Makedonya Nakliye 2023

Makedonya Nakliye

Makedonya Nakliye Hizmetleri

Makedonya nakliye hizmetlerimiz çalışan tır lojistik firmaları arasında öne çıkan en belirgin özelliğimiz, bu ülkeye yapılmakta olan proje taşıma işlerinde lider kuruluş konumunda olmamızdır. Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde bilhassa ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında kalite odaklı nakliyat çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir.

Makedonya’nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehir ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız. İhraç ürünlerinin taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan kısmende olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi hususunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur.

Makedonya’ya başta paletli kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde, mobilya, inşaat malzemeleri, otomotiv ve yedek parça, ev tekstili, tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesine uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerinize anında yeterli ve olumlu anlamda cevap vermekteyiz.

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye kuruluşlarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız, Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yer almış geçmişten kazandığı bilgi, birikim, donanım ve tecrübeleri ile başarılı grafik sergileyerek hatırı sayılır işlere imza atmaktadır. Makedonya lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan depolarımızdan haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizi de aralıksız olarak yoğun bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Grupaj, parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız. Makedonya nakliye çalışmalarımızı geniş araç filomuz bünyesinde bulunan yerli ve yabancı plakalı araçlarımız ve deneyimli uzman sürücü ve operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız.

Yapılan tüm nakliye seferlerinde araçlarımız uydu araç takip sistemi ile izlenmekte, izlenimler doğrultusunda anlık konum bilgisi ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  yapabilmekteyiz. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz C2 taşıma yetki belgemiz çerçevesinde CMR sigortası kapsamında en güvenli şekilde TIR karne sistemine bağlı kalınarak taşınmaktadır.

Balkanların nadide ülkesi Makedonya’ya gönderilmesi, taşınması planlanan her türlü ürün ve yüklerinizin sevk edilmesi ile ilgili soru, görüş, öneri ve taşıma fiyat taleplerinizi firmamızın web sayfası iletişim bölümünde görebileceğiniz mail adreslerimiz ile telefon numaralarımıza yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, taleplerinize ve beklentilerinize en uygun taşıma koşul ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bilgi işlem merkezimize günün istediğiniz saatinde çekinmeden düşünmeden ulaşabilir, her an görevinin başında hazır bulunan deneyimli operasyon ekibimizden en akılcı lojistik çözüm öneri ve tekliflerimizi alabilirsiniz. Yıllardır nakliye sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden firmamız Mersin Frigo, siz değerli yük satıcılarına bir telefon uzaklığı kadar yakın mesafede, her türlü lojistik, gümrükleme, acentelik, sigorta aracılık ve forwarding hizmetleri sunmak için hazır beklemektedir.

Makedonya’nın Asya ülkeleri ile ticaretinde önemli rol oynayan ülkemiz, alışverişlerin tamamında bir köprü vazifesinde bulunuyor, Türk nakliye firmalarının araçları bu ticarette büyük paya sahip olarak geniş kapsamlı lojistik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Yalova şehrimizde yoğun olarak üretimi yapılmakta olan ahşap kapı ve pencere sistemlerinin Makedonya Üsküp şehrine taşınmasında emekleri bulunan firmamız, gelen her sipariş talebine olumlu anlamda karşılık vererek tır organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Sıklıkla resmi tatilleri bulunan Makedonya’ya seferler düzenlenirken teslimat günlerinin bu tatillerden birine denk gelmemesi konusunda düzenli olarak program yapan firmamız yükleyici ve alıcı firmaların bu konuda mağduriyet veya sıkıntı yaşamalarına mahal vermeden organizasyonları kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye Makedonya arası proje taşımacılığında kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyor, çalışmalarımız neticesinde her geçen gün kapasitemizi arttırıyoruz. İstanbul Anadolu yakası fabrika adresinden yüklenecek şekilde, Makedonya Üsküp şehri şantiye adresine teslim, karayolu komple tır taşıma fiyatımız 1.500 euro, transit süre 2 gün, çıkış kapısı İpsala sınır kapısı, güzergah, Türkiye, Yunanistan, Makedonya şeklinde olup izin verilen en yüksek taşıma tonaj limitimiz 24.000 kg.

Nakliyat Firmaları

makedonya çalışan tır nakliye firmalarıMakedonya nakliyat firmaları ile işbirliği içerisinde yapmış olduğumuz lojistik faaliyetlerimizi aralıksız olarak devam ettirmekteyiz.

Uluslararası alanda göstermiş olduğumuz performans ile tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların tercih ettiği nakliye şirketleri arasında ön planda olan firmamız geçmişten bugüne sektöre hizmet etmeye devam ediyor

Makedonya ya komple ve parsiyel tır taşımacılığı işleri yapmakta olan firmamız taşınabilir her türlü mamülün özellikle Üsküp ve Bitola gibi şehirlerine ulaştırmasında öncülük etmektedir.

Kara yolu yönetmeliğine uygun olarak hareket edip tüm prosedürleri gereğince yerine getirip yükleme adresinden teslim adresine kadar geçen süreci an be an takip ederek seferler esnasında oluşabilecek her türlü sorna anında müdahale ederek sağlıklı bir sevkiyat olmasını sağlıyoruz.

Türkiye’den Makedonya ya taşınacak olan her türlü ürünün nakliyesini, geniş araç filomuzda bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızla yapmakta, tüm araçlarımız cmr sigortası güvencesine uzman şoförler kontrolünde çalıştırılmaktadır.

Makedonya nakliyat firmaları içerisinde göz dolduran çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından takdirle karşılanmakta, bu vesile ile büyük proje işlerin yapılmasında büyük paya sahip olmaktayız.

Makedonya lojistik hattında ki tüm seferlerimiz son  model araçlardan oluşmaktadır.

Sizlerde Makedonya ya taşıtmayı düşündüğünüz her türlü ihracat yükünüzün taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı veya sözlü olarak bildire bilir, taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Karayolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir. Makedonya’nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya karayolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası karayolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Makedonya karayolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo Yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız.

Makedonya Nakliye Fiyatları

İstanbul-Üsküp  00.2.3 EURO
Ankara-Üsküp  00.2.8 EURO
Antep – Üsküp :  50. 3.6EURO
İzmir – Üsküp: 00.2.9 EURO

Makedonya  Nakliye Şirketleri Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımızın bulunduğu ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak sürdürmektedir.

Makedonya’ nın Üsküp (Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz.

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Makedonya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tesbiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız.

Karayolu Nakliye Hizmetlerimiz

makedonya çalışan tır nakliye firmaları

Makedonya nakliye firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan, son derece titiz taşımacılık hizmeti sunan firmamız, başarılı çalışmaları neticesinde kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmış, kısa süre içerisinde aranan, önerilen ve özellikle tercih edilen şirketler düzeyine ulaşmıştır.Uluslararası kara yolu taşımacılığının vazgeçilmez adresi olan Mersin Frigo, maddi kazanımları ikinci planda tutarak önceliği müşteri kazanmaya adamış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmayı prensip edinmiştir. Makedonya’ ya özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalarımız bulunmakta, Türkiye’nin büyük projelere imza atan holdinglerine ait yükleri başta Üsküp olmak üzere birçok şehrine ulaştırmak konusunda başarılı çalışmalar yapmaktayız. Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistematik bir şekilde ve düzenli olarak sürdürmektedir. Makedonya’nın başkent Üsküp (Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili faaliyetlerimiz bulunmaktadır

İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız da mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir. Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliye lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye isteklerine yeterli ve olumlu karşılık vermekteyiz.

Kurumsal Kimliğimiz

Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Makedonya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul depomuzdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo yükleriniz talebinize göre gerek depomuza gönderilmek gerekse adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır. Türkiye den Makedonya Üsküp nakliyelerini başarı ile yerine getiren firmamız büyük ihracat kuruluşlarının tercih ettiği nakliye şirketleri arasında yerini almıştır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı yüksek modelli araçlarımız ve deneyimli ve uzman ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti sunmaktayız. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır. Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Makedonya Tarihçesi

Makedonya, eski Yugoslavya ülkelerinden biri idi. Yugoslavya’nın dağılması üzerine bağımsızlığını ilan eden Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan, Bulgaristan ve Yunanistan arasındaki coğrafyada yer bulan şirin bir ülkedir.Ülkemizin hatırı sayılır kapasite de yurt dışı faaliyetleri bulunan kuruluşlarının Makedonya’da göstermekte olduğu özellikle inşaat faaliyetlerinde neredeyse gerekli tüm malzemelerin temini Türkiye’den sağlanmakta, taşınması planlanan tüm yük gruplarının nakliye ve gümrük işlemleri firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bitola şehrinde yerleşik bulunan Türk vatandaşlarımıza ait üretim tesisleri ve inşaat alanlarına ülkemizden çok miktarda ihracat ürünü taşınmakta, taşınan tüm ürün gruplarının nakliye ve gümrükleme işlemlerini firmamız gerçekleştirmekte, taşımacılık hizmetlerimizi çoğunlukla Türk ve Makedonya acentelerimize bağlı çalışan Makedon plakalı tırlar ile sürdürmekteyiz.

Mobilya şehrimiz Bursa’da yerleşik bulunan ve sayıları yüzlerle ifade edilen mobilya dekorasyon üretim firmalarının en yoğun mal ihraç ettiği ülkelerin başında yer alan Makedonya’ya nakliye çalışmalarında büyük katkısı bulunan firmamız Mersin Frigo, Türk ve Makedonya plakalı tenteli tırları ile hizmet sunmaktadır. Makedonya komple ve parsiyel yük nakliyesinde oldukça başarılı performans sergilemekte olan Mersin Lojistik, günü birlik varış süresi ile son derece seri seferler düzenlemektedir. Kayseri organize sanayisinden yüklenecek şekilde Makedonya Üsküp şehrine 22 ton komple tır taşıma fiyatı 2.300 euro Türkiye’nin yükünü Makedonya’ya taşımaktayız.

Parsiyel Nakliye Hizmetleri

Makedonya parsiyel, grupaj, parça ve kargo kapsamlı yük taşıma çalışmalarımız son derece modern depolarımızda ambalajlanıp paketlenerek önce gümrükleme yapılıp sonrasında Üsküp ve Bitola gibi şehirlere hareket ederek, maksimum iki gün içinde teslim edilmesi gereken adreslere ulaştırılmaktadır. Parsiyel çıkışlarımızı yaptığımız araçlarımız genellikle yüksek modelli tır ve kamyonlardan oluşmakta, kat edilen yolu minimuma indirmek amacıyla en kısa mesafe güzergah olan İpsala sınır kapısı çıkışlı Yunanistan üzerinden sağlanmakta olup, Makedonya ya teslimatları yapılmaktadır. Grupaj, parsiyel ve kargo kapsamlı her türlü paletli, kolili, sandıklı ve açık durumda bulunan yükünüzü, ebatları ve ağırlıkları, istiflene bilir veya istiflenemez oldukları durumlarına göre fiyatlandırma yapılır, dorse içerisinde en uygun yere sabitlenmek suretiyle düzenli olarak yerleştirilir. Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde işlemlerinin yapılmasının hemen akabinde yola çıkan araçlarımız yol boyunca hem sürücüsü tarafından hemde merkezimizden uydu takip cihazları ile kontrol edilerek, varması gereken teslim adreslerine güven içerisinde ulaştırılmaktadır.

makedonya parsiyel yapan nakliye firmaları
Makedonya parsiyel firması

Makedonya parsiyel çalışan nakliye firmaları arasında ilk tercih edilen kuruluşlardan biri olmamızın sebebi, işimize olan inancımız ve bu konuda kendimize olan güvenimizdir. Parsiyel depolarımız İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunmakta olup İstanbul dışında ki farklı şehirlerde bulunan Makedonya parsiyel gönderileriniz bulundukları adresler teslim alınarak iç nakliye ile İstanbul depolarımıza getirilmektedir.

Makedonya dan ithalatı düşünülen parsiyel yükleriniz de ihracat çalışmalarında olduğu gibi her hafta belirli günlerde alınarak Türkiye de teslim edilmesi gereken adreslere teslim edilmektedir. Makedonya ülkesine göndermeyi planladığınız parsiyel yüklerinizin taşıma fiyatlarını ve koşullarını öğrenebilmek amacı ile bildirimlerinizi firmamıza yazılı veya sözlü olarak mail ve telefonlarımıza iletebilir, kısa süre içerisinde yükünüzün ebat ve ağırlıkları itibarı ile en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye’deki bir çok kuruluşumuzun Makedonya’da sürdürmekte olduğu projelere taşınmakta olan yükler çoğunlukla komple tır anlamında olsa da, zaman zaman aciliyeti bulunan küçük çaplı parsiyel yük taşıma talepleri de bulunmaktadır.Bu firmaların mevcut komple yüklemelerini yaptığımız gibi, parsiyel yük gruplarının taşınmasınıda düzgün bir şekilde sağlamaktayız. Türkiye’den Makedonya’ya parsiyel servislerimiz modern depolarımızdan hareketle haftanın üç günü hizmetinizde olup parsiyel taşıma fiyatlarımız oldukça uygundur.

Makedonya Tır Lojistik Firmaları

Makedonya tır lojistik firmaları arasında önemli bir konuma sahip olan kuruluşumuz, Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında bir hayli etkin çalışmalar yapmaktadır. Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak itinalı bir şekilde sürdürmektedir. Makedonya’ nın Üsküp(Skobje) ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirleri ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız.

makedonya çalışan tır nakliye firmaları
İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonaj ve metrajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında her yük grubuna uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerine yeterli miktarda ve olumlu karşılık vermekteyiz. Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almış, her geçen gün yükselişini emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir.

Makedonya’ ya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz de yoğun bir şekilde devam etmektedir. Parsiyel veya kargo Yükleriniz taleplerinize göre, gerek depomuza gönderilmek suretiyle, gerek bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Makedonya nakliye çalışmalarımızı son derece gelişmiş modern araç filomuzda bulunan yüksek modelli araçlarımız, eğitimli sürücülerimiz ve uzman operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti verebilmekteyiz. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Tarihi Geçmişi

Tarihte uzunca bir dönem Türklerin hakimiyetinde bulunan Makedonya 19. yüzyılda bu hakimiyetten çıkmaya başlamış, buna bağlı olarak her geçen süre içerisinde toprak bütünlüğünü kaybetmeye, gün geçtikçe arazi ve ekonomik bakımdan küçülmeye başlamıştır. Makedonya çalışan nakliye firmaları arasında önemli yer tutmuş olan kuruluşumuz, Uluslararası taşımacılığın en yoğun faaliyet alanlarından Kara yolu nakliyesinde özellikle ihracat kapsamlı yüklerin taşınmasında yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Makedonya’ya lojistik ve taşımacılık faaliyetleri gösteren firmamız ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sistemli ve düzenli olarak itinalı bir şekilde sürdürmektedir. Makedonya’nın Üsküp ve Bitola gibi şehirleri başta olmak üzere tüm şehirleri ve bölgelerine ihraç edilen ürünlerin taşınmasında son derece titiz ve özverili çalışmalar yapmaktayız. İhracat taşımalarında olduğu gibi Makedonya’dan zaman zamanda olsa ithal edilen her türlü taşınabilir yükün nakliyesi konusunda ithalat nakliye çalışmalarımız mevcuttur. Makedonya’ya kuru yük nakliyesi, gabari dışı yüksek tonaj ve metrajlı ağır nakliye, kuru gıda, yaş sebze meyve, kimyasal madde tıbbi ilaç ve konteyner nakliyesi alanlarında her yük grubuna uygun araç tipleri ile nakliye hizmetlerimiz devam etmektedir.

Karayolu Hizmeti

Makedonya kara yolu nakliyesinde Standart ve mega tenteli tırlarımız, ağır nakliyat lowbed dorse araçlarımız, açık kasa ve frigo dorseli tırlarımızla tüm nakliye taleplerine yeterli miktarda ve olumlu karşılık vermekteyiz.Uluslararası kara yolu nakliye çalışması yapan nakliye firmalarıyla rekabetçi çalışmalarımızla ön plana çıkan firmamız Makedonya transport ve lojistik hattında kısa sürede tercih edilen, aranan ve önerilen firmalar arasında yerini almış, her geçen gün yükselişini emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir.

Karayolu taşımacılık yönetmeliğine uygun olarak tır seferleri düzenleyen firma, tüm araçlarında bulunan uydu araç takip sistemi ile anlık konumlama yapmaktadır.İstanbul Anadolu yakasından yüklenerek Makedonya’nın Üsküp (Skobje) şehrine teslim edilmek üzere yaklaşık 24 ton yükün tenteli tır ile taşınması ile ilgili navlun fiyatı 1.600 euro, yükleme anından teslim anına kadar geçen süre çok kısa olup iki gündür. Makedonya’ ya kara yolu lojistik alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimiz de yoğun bir şekilde devam etmektedir.Parsiyel veya kargo yükleriniz taleplerinize göre, gerek depomuza gönderilmek suretiyle, gerek bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle Makedonya’ nın tüm şehirlerinde gümrük veya adrese teslimi şeklinde yapılmakta olup talepleriniz doğrultusunda yurt dışı gümrükleme hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Modern Araç Filomuz

Makedonya nakliye çalışmalarımızı son derece gelişmiş modern araç filomuzda bulunan yüksek modelli araçlarımız, eğitimli sürücülerimiz ve uzman operasyon ekibimiz kontrolünde sağlamaktayız. Yapılan tüm nakliye seferlerinde uydu araç takip sistemi vasıtası ile anlık konumlama ile yer tespiti yapılarak anında araç konum bilgilendirmesi  hizmeti verebilmekteyiz. Makedonya nakliye çalışan taşımacılık firmaları ile lojistik işbirliğimiz çerçevesinde ihracat ve ithalat yüklerinin büyük bir bölümünün taşınmasında önemli bir paya sahibiz. Üsküp şehrinde bulunan temsilciliklerimiz ve acentelerimiz ile işbirliğimizden doğan güç birliği ile firmamıza gelen tüm tır organize taleplerine olumlu yönde yanıt verebilecek araç sayısına sahip bulunmaktayız. Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Almanya’dan Makedonya’ya taşınmakta olan hamburger ve fast food ürünlerinin tamamını artı eksi derecelerde taşıma yapabilen perdeli bölünmüş frigofrik dorseli soğutuculu tırlarımızla en kısa süre teslim etmek üzere ilk günki tazeliğini muhafaza ederek taşımaktayız.

Yüklenen aracın gümrüklemesi ile ilgili gümrükçünüzden sağlıklı bilgi alamıyoruz. Gümrüğün Çanakkale’de değil de İstanbul’da yapılma ihtimali olduğunu ancak henüz kesin bilgi olmadığını belirtiliyor. Malumunuz üzere Makedonya’da son iş günü 29 Aralık Cuma günü olacağından o günden önce yükü teslim etmemiz gerekiyor. Dolayısı ile gümrüklemenin bugün Çanakkale’den yapılması gerekmektedir.

Makedonya ihracat veya ithalat yükleriniz CMR sigortası kapsamında TIR karne sistemi ile taşınmaktadır.Bu konudaki tüm taleplerinizi firmamıza mail veya telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek en kısa süre içerisinde en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ