Mersin Frigo

Profesyonel Kadro

Yılların verdiği deneyimi profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek çekirdek kadromuzu oluşturduk.

Uygun Fiyat

Frigo taşımalarınız için optimum verimlilikte çalıştığımız için piyasaya göre çok uygun fiyatlar verebiliyoruz.

Hızlı Teslimat

Verimli rotalar, deneyimli sürücüler ve iyi araçlar kullanarak yükünüzü en kısa sürede teslim ediyoruz.

Esnek Çözümler​

İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü ihtiyaç analizi yaparak size özel esneklikle uygulamaya geçiririz.

Biz her zaman sabit soğuklukta taşırız.

Firmamız, 2013 yılında Mersin merkezli kurulmuş olup İstanbul, Kocaeli, Kayseri, Hatay ve Adıyaman şubelerimiz ile faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin Tüm Bölge ve Şehirlerinden organize ettiğimiz araçlarımızla Uluslararası taşımacılık sektöründe oldukça geniş kapsamlı faaliyetlerde bulunmaktayız.

Firmamız kısa süre içerisinde Orta doğu ve Türk Cumhuriyetleri parkurundaki başarısını ispatladıktan sonra yepyeni bir araç filosu ve yönetici kadrosuyla Avrupa seferlerine de başlamış olup, bu alanda da kaliteli hizmetler sunarak önemli başarılara imza atmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı ofisleri ile taşımacılık sektöründeki yerini ve pazar payını büyüten firmamız, Avrupa’nın tüm ülkeleri başta olmak üzere Türk Cumhuriyetleri Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistanm, Kazakistan ve Kırgızistan’ın tüm bölgeleri ile Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Ermenistan, İran, Irak, Suriye, Lübnan, Ürdün ve tüm Orta doğu ülkeleri ile Arap ülkelerinin tamamına Tenteli, frigo tır  ve Lowbet (ağır nakliye) öz varlığımız olan araçlarımız ve temsilcisi bulunduğumuz ve lojistik işbirliği yaptığımız firmaların araçları ile ithalat, ihracat ve transit üçüncü ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, limanı bulunan tüm ülkelere Deniz yolu konteyner taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli roro gemi çıkışlı TIR taşımacılığı yapmaktadır.

Uzun yıllardır Türkiye’den İran’a Türk ve İran Plakalı araçlar ile hızlı ve sorunsuz taşımalar gerçekleştirmektedir. Oldukça geniş bir acentelik ağına sahip bulunan firmamız 70’e yakın İran firmasının da Türkiye’deki temsilciliğini yapmaktadır. Acenteliğini yaptığımız bu firmaların Türkiye’deki tüm araç trafiğini yönetmekteyiz.

Kendi öz varlığımız olan araçlarla Türk Cumhuriyetleri , Ortadoğu ülkeleri , Afganistan ve Pakistan’a direk ve aktarmalı seferler gerçekleştirmekteyiz. Hizmete sunduğumuz araçlarımız ithalatçı ve ihracatçı firmaların taleplerine cevap verebilecek donanıma sahip olup, taşınan yüklerde oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek adına, taşımalarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır. Teknolojinin vazgeçilmez bir kazanım olduğuna inanan firmamız, devamlı yazılım ve donanım altyapısını geliştirip, daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine anlık olarak sunmaktadır.

Firmamız müşterilerine 24 saat kesintisiz açık cep telefonu ve düzenli mail ile anlık bilgi akışı sağlamakta, kurulduğu ilk günden beri bilgi teknolojileri alt yapısını sürekli geliştirmektedir. Mersin Frigo teknolojiye paralel olarak kurumsallaşmayı ön planda tutarak amacına ulaşmıştır. Kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ile yurt dışı ve yurt içi taşımacılığında en iyi imkanları sunmayı alıcı, satıcı ve işveren memnuniyetini maksimum düzeyde tutacak şekilde hizmette en iyiyi yakalamayı amaç edinmektedir.