Polonya Nakliye 2024

POLONYA NAKLİYE

POLONYA NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Polonya nakliye hizmetlerimiz Orta Avrupa’da konumlanan Polonya son yıllarda gözle görülür değişmeyi ve gelişmeyi yaşayan ülkelerin başında yer almakta, Baltık denizinin güneyinde yer alan ülke, Avrupa’nın dokuzuncu büyük ülkesi durumunda bulunmaktadır. Polonya nakliye yapan lojistik şirketleri arasında öne çıkan en belirgin özelliğimiz, araç organizasyonlarını talep edilen sürede yükleme adresinden alıp teslim adresine ulaştırmaktır. Türkiye’ nin sürekli ihracat yaparak mal sattığı Avrupa ülkeleri içerisinde ayrı bir yere sahip olan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, her nevi kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorseler ile, yaş sebze meyve ve donmuş gıda gibi soğuk zincir ürün taşımacılığında frigo dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliye yükleri lowbed dorse tırlar ile tüm taleplerinize olumlu yönde karşılık vermektedir.

Taşınması planlanan her türlü mamülün, Polonya’nın özellikle başkent Varşova başta olmak üzere diğer tüm şehirlerine nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut son model öz mal ve kiralık araçları ile sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Uluslar arası taşımacılık alanında Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir.Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak, olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

İHRACAT İTHALAT YÜK NAKLİYESİ

Özellikle güneydoğu illerimizde yoğun olarak üretimi yapılmakta olan pamuklu tekstil ürünleri, halı ve kilim, iplik ve ev tekstil ürünlerinin Polonya’ın tüm şehirlerine taşınması işlemlerini son derece titizlikle sürdürmekteyiz. Doğu Avrupa ülkeleri arasında gelişme hızında önde giden yegane ülke olan Polonya, gelişme sürecinde katkı payı bir hayli yüksek oranda bulunan Türkiye’den hatırı sayılır miktarda ürün çeşidi ithalatı yapmakta, firmamız taşıma sektöründeki pastadan kendi payına düşeni alarak vazifesini layıkı ile yerine getirmektedir. Türkiye Polonya arasında devletler arası imzalanmış olan ticari protokoller çerçevesinde ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları hatırı sayılır nitelikte bulunmakta, firmamız Mersin Frigo bu alanda komple tır ve parsiyel yük taşımacılığı hususunda azami gayretleri ile yoğun miktarda yük taşıma projesi gerçekleştirmektedir.

Polonya’dan ülkemize ithal edilmekte olan karkas et grubunun başta İstanbul olmak üzere Sakarya, Ankara ve Denizli gibi bir çok ilimize taşınması işlemlerini yüksek modelli soğutuculu frigo dorse tırlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Polonya’dan yüküm var ve sizden acil fiyat teklifi almak isterim. Detaylar aşağıdadır Aşağıdaki bilgilere göre fiyat teklifinizi (all in) herşey dahil olarak vermenizi rica ederim. Adres:  Wąchock ul.Św. Rocha 47 POLONYA (Malın cinsi: imco’suz ahşap tutkalı) 120X120X200 PALET ölçüleri, 3 palet brüt ağırlık : 5.515 kg malın değeri: 3.750,00 € Erenköy gümrük herşey dahil fiyat lütfen Tenteli Tır: 21.500 kg 18 palet malın değeri: 16.555,00 € Erenköy gümrük herşey dahil TIR fiyatı lütfen

Nakliye Fiyatları

Polonya nakliye firmaları aramalarınızda karşınıza sıklıkla çıkmakta olan firmamız kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana lojistik faaliyet alanında boy göstermeye devam etmekte, Türkiye’ den Polonya’ ya taşınmakta olan bir çok projeye ismini gururla yazdırmaktadır. Polonya karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığında zirve yapmış olmanın haklı gururu ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden, rakipleri arasında başarılı işleriyle ön planda bulunan firmamız her türlü nakliye işlerinde son derece kaliteli ve üstün hizmet sunmaya devam etmektedir.

ARAÇ FİLOMUZ

Polonya Nakliye

Özmal ve kiralık araçlarından oluşan geniş tır filosunda bulunan tır ve kamyonlarıyla Polonya taşımacılık sektöründe varlığını sürdürerek kapsamlı projeler üreten firmamız, kısa süre içerisinde sektörde aranan ve tercih edilen kuruluşlar arasında yerini almış, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla cazibe merkezi haline gelmiştir. Türkiye Polonya arası ihracat ve ithalat anlamında her türlü ürün grubunun taşınması işlemlerini layıkı ile yerine getirmekte olan firmamız geçmişten kazanmış olduğu bilgi, birikim ve deneyimleri ile kusursuz nakliye hizmeti sunmaktadır.

İTHALAT İHRACAT

Polonya’da üretimi yapılmakta olan hayvansal ürünlerin Türkiye’ye ithalatı ile üçüncü ülkelere transit olarak taşınması işlemlerini tenteli ve frigo dorse tırları ile taşıyan firmamız tüm araçlarını cmr sigortası kapsamında taşıma seferlerine dahil etmektedir. Özellikle başkent Warşowa’ ya gönderilmekte olan ticari kapsamlı her türlü eşyanın güven içerisinde taşınmasında büyük emekleri bulunan Mersin Frigo, yapmakta olduğu tüm nakliye işlerinde kullanmakta olduğu araçları cmr sigortası kapsamında güvenle çalıştırmakta, adreslerinden aldığı ürünleri hiçbir hasara uğramadan teslim adresine ulaştırmaktadır.

Polonya’nın tüm şehirlerinde bulunabilen tırlarımız ile Türkiye ithalat nakliye çalışmalarımızın yanı sıra üçüncü ülke olarak adlandırdığımız transit geçişli yüklerin taşıma işlemlerini de son derece titiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor, Suriye, Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan ve Ermenistan gibi ülkelere ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Polonya’nın metropol şehirlerinde bulunan acentelerimiz ile güçlü ilişkilerimizden doğan güç birliğimiz ile karşılıklı tır alış verişlerimizle hem ihracat hem ithalat yük taşımacılığında tüm taleplere yeterli gelecek tır organizasyonları gerçekleştirmekteyiz. Avrupa ülkeleri arasında ülkemizin en fazla ihracat yük taşıması yaptığı Polonya’ ya kara nakliyesi tır taşıma işlerinin büyük bir bölümünü firmamız gerçekleştir

Konteyner Nakliye

Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorselere sahip tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirig dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Polonya’nın özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı çizelgemizi yükseltmekteyiz.

Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir.Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Konteyner taşımacılığın güvenli tek adresi Mersin Frigo’dasınız.

Polonya’dan Türkiye üzeri transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

 Parsiyel Nakliye

Polonya parsiyel, kargo ve grupaj yük taşımacılığı yapan firmamız İstanbul’da kurulu bulunan parsiyel depolarımızdan çıkışlı olarak haftalık düzenli parsiyel servis hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin tüm şehirlerinde hazır bulunan parsiyel yükleriniz bulundukları adresten alınmak suretiyle İstanbul depolarımıza getirilerek Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrük işlemleri yapıldıktan sonra Polonya’ da teslim edilmesi gereken noktalara adres teslimi şeklinde ulaştırılmaktadır.

Ebat ve ağırlıkları itibarı ile ticari kapsamlı her türlü parça ve parsiyel yükleriniz depolarımızda usulünce ambalajlanarak tırlarımıza yüklenmekte, dorse içerisinde herhangi bir tahribata uğramamalı açısından spanzetler ile sabitlenmektedir.

Polonya parsiyel yüklerinizin türü ebatı ve ağırlığı ne olursa olsun tamamı cmr sigortası güvencesinde taşınmakta, herhangi bir zarara uğraması durumunda zararınız anında tazmin edilmektedir.

İhracat kapsamlı parsiyel yüklerinizin taşınmasında olduğu gibi, Polonya dan Türkiye ye ve Türkiye üzeri üçüncü ülkelere taşınmasında da ithalat parsiyel tır çıkışlarımız bulunmakta, her hafta düzenli olarak çıkışlar yapmaktayız.

Polonya ya göndermeyi planladığınız her türlü parsiyel yükünüzün taşınması ile ilgili bilgi istemi ve taleplerinizi firmamıza telefon veya mail yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilirsiniz. Tüm talepleriniz uzman ekibimiz aracılığı ile anında değerlendirilmeye alınarak ebat ve ağırlıkları itibarı ile yüklerinizin taşınma fiyatları oluşturulur ve bütçenize en uygun navlun teklifleri sunulur.

Kara Nakliye

Polonya kara nakliye çalışması yapan firmamız Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet vermektedir.

Türkiye’ den Polonya’ ya, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorseler, tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigof dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, deniz yolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Polonya ya taşınmakta olan yüklerin özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları  kesintisiz lojistik sunan firmamız, yakalamış olduğu hedefleri doğrultusunda çalışmalarını her geçen gün büyüterek yol almaya devam etmektedir.

Müşterilerimizden gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarına en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzerinden transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel taşımacılığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında, Polonya nakliyesi ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

Frigo Yük

Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorselere sahip tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirig dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı çizelgemizi yükseltmekteyiz.

Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir.Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzeri transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel tacımalığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.Frigo yükleriniz arzu ettiğiniz derecede itina ile taşınmaktadır

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

Karayolu Nakliye

Polonya çalışan nakliye firmaları genellikle belli bir bölgeden yükleme yapıp belli noktalara teslimat gerçekleştirmektedir.Uzun yıllar Türkie Sırbistan hattında faaliyet göstermekte olan firmamız Mersin Frigo, gerek yükleme gerek teslimat anlamında bölge veya şehir farkı gözetmeksizin her yöne araç gönderebilmekte, tüm ihracat ithalat nakliye taleplerine anında olumlu yanıt vermek suretiyle tır organizasyonları gerçekleştirmektedir.

Polonya çalışan karayolu nakliye firması
Polonya karayolu nakliye firması

Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorselere sahip tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirig dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı çizelgemizi yükseltmekteyiz. Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir. Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzeri transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel tacımalığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

Frigo Nakliye

ülkemizde faaliyet gösteren frigo tır şirketleri arasında zirvede yer alan firmamız isminin hakkını vermektedir.Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığımız ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorselere sahip tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirig dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı çizelgemizi yükseltmekteyiz.

Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir.Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzeri transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel tacımalığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

Transit Süre

Frigo taşımacılık alanında Ülkemizin Avrupa ülkeleri içerisinde en yoğun ithalat ihracat yaptığı ülkelerin üst sıralarında yer alan Polonya’ya kara yolu ve deniz yolu taşımacılığında hizmet veren firmamız Mersin Frigo, paletli, çuvallı ve dökme kuru yük taşımacılığında standart ve mega tenteli dorselere sahip tır ve kamyonlar ile, soğuk zincir ürün taşımacılığında frigofirig dorse tırlar ile, gabari dışı ağır nakliyatta lowbed, denizyolu taşımacılığında konteynerleri ile hem ithalat hem ihracat taşımalarında kesintisiz hizmet vermektedir.

Özellikle başkent Varşova’ya nakliyesi konusunda Deneyimli personelleri, C2 yetki belgesi bünyesinde bulunan, uydu takip sistemleri mevcut yüksek modelli araçları ve dünya genelinde alanında kendisini ispat etmiş deniz yolu firmalarının konteynerleri ile anlaşmalı olarak konteyner nakliyesinde başarı çizelgemizi yükseltmekteyiz.

Misyonumuz hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri vermektedir.Siz değerli ihracatçı ve ithalatçılarımızdan gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak olabildiğince hızlı bir şekilde tüm ihtiyaçlarınıza en uygun taşıma fiyat teklif ve koşulları ile karşılık vermekteyiz.

Türkiye üzeri transit üçüncü ülkelere gönderilmesi planlanan her türlü yük grubuna ait komple tır ve parsiyel eşyalarınızın  transit geçişini direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel tacımalığın tek adresi Mersin Frigo web sayfasında aradığınız tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Polonya tır taşımacılığı ile transport ve lojistik taleplerinizi firmamıza ulaşarak bildirebilir, kısa süre içerisinde en ekonomik taşıma fiyatlarımızla makul tekliflerimizi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ