Makedonya Nakliye

Makedonya nakliye çalışan tır lojistik firmaları arasında öne çıkan en belirgin özelliğimiz, bu ülkeye yapılmakta olan proje taşıma işlerinde lider kuruluş konumunda olmamızdır. Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde bilhassa ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında kalite odaklı nakliyat çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir.

Makedonya’nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehir ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız. İhraç ürünlerinin taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan kısmende olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi hususunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur.

Makedonya’ya başta paletli kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde, mobilya, inşaat malzemeleri, otomotiv ve yedek parça, ev tekstili, tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesine uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerinize anında yeterli ve olumlu anlamda cevap vermekteyiz.

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye kuruluşlarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız, Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yer almış geçmişten kazandığı bilgi, birikim, donanım ve tecrübeleri ile başarılı grafik sergileyerek hatırı sayılır işlere imza atmaktadır. Makedonya lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizi de aralıksız olarak yoğun bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Grupaj, parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız. Makedonya nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı araçlarımız ve deneyimli uzman sürücü ve operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız.

Yapılan tüm nakliye seferlerinde araçlarımız uydu araç takip sistemi ile izlenmekte, izlenimler doğrultusunda anlık konum bilgisi ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  yapabilmekteyiz. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz C2 taşıma yetki belgemiz çerçevesinde CMR sigortası kapsamında en güvenli şekilde TIR karne sistemine bağlı kalınarak taşınmaktadır.

Balkanların nadide ülkesi Makedonya’ya gönderilmesi, taşınması planlanan her türlü ürün ve yüklerinizin sevk edilmesi ile ilgili soru, görüş, öneri ve taşıma fiyat taleplerinizi firmamızın web sayfası iletişim bölümünde görebileceğiniz mail adreslerimiz ile telefon numaralarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, taleplerinize ve beklentilerinize en uygun taşıma koşul ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bilgi işlem merkezimize günün istediğiniz saatinde çekinmeden düşünmeden ulaşabilir, her an görevinin başında hazır bulunan deneyimli operasyon ekibimizden en akılcı lojistik çözüm öneri ve tekliflerimizi alabilirsiniz. Yıllardır nakliye sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden firmamız Mersin Frigo, siz değerli yük satıcılarına bir telefon uzaklığı kadar yakın mesafede, her türlü lojistik, gümrükleme, acentelik, sigorta aracılık ve forwarding hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir.

Makedonya’nın Asya ülkeleri ile ticaretinde önemli rol oynayan ülkemiz, alışverişlerin tamamında bir köprü vazifesinde bulunuyor, Türk nakliye firmalarının araçları bu ticarette büyük paya sahip olarak geniş kapsamlı lojistik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Yalova şehrimizde yoğun olarak üretimi yapılmakta olan ahşap kapı ve pencere sistemlerinin Makedonya Üsküp şehrine taşınmasında emekleri bulunan firmamız, gelen her sipariş talebine olumlu anlamda karşılık vererek tır organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Sıklıkla resmi tatilleri bulunan Makedonya’ya seferler düzenlenirken teslimat günlerinin bu tatillerden birine denk gelmemesi konusunda düzenli olarak program yapan firmamız yükleyici ve alıcı firmaların bu konuda mağduriyet veya sıkıntı yaşamalarına mahal vermeden organizasyonları kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye Makedonya arası proje taşımacılığında kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor, çalışmalarımız neticesinde her geçen gün kapasitemizi arttırıyoruz. İstanbul Anadolu yakası fabrika adresinden yüklenecek şekilde, Makedonya Üsküp şehri şantiye adresine teslim, karayolu komple tır taşıma fiyatımız 1.500 euro, transit süre 2 gün, çıkış kapısı İpsala sınır kapısı, güzergah, Türkiye, Yunanistan, Makedonya şeklinde olup izin verilen en yüksek taşıma tonaj limitimiz 24.000 kg.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir