Makedonya Nakliye Firmaları

KARA YOLU NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Makedonya nakliye firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan, son derece titiz taşımacılık hizmeti sunan firmamız, başarılı çalışmaları neticesinde kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmış, kısa süre içerisinde aranan, önerilen ve özellikle tercih edilen şirketler düzeyine ulaşmıştır.Uluslararası kara yolu taşımacılığının vazgeçilmez adresi olan Mersin Frigo, maddi kazanımları ikinci planda tutarak önceliği müşteri kazanmaya adamış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmayı prensip edinmiştir. Makedonya’ ya özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımız bulunmakta, Türkiye’nin büyük projelere imza atan holdinglerine ait yükleri başta Üsküp olmak üzere birçok şehrine ulaştırmak konusunda başarılı çalışmalar yapmaktayız. Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistematik bir şekilde ve düzenli olarak sürdürmektedir. Makedonya’nın başkent Üsküp (Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

makedonya çalışan nakliye firmaları
Makedonya nakliye firması

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz.

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Makedonya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır. Türkiye den Makedonya Üsküp nakliyelerini başarı ile yerine getiren firmamız büyük ihracat kuruluşlarının tercih ettiği nakliye şirketleri arasında yerini almıştır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır. Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

MAKEDONYA TARİHÇESİ

Makedonya, eski Yugoslavya ülkelerinden biri idi. Yugoslavya’nın dağılması üzerine bağımsızlığını ilan eden Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Bulgaristan ve Yunanistan arasındaki coğrafyada yer bulan şirin bir ülkedir.Ülkemizin hatırı sayılır kapasite de yurt dışı faaliyetleri bulunan kuruluşlarının Makedonya’da göstermekte olduğu özellikle inşaat faaliyetlerinde neredeyse gerekli tüm malzemelerin temini Türkiye’den sağlanmakta, taşınması planlanan tüm yük gruplarının nakliye ve gümrük işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bitola şehrinde yerleşik bulunan Türk vatandaşlarımıza ait üretim tesisleri ve inşaat alanlarına ülkemizden çok miktarda ihracat ürünü taşınmakta, taşınan tüm ürün gruplarının nakliye ve gümrükleme işlemlerini firmamız gerçekleştirmekte, taşımacılık hizmetlerimizi çoğunlukla Türk ve Makedonya acentelerimize bağlı çalışan Makedon plakalı tırlar ile sürdürmekteyiz.

Mobilya şehrimiz Bursa’da yerleşik bulunan ve sayıları yüzlerle ifade edilen mobilya dekorasyon üretim firmalarının en yoğun mal ihraç ettiği ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya nakliye çalışmalarında büyük katkısı bulunan firmamız Mersin Frigo, Türk ve Makedonya plakalı tenteli tırları ile hizmet sunmaktadır. Makedonya komple ve parsiyel yük nakliyesinde oldukça başarılı performans sergilemekte olan Mersin Lojistik, günü birlik varış süresi ile son derece seri seferler düzenlemektedir. Kayseri organize sanayisinden yüklenecek şekilde Makedonya Üsküp şehrine 22 ton komple tır taşıma fiyatı 2.300 euro Türkiye’nin yükünü Makedonya’ya taşımaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir