Makedonya Lojistik

Makedonya lojistik hattında sürdürmekte olduğumuz başarılı taşımacılık faaliyetlerimizi kararlılıkla devam ettirmekte, teknolojiyi yakından takip ederek sektörde uygulamaya geçiriyoruz.

Uluslararası kara taşımacılığının en yoğun faaliyet alanlarından biri olan komple ve parsiyel tır nakliyesinde ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız, ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir.

Makedonya’nın başta başkent Üsküp (Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece itinalı ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan kısmen de olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Makedonya’ya paletli kolili sandıklı kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, mobilya, beyaz eşya, inşaat malzemeleri, kimyasal madde, tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Makedonya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul’ da kurmuş olduğumuz depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Grupaj yükler, Parsiyel veya kargo Yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek kaydıyla, gerek bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük noktaları veya adreslere teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya kara yolu nakliye çalışmalarımızı son derece modernize edilmiş araç filolarımızda bulunan yüksek modelli araçlarımız, üstün eğitim almış şoförlerimiz, deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde tır ve kamyonlarımız uydu araç takip sistemi ile takip edilerek anlık konumlama ile yer tespiti yapılmakta, tespit edilen konumlar anında yük sahiplerine bildirilmektedir.

Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz tüm araçlarımızda bulunan CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır. Makedonya lojistik ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın tam gün anlayışı ile aktif bulunan mail veya telefonlarına yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, taleplerinize en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir