sırbistan frigo tır

Balkan ülkeleri arasında güzide bir yerde konum alan Sırbistan’a sürekliliği bulunan nakliye çalışmalarımız  ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Sırbistan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir.

Sırbistan ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımız uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle birlikte sürdürülmektedir. Sırbistan’a yapılan İhracatın ilk sıralarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi ürünlerin nakliyesi konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Sırbistan’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm illeri ve bölgelerinden Sırbistan’ın  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Sırbistan’a çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Sırbistan karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Belgrad’a göndermeyi düşündüğünüz tüm yüklerinizin taşınması nakliyesi ile ilgili komple yükleme ve parsiyel kamyon taleplerinizi bize iletebilirsiniz

Sırbistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Sırbistan’a parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Sırbistan’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Sırbistan’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Sırbistan ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir