Makedonya Tır Lojistik Firmaları

Makedonya tır lojistik firmaları arasında önemli bir konuma sahip olan kuruluşumuz, Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında bir hayli etkin çalışmalar yapmaktadır. Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak itinalı bir şekilde sürdürmektedir. Makedonya’ nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirleri ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

Makedonya Tır Lojistik çalışan nakliye firmaları
Makedonya Tır Nakliye

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonaj ve metrajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında her yük grubuna uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerine yeterli miktarda ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almış, her geçen gün yükselişini emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir.

Makedonya’ ya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz de yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo Yükleriniz taleplerinize göre, gerek depomuza gönderilmek suretiyle, gerek bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı son derece gelişmiş modern araç filomuzda bulunan yüksek modelli araçlarımız, eğitimli sürücülerimiz ve uzman operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti verebilmekteyiz. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir