Mersin Nakliye Firmaları

Mersin nakliye firmaları liman şehrinde bulunuyor olmalarının avantajlarına sahip bulunduklarından bölgenin ve ülkenin nakliyecilik hizmetlerinde son derece önemli bir rol oynamaktadırlar. Bu firmalar içerisinde en belirgin özelliği her türlü yük grubunu taşıyabilme kabiliyetine sahip bulunmasıyla göz önünde bulunan firmamız Mersin Lojistik, standart tenteli tırlarının yanı sıra açık kasa tırları, lowbed dorse araçları, konteyner kilitli dorseleri frigo dorseli tırları ve kamyonları ile üst düzey kalitede taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Mersin limanı kullanılarak yapılmakta olan ihracat ve ithalat konteyner taşımacılığında son derece aktif bir pozisyonda bulunan kuruluşumuz akdeniz, iç anadolu, doğu ve güneydoğu illeri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerine karayolu konteyner taşımacılığı yapmaktadır. Her türlü konteynerin taşınmasına uygun tipte dorseli araçları bulunan firmamızın ihracatçı ve ithalatçı tüm firmalarımızın özellikle tercih ettiği kuruluşlar arasında yer almasının başlıca sebeplerinden birisi hızlı servis sunabilme özelliğimiz ile çok uygun taşıma koşullarında hizmet veriyor olmamızdır.

Mersin merkezli kurulan firmamız birçok ilimizde bulunan irtibat ofisleri ile kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeden lojistik faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Yurt içinde karayolu ile taşınabilen kuru yükler için standart tenteli dorse tırları, yaş sebze meyve ve donmuş ürünlerin taşınmasına dair frigo dorse tırları ile, açık yük taşımacılığında sal kasa dorse tırları ile, gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin taşınması ile ilgili havuzlu ve uzamalı dorseleri bulunan lowbed araçları ile taşıma hizmeti sunan firmamız yurt içinde tüm illerimize ayrıca parsiyel ve parça yük taşımacılığı hizmetlerini de başarılı bir şekilde sunabilmektedir.

Yurt içi nakliye firmaları ile irtibatlı bulunarak tüm illerimiz arasında iç nakliye seferleri verebilen Mersin Lojistik, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara özellikle kıymet vermekte, maddi kazançları ikinci planda tutarak kaliteli hizmet memnun müşteri anlayışı ile göz dolduran bir hizmet vermektedir. Sektörün tüm gereksinimlerinin farkında olarak gelişmeleri çok yakından takip ederek en kısa sürede hayata geçirip uygulamaya başlayan şirketimiz, bünyesinde çalışan tüm sürücü ve operasyon ekibi ile her an hazır bulunmaktadır.

Mersin nakliye firmaları içerisinde kurumsal kimlik kazanma yolunda son derece önemli aşamalar kaydetmiş olan firmamız tüm sanayici ve iş adamlarımızın her türlü nakliye işlerinde öncelikli olarak başvurdukları bir nakliye şirketi olmanın gururu ile çalışmalarımızı sürdürmekte, sektöre her geçen gün yeni bilgi ve deneyimler kazandırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir