizle sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde mevcut bulunan yüklerinizi Macaristan’ın başta başkent Budapeşte olmak üzere tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm prosödürleri  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

Macaristan karayolu nakliyat çalışmalarımızı araç filomuzda bulunan öz mal ve kiralık tırlarımız ile işbirliği yapmakta olduğumuz nakliye firmaları ve Macaristan’da bulunan acentelerimize ait tırlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Macaristan’dan Türkiye üzeri İran, Irak, Suriye, Türkmenistan, Azerbaycan ve Gürcistan gibi ülkelere, transit kapsamlı üçüncü ülke yük taşımacılığı işlerimizde son derece başarılı bir performans sergiliyoruz.

Türkiye-Macaristan lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımız mevcuttur.

Taşınması planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle iletebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi ile en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile tekliflerimizi alabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir