özekistan nakliye şirketleri

Özbekistan karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki iddialı yerini koruyan firmamız Türkiye-Özbekistan lojistik hattında kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamlı taşınabilen her türlü ürünün nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Özbekistan’a ihracı düşünülen yüklerin Taşkent, Buhara, Semerkand,Urgenc ve Namangan gibi şehirlerine teslimatlarımızı taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı ve hızlı servis ağımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Özbekistan’a ihraç ürünlerinin yanı sıra özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerek se antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız. Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamız araç filosu bünyesinde bulunan her tipte özmal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretine araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz.

Özbekistan’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup İstanbul çıkışlı olarak haftalık düzenli servislerimiz devam etmektedir.

Özbekistan taşımalarını iran-Türkmenistan üzeri güzergah dışında alternatif olarak Gürcistan-Azerbaycan üzeri de gerçekleştirmekteyiz. Nakliye çalışmalarımız talebe göre direk servis veya aktarmalı olarak yapılmaktadır. Yükleme anından teslimata kadar tüm süreçleri eksiksiz yerine getiren firmamız nakliye hizmetleri dışında gümrükleme, depolama, sigortalama, antrepo ve acentelik hizmetleride sunmaktadır.

Özbekistan’dan ithal edilen veya Avrupa ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır. Özbekistan da mevcut bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde Özbek plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir. Özbekistanın bir çok şehrinde yerleşik bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Firmamızdan fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimizden telefon ve mail yolu ile bildirebilir, en uygun taşıma navlun tekliflerimizi bilgi işlem merkezimiz bünyesinde bulunan uzman ekibimizden en kısa sürede alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir