Romanya frigo nakliye

Romanya uluslararası lojistik hattında yük taşıma faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız sektöre bağlı gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi farklı alanlarda da çalışmalarını sürdürmekte ve geliştirmektedir. Romanya’dan ithal edilen ürünlerin ülkemize taşınmasının yanı sıra yine Romanya’dan Suriye, İran, Irak,Gürcistan, Azerbaycan gibi ülkeler ile Türk Cumhuriyetlerine taşınması istenen ürünlerin Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye Romanya lojistik hattında faaliyet gösteren araçlarımız yüksek model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile takip edilmekte, buna bağlı olarak yük sahiplerine anlık konumlama yapmaktayız. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde ki özmal ve kiralık araçlarımız ve iş birliği içerisinde olduğumuz tedarikçi firmalarımızın araçları ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.

Romanya Bükreş nakliyesi karayolu taşımacılığında  çalışan nakliye firmaları arasında en üst sıralarda ki  yerini kararlılıkla koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübesi  ile çalışmalarını her geçen gün geliştirmektedir. Türkiye-Romanya ihracat ve ithalat yük taşıması  konusunda  geçmişten gelen deneyim ve birikim ile, tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz  kontrolünde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiyenin tüm şehirlerinden yüklenen yüklerin Romanya’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı olarak taşınmasında Türk ve Romanya  plakalı tırlarımızla taşıma yapmaktayız. Romanya’ya  ihracatı  düşünülen her türlü yüke uygun araçlarımızla tam kapasiteli çalışmalarımız devam etmektedir.

Kuru yük taşımacılığına uygun standart ve mega tenteli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse tırlarımız, yaş sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigofirik dorse tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Romanya’nın Başta Bükreş olmak üzere, Ploieşti, Piteşti, Galati, Cluj, Timişoara gibi şehirlerine yapılan gönderilerin sevkinde karayolu nakliye çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.Romanya’ya ihracat yük nakliyesinin yanı sıra Romanya’dan ithal edilen her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerine taşınması konusunda da ithalat nakliye çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır.

Uluslararası karayolu taşımacılığında tam kapsamlı lojistik faaliyeti gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Romanya’ da da temsilciliklerimiz ve acenteliklerimiz mevcut olup,  ihracat ve  ithalat taşımalarını sorunsuz bir şekilde sağlayıp adresten adrese teslimatları sigortalı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz

Romanya’ya taşınması planlanan her nevi yükünüzün komple ve parsiyel kapsamlı olarak sevkiyatı ile ilgili taleplerinizi mail ve telefonlarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma güncel fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir