Suudi Arabistan Nakliyat

Suudi Arabistan nakliyat işleri yapmakta olan lojistik firmaları arasında önemli bir konuma sahip olan firmamız tüm nakliye taleplerinizi anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede çok uygun nakliye navlun fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Arap yarımadasında bulunan en gelişmiş ülkelerin ilk sıralarında gelen Suudi Arabistan ile ülkemizin ticari ilişkileri çerçevesinde lojistik ve kara nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Suudi Arabistan kara yolu ile bağlantılı roro taşımacılığını yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin özellikle İstanbul, Mersin ve İskenderun limanlarından hareket eden roro gemileri genellikle Suudi Arabistan’ ın Duba limanına varış yapmakta ,devamında Riyad, Mekke, Medine ve Cidde gibi şehirlerine kara yolundan devam etmektedir.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Kayseri, Gaziantep gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Suudi Arabistan’ a sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen transit kapsamlı tüm ürünlerin nakliyesi Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

Suudi Arabistan’ a kara ve deniz yolu nakliyesi çerçevesinde taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içeriğine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, öz mal ve kiralık yerli ve yabancı plakalı araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda ve tonajda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında olumlu yönde karşılık verebilmekteyiz.

Her nevi kuru yükün taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı kontrollü frigo dorse tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Suudi Arabistan’ a nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Suudi Arabistan deniz yolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Suudi Arabistan limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Suudi Arabistan deniz yolu nakliyesinde tedarikçi acentelerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Suudi Arabistan nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuştur.

Tüm şubelerimizde görev başında bulunan deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Suudi Arabistan nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir