Makedonya Taşımacılık

Makedonya taşımacılık faaliyetlerini hız kesmeden devam ettiren firmamız Mersin Frigo, göstermiş olduğu istikrarlı çalışmaları neticesinde tüm ihracatçı firmaların tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yerini almıştır.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan ithal edilen her türlü yükün Türkiye ve üzeri Orta Asya ile Türk Cumhuriyetlerine nakliyesi konusunda ithalat ve üçüncü ülke nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda maddeleri, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında her türlü yüke uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz mevcut bulunmaktadır.

Makedonya’ ya taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra, gümrükleme, depolama, antrepo ve sigorta aracılık hizmetlerimizde bulunmakta olup, bu alanlarda işbirlikçi ortaklarımızla iş yapmaktayız.

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz.

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla işbirliği halinde bulunup, rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız, tüm ihracatçı ve ithalaçılarımızın Makedonya taşımacılık ve lojistik hattında tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.

Makedonya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrüklere veya adreslere teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde mevcut bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı öz mal ve kiralık  araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız.

Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir