Soğuk zincir ürün taşımacılığında, deneyimli personelimizle başta Orta Asya Türk Cumhuriyetleri olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri, Balkan ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve diğer Asya ülkelerine yapılan ihracat frigo tır nakliyesi ve bu ülkelerden yapılan ithalat nakliyelerini son derece titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’nin frigo nakliye konusunda öncü kuruluşu olan Mersin Frigo Lojistik, taze ve donmuş gıda, taze ve donmuş balık, deniz ürünleri, et ve et ürünleri, konserve, çikolata, süt ve süt ürünleri, dondurma, unlu mamuller, krema, pasta katkı malzemeleri, fındık, fıstık, yaş sebze meyve ve tropikal meyveler ile her türlü gıda ürünleri taşımasıyla ihracat ve ithalat yapan tüm firmalara komple ve parsiyel taşımacılık hizmetiyle uluslararası alanda frigo nakliye hizmeti vermektedir.

Soğuk ve donuk ürünlerinizin depolanması, taşınması, dağıtılması işlemlerinde standartların üzerinde yüksek kalite ve düşük maliyet anlayışıyla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız soğuk tedarik zincirinde yeterli ölçüde deneyime sahip ve uzman seviyesinde olup, frigo nakliyesi için özel yapım araçlarımızla, nakliye işlemlerinizde ileri teknoloji kullanılmaktadır.