Suudi Arabistan Parsiyel

Suudi Arabistan parsiyel yük taşıma çalışmalarımız, komple tır nakliyesinde olduğu gibi son derece sistemli bir şekilde sürdürülmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında kurulmuş olan modern parsiyel depolarımızdan çıkış yapan parsiyel araçlarımız Erenköy ve halkalı gümrüklerinde işlemlerin bitirilmesinin ardından İskenderun limanında roro gemisine binmek üzere yola çıkmaktadırlar.

Parsiyel yük teslimatları Arabistan’ da teslim edilmesi gereken gümrük noktaları veya adreslere teslim edilmekte olup, transit süre olabildiğince hızlı hareket edilmek suretiyle 7-8 günde tamamlanmaktadır.

Türkiye’ nin tüm şehirlerinde hazır bulunan Suudi Arabistan parsiyel yüklerinizi iç nakliye yaptırmak suretiyle İstanbul depolarımıza aldırıyor, depolarımızda bulunan ekipman ve personellerimiz aracılığı ile itina ile ambalajlandıktan sonra tır içerisine itina ie yerleştirildikten sonra gümrüklemesi yapılmaktadır.

Parsiyel yükleriniz ebat ve ağırlıkları itibarı ile değerlendirmeye alınıyor, araç içerisinde konulması gereken en uygun yer tespit edilip spanzetlerle bağlandıktan sonra güvenli taşımaya uygun hale getiriliyor.

Suudi Arabistan parsiyel seferlerimiz karayolu tır nakliyesinin yanı sıra Ambarlı-Duba limanları arası konteyner nakliyesi ile de en uygun taşıma fiyatları ile taşınmaktadır.

Arabistan parsiyel yüklerinizin nakliyesi ile ilgili bilgi ve fiyat taleplerinizi, taşınacak grupaj ve kargo kapsamında ki ticari mallarınızın ebat ve ağırlıklarını belirtmek suretiyle firmamıza telefon veya mail yolu ile bildirebilir, en kısa sürede uygun fiyatlarla nakliye tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir