macaristan nakliye taşımacılık

Uluslararası kara ve denizyoluTaşımacılık alanında ki çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız Mersin Frigo, Macaristan’a yapılmakta olan ihracat ve Macaristan’dan ithalat  taşımalarında da hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız, Macaristan’a gönderilmesi düşünülen her türlü yükün taşınmasında tam kapasite ile hizmetlerine devam etmektedir.

Macaristan nakliye firmaları arasında başarılı çalışmaları ile göz önünde olan firmamız karayolu taşımacılığı konusunda geçmişten gelen tecrübeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Komple Tır taşımaları ile birlikte yoğun şekilde talep gören parsiyel taşıma taleplerine karşılık verebilmek adına  İstanbul ‘da kurulmuş depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel  çıkışlarımız mevcuttur.

Macaristan nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan çeşitli tiplerdeki  dorselerimizle sürdürmekteyiz. Kuru yük taşımacılığında standart tenteli , yaş sebze-meyve, donmuş gıda ve kimyevi maddeler gibi soğuk sıcak ayarlı taşınması gereken yüklerinizi frigofirik dorselerimiz ile, açık yükleriniz ile konteynerler içerisinde taşınması gereken yüklerinizi sal dorse açık kasa dorselerimiz ile, ağır tonajlı ve uzun metrajlı gabari dışı yüklerinizi lowbed dorselerimizle karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde taşımaktayız.

Firmamız Mersin Frigo, taşımalarınızı sigorta kapsamında en güvenilir şekilde yükleme adresinden teslim adresine kadar, olabilecek minimum sürede teslim etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, gümrükleme ve sigorta işlemleri ile yurt dışı gümrükleme spedisyon hizmetlerini de sunan firmamız , alanında uzman tam donanımlı ekibi ile servis sağlamaya devam etmektedir.

Ülkemisin tüm bölge ve şehirlerinde mevcut bulunan yüklerinizi Macaristan’ın başta başkent Budapeşte olmak üzere tüm şehirlerine sevkini en kısa sürede tüm prosödürleri  ile CMR sigortası kapsamında sağlamaktayız.

Türkiye-Macaristan lojistik hattında ihracat, ithalat ve üçüncü ülke yüklerinin taşınması konusunda C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plaka araçlarla, her türlü yükün taşınması ile ilgili gelen tüm taleplere anında olumlu karşılık vermek suretiyle düzenli çalışmalarımız mevcuttur.

Taşınması planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak bildirmek suretiyle iletebilir, uzman ekibimizin anında yanıt sistemi ile en uygun taşıma koşul ve fiyatları ile tekliflerimizi alabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir