Mısır Deniz yolu Taşımacılık 2023

mısır deniz yolu taşımacılık Uluslararası taşımacılık çalışmalarında araç filomuzu ve tedarik zincirimizi her geçen gün büyütmekteyiz. Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Mısır’a taşıma faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Mısır’ın başta başkent Kahire olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan her türlü yükün sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Mısır’a sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Mısır’a gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Mısır’da liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız.

Mısır nakliyesi bizim işimizdir, talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz

Mısır’a lojistik hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz.

Mısır’a yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın Mısır’a aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Mısır limanlarına yapılmaktadır.

Genel hatları ile Mısır nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.Mısır çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir