Frigo Konteyner

Mersin Frigo, depolama, stok kontrol etiketleme, sigorta, gümrükleme ve iç nakliye gibi faaliyetlerin tamamını uygun araçları ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerine en iyi ve mükemmel hizmet sunar.

Bu süreç boyunca, en son bilişim sistemlerini kullanır, müşterilerine kesintisiz bilgi akışı sağlar. Mersin’den Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılığı, gümrükleme, liman içi işlemler ve konteyner iç nakliye hizmetlerinde de mersindeki konteyner firmaları arasında öncü durumda olan firmamız üstün kaliteli hizmete devam etmektedir.

Global ekonominin teknolojiyle gelişmesine paralel olarak kara yolu ve deniz yolu taşımacılığı ihtiyaçları karşılayamaz hale gelince demir yolu taşımacılığı hayatımızda daha fazla önem kazanmaya başlamıştır.

Düzenli olarak çalışan Derince-Yenice, Mersin-Gaziantep, Mersin-Kayseri, Konya, Osmaniye, Eskişehir-Yenice hatlarının yanı sıra talep edilen güzergahta kiralık vagonlar ile hizmet verilmektedir. Konteyner ve Vagon konusunda Mersin firmaları arasında öncü durumda olan Mersin Frigo, hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.