Mersin Lojistik Firmaları 2024

mersin lojistik firmaları

Mersin Lojistik Firmaları

Mersin lojistik firmaları içerisinde son derece önemli bir konumda yer alan firmamız, uzun yıllardan günümüze taşımacılık alanında son derece önemli işlere başarı ile imza atmış, kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Mersin ilimizin köklü kuruluşları arasında bulunan şirketimiz, yurt içi nakliye, uluslararası taşımacılık, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat gibi alanlarda titiz çalışmalar yapmakta, taşımacılık hizmetlerinin yanında ayrıca gümrükleme, depolama, liman işlemleri ve acentelik faaliyetlerinde de önemli oranda çalışmalar yapmaktadır.

Mersin Lojistik Firmaları
Mersin Lojistik Firması

Firmamız ismi ile müsemma Mersin Lojistik olarak adım attığı sektörde kısa süre tanınan, bilinen, tercih ve tavsiye edilen kuruluşlar arasına girmeyi başarmış, başarı grafiğinden aldığı neticelerle kurumsal kimlik kazanmanın vermiş olduğu gururla büyük kapsamlı proje çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Uluslararası karayolu taşıma denildiğinde akıllara gelen ilk firmadır Mersin Lojistik. Siz değerli müşterilerimizden nakliye arayışlarında firmamız ile mutlaka tanışıp görüşüp istişare ve taşıma fiyat teklifi almalarını önemle rica ederiz.

HİZMETLERİMİZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir