Irak Nakliye 2024

IRAK NAKLİYE

Irak Nakliye Firmaları

Irak nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana lojistik hizmetlerini kararlılıkla sürdürmektedir. Uluslararası taşımacılıkta özellikle komşu ülkeler ile yapılan ihracat-ithalat çalışmalarında büyük paya sahip olan Mersin Frigo, kurmuş olduğu araç filosunu ve tedarik zincirini her geçen gün büyütmektedir.

Tüm alanları ve detayları ile en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Sınır komşularımızdan Irak’a nakliye çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden yüklenmekte olan yük gruplarının Irak’ın Zakho, Erbil, Süleymaniye ve Kerkük gibi kuzey illeri ile Musul, Bağdat, Basra gibi güney illerine gönderilmesi ve ihracatı planlanan her türlü yükün taşınmasında geniş içerikli kara yolu nakliye hizmeti vermekteyiz.

Tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden Irak’a taşınmakta bulunan transit yüklerin adreslerine ulaştırılmasında çalışmalarımız mevcut olup, teminatlı araçlarımız ile tüm nakliyat hareketlerini gerçekleştiriyoruz.

Şah Global Lojistik - Nakliyeci

Kuru yükler için standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Irak’ın kuzey ve güneyinde bulunan tüm şehirlerine gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul ve İzmir’de yerleşik  depolama ve gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, her türlü parsiyel yüklerinizi adreslerinden alınmak suretiyle, standart tır ve parsiyel yük taşımaya uygun küçük boyutlu yük taşımaya uygun ekspres araçlarımızla, olabilecek en kısa sürede Irak’ta adrese teslim edilecek şekilde servis hizmeti sunuyoruz. Irak’a nakliye hizmetleri dışında ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur.

Irak’ın TIR karne sistemine tabi olmaması nedeniyle transit yüklerin sevkiyatı, teminat kullanmak suretiyle sağlanmaktadır. Firmamız bu anlamda da Global ve UND teminatı kullanarak transit ve 3. Ülke yüklerin Irak’a taşınmasını sağlamaktadır.

Irak’ın kuzey illerine gönderilen ürünler direkt servis ile adrese teslim edilirken, güneyde bulunan illerine gönderilen ürünler direkt servis ile gidememekte olup, gerek yükün aktarılması suretiyle gerekse çekici değiştirmek suretiyle dorsenin gönderilmesi şeklinde sağlanmaktadır. Irak sevkiyatlarının hızlı gerçekleşmesi Zakho’da gümrük işlemlerinin hızlandırılmasına bağlı olduğundan Zakho/İbrahim Halil(Peşmerge) gümrüğünde yerleşik iş takipçisi gümrükçülerimiz vasıtasıyla taşımalar bekleme olmaksızın gerçekleşmektedir.

Son zamanlarda belirli aralıklarla Irak geçişlerinde yaşanan sorunlardan dolayı işleyişi aksatmamak adına, özellikle güney Irak sevkiyatları İran üzeri güzergah kullanılarak ta gerçekleşmektedir. Bu tür sevkiyatlarda TR ve İran plakalı tırlarımız kullanılmaktadır. İran üzeri gönderiler varış noktasına kadar değil, İran-Irak arası Mehran kapı gibi sınır kapılarında bulunan tampon bölgelere kadar taşınmakta olup tampon bölgelerden varış noktasına kadar sevkiyatlar Irak plakalı tırlar ile  sağlanmaktadır.

Genel hatları ile Irak nakliyesi konusuna hakim olan firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Kuzey Irak Nakliye

Kuzey Irak nakliye hattında faaliyet göstermekte olan lojistik kuruluşları içerisinde büyük kapsamlı proje işlerin taşımasını yapan firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, sektöre adım attığı ilk günden bu yana nakliyecilik çalışmalarını layıkı ile sürdürmektedir.

Türkiye’ den ihraç edilen her türlü yükün kuzey Irak kürt bölgesinde bulunan Zaho, Erbil, Kerkük ve Süleymaniye gibi şehirlere teslimatlarını 3-4 günlük kısa bir süre içerisinde sağlamaktayız.

Irak nakliye konusunda son derece tecrübeye sahip olan firmamız ihraç ve transit kapsamlı yükleri 27 tona kadar taşıyabilmekte, yüklemeden teslimata kadar tüm periyotları usulüne uygun olarak yerine getirmektedir.

Komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla İstanbul depolarımızdan parsiyel yük nakliyesi de yapmaktayız. parsiyel yükleriniz İstanbul dışında ki şehirler de ise iç nakliye yapmak suretiyle yüklerinizi bulundukları adreslerinden teslim alabiliyoruz.

Irak parsiyel taşıma da aciliyeti olan yük türleri için organize etmiş olduğumuz küçük çaplı ekspres araçlarımızla en fazla iki gün içerisinde kuzey Irak’ ın tüm bölgelerine teslimatları gerçekleştirebiliyoruz.

Türkiye Irak arası taşıma yapan araçlarımız yüksek modelli olup, yük konumlarına göre tenteli tır, frigo dorse, açık kasa, konteyner kilitli dorse ve ağır nakliyat aracı lowbed dorselerden oluşmakta, çeşitlilik arz eden araçlarımız vasıtasıyla hiç bir yükünüz yerde kalmamaktadır.

Avrupa’ nın başta Almanya, İtalya, Fransa ve Hollanda olmak üzere tüm ülkelerinden Irak’ a gönderilmesi planlanan malzemlerin Türkiye üzerinden transit olarak geçişi teminat kullanmak suretiyle firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bu tür transit taşımalar direkt servis yapılabildiği gibi Mersin’ den aktarmalı olarak ta gerçekleşebilmektedir.

Kuzey Irak nakliye talepleriniz için firmamızı aramanız yada mail ile bildirim yapmanız yeterli olacaktır.

Transit ve ihracat kayıtlı yük gruplarından bazıları olan inşaat malzemeleri, yapı malzemeleri, medikal ve tıbbi eşyalar, mobilya grupları, kimyasal maddeler, beyaz eşyalar, otomotiv yedek parçaları, iş makinaları, ekskavatörler, beton santralleri, jeneratörler, kule vinç, biçerdöverler, tarım makinaları, fore kazıklar gibi ismini sayamadığımız bir çok kalem ürünün Irak’a nakliyesini son derece titiz ve özenli çalışmalarımızla adreslerine ulaştırmaktayız.

Irak Nakliye Fiyatları

Şah Global Lojistik - Nakliyeci

Irak nakliye fiyatları ile ilgili tüm bilgileri uzunca bir zamandır lojistik sektöründe varlığını sürdürmeye devam eden firmamızdan talep edebilir, beklentilerinizi karşılayacak bütçenize en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye’ den en fazla ihracat taşıması yapılan ülkelerin başında gelen Irak’ ta mal sipariş taleplerinin bir anda yükselip, akabinde normal seyrine dönüyor olmasından dolayı sabit bir fiyatlandırma sistemi bulunmamaktadır.

Taşıma fiyatları hemen hemen günlük olarak değişiklik göstermekte olduğundan an be an piyasa takibi yaparak güncel fiyatlarımızı sıcak tutmakta, talep edilen her an fiyat tekliflerimizi sunabilmekteyiz.

Irak’ a taşınan yüklerin nakliye fiyatlandırması yükün ihracat veya transit olmasına bağlı olarak değişiklik arz ettiği gibi taşınmakta olan yükün tonajına bağlı olarakta değişmektedir.

Transit yük taşıma fiyatları ihracat taşıma fiyatlarına göre daha yüksektir. Yüksek fiyatın kaynaklanma sebebi üçüncü ülke yüklerinde mal fatura tutarı itibarı ile teminat kullanılarak taşınması gerektiğindendir.

Irak tır karne sistemine bağlı bir ülke olmadığından transit kapsamlı yükler teminat kullanılarak taşınabilmektedir.

Fiyatları etkileyen diğer bir husu tonaj konusuna gelince, hafif tonajlı yüklerde yakıt tüketimi normal seyrinde iken ağır tonajlı yüklerde yakıt sarfiyatı daha fazla olduğundan, fazladan tüketilen yakıt tutarı ister istemez navlunlara etki etmektedir.

Irak nakliyesinde fiyatlandırma komple tır taşımalarında katedilen mesafe hesabına göre yapılırken, parsiyel taşımalarda mesafe hesabı dışında taşınacak yükün ebat ve ağırlıkları itibarı ile tır içerisinde kapladıkları yer itibarı ile hesaplama yapılmaktadır.

Türkiye’nin şehir fark etmeksizin tüm bölgelerinde yüklemeye hazır bulunan ticari ürünlerinizin Irak’ın herhangi bir şehrine taşınması ile ilgili fiyat arayışı içerisine girmeden önce bu konuda son derece tecrübeli ve güncel fiyatlara hakim bulunan firmamızla iletişime geçmenizi önerebiliriz.

Irak nakliye fiyatları konusunda arayacağınız ilk firmalardan biri tabi ki Mersin Frigo’dur

Taşıma fiyatları, lojistik fiyat teklifleri, komple tır taşıma fiyatları, parsiyel taşıma fiyatlarını dilediğiniz her an firmamızdan talep edebilirsiniz.

Parsiyel Nakliye

Irak parsiyel dendiğinde akıllara gelen başlıca firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, Türkiye’nin yükünü parça parça Irak’a taşımaktadır.Parsiyel çıkışlarımız İstanbul da açmış olduğumuz depolarımızdan yapılmakta, geniş bir alana sahip olan depolarımızda her türlü yükün indir bindir işlemlerini yapabilecek forklift vinç ve ekipmanlarla son derece sistemli bir hizmet sunmaktayız.

Komple tır gerekmeksizin taşınması gereken küçük çaplı parça yüklerinizin Irak’a nakledilmesi ile ilgili her hafta düzenli olarak açmış olduğumuz parsiyel araçlarımız ile sorunsuz bir şekilde taşıma yapmaktayız.Aciliyeti bulunan bir an evvel Irak’a ulaşması gereken parsiyel yüklerin taşınması amacıyla firmamız araç filosuna kattığımız küçük ölçekli ekspres araçlarımızla 2 gün içerisinde kuzey Irak şehirlerine teslimatlar yapabilmekteyiz.

İstanbul depomuza gönderme imkanı bulamadığınız yüklerinizi, bulundukları şehirlerden iç nakliye yaptırarak İstanbul depolarımıza aldırıyor, beyannamelerinin İstanbul Halkalı ve Erenköy gümrüklerinden açılacağı şekilde gümrük işlemleri yapılarak Irak’ın kuzey ve güneyinde bulunan tüm illerine sevk edilmesini sağlıyoruz.

Irak parsiyel yük grupları içerisinde bulunan malzemeleriniz paletli, sandıklı, çuvallı veya açık şekilde de olsa dorse içerisinde yerleşim planı yapılarak istiflenmekte, spanzetler yardımıyla güvenli bir şekilde sabitlemesi yapılarak en ufak bir hasar veya zarar söz konusu olmadan yüklendiği şekli ile adrese teslim edilmektedir.

Parsiyel yük taşıma fiyatlandırmaları taşınacak yüklerin bulundukları ambalajlara ait ölçüleri ve ağırlıkları itibarı hesaplanmak sureti ile yapılmakta, ağırlıkta hafif olupta hacimde kaba olan kargo yükleri metreküp olarak hesaplanıp fiyatlandırılmaktadır.Irak’a gönderilmesini planladığınız her türlü ihracat kapsamlı grupaj, parsiyel ve kargo yüklerinizin sigortalı bir şekilde taşınması ile ilgili taleplerinizi bu alanda uzmanlaşmış olan firmamıza bildirerek en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İstanbul’dan Irak’a parsiyel çıkışlarımız düzenli olarak her hafta pazartesi, çarşamba ve cuma günleri yapılmaktadır.Irak parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili firmamızı tercih etmiş olmanızdan gurur duyarız.

Irak Nakliyat

Irak nakliyat çalışmaları yapan kuruluşlar içerisinde öne çıkan faaliyetleri ile lojistik desteği sunan firmamız yirmi yıldan fazla zamandır yurt içi ve uluslararası nakliye konusunda çalışma alanlarını genişletmekte ve geliştirmektedir. Uluslararası taşımacılıkta özellikle komşu ülkeler ile yapılan ihracat-ithalat çalışmalarında araç filomuzu ve tedarik zincirimizi her geçen gün büyütüp geliştirmekte, teknolojik alt yapımızı olabildiğince genişletmekteyiz.

Tüm hatları ile en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Sınır komşularımızdan Irak’a taşıma faaliyetlerimiz kesintisiz olarak sekteye uğramadan devam etmektedir.

Türkiye’ nin tüm bölge ve şehirlerinden Irak’ın Zaho, Erbil, Süleymaniye ve Kerkük gibi kuzey illeri ile, Musul, Bağdat, Basra gibi güney illerine gönderilmesi ve ihracatı planlanan her türlü yükün taşınmasında kara yolu nakliye hizmetlerimiz hız kesmeden sürdürülmektedir.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Irak’a gönderilen üçüncü Ülke  transit yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, teminatlı araçlarımız ile sevkiyatları olabildiğince hızlı teslim etmek suretiyle gerçekleştiriyoruz.

Kuru yükler için standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları sigortalı olarak güven içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Irak’ın kuzey ve güneyinde bulunan tüm şehirlerine gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul ve İzmir’de yerleşik  depolama ve gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, bilimum parsiyel yüklerinizi adreslerinden alınmak suretiyle, standart tır ve parsiyel yük taşımaya uygun küçük boyutlu yük taşımaya uygun ekspres araçlarımızla, olabilecek en kısa sürede Irak’ta adrese teslim edilecek şekilde servis hizmeti sunuyoruz.

Irak’a nakliye hizmetleri dışında ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Irak’ın TIR karne sistemine tabi olmaması nedeniyle transit yüklerin sevkiyatları teminat kullanmak suretiyle sağlanmaktadır. Firmamız bu anlamda da Global ve UND teminatı kullanarak transit ve üçüncü Ülke yüklerin Irak’a taşınması işlemlerini yönetmeliğe uygun olarak sağlamaktadır.

Irak’ın kürt bölgesi kuzey illerine gönderilen ürünler direkt servis ile adrese teslim edilirken, güneyde bulunan arap illerine gönderilen ürünler direkt servis ile gidememekte olup, gerek yükün aktarılması suretiyle gerekse çekici değiştirmek suretiyle dorsenin Irak plakalı çekicilere takılması şeklinde gönderilmesi ile sağlanmaktadır.

Irak sevkiyatlarının hızlı gerçekleşmesi Zakho’da gümrük işlemlerinin hızlandırılmasına bağlı olduğundan Zakho/İbrahim Halil(Peşmerge) gümrüğünde yerleşik iş takipçisi muamelecilerimiz ve gümrükçülerimiz vasıtasıyla taşımalar bekleme olmaksızın gerçekleşmektedir.

Son zamanlarda belirli aralıklarla Irak geçişlerinde yaşanan sorunlardan dolayı işleyişi aksatmamak adına, özellikle güney Irak sevkiyatları İran üzeri güzergah kullanılarak ta gerçekleşmektedir. Bu tür sevkiyatlar da TR ve İran plakalı tırlarımız kullanılmaktadır. İran üzeri gönderiler varış noktasına kadar değil, İran-Irak arası Mehran ve Başmak gibi sınır kapılarında bulunan tampon bölgelere kadar taşınmakta olup tampon bölgelerden varış noktasına kadar sevkiyatlar Irak plakalı tırlar ile  sağlanmaktadır.

Genel hatları ile Irak nakliyesi konusuna hakim olan firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir.

Nakliye Faaliyetlerimiz

Irak Nakliye Firmaları Ortadoğu ülkeleri arasında yer alan Irak, dünyanın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Mezopotamya bölgesinde yer alan tarihin en eski devletlerinden biridir. Tarihi boyunca karışıklıkların son bulmadığı ülke de, tarihi boyunca hiç bir zaman düzenli bir yaşam ortamı oluşturulamamıştır.

Irak nakliye firmaları arayışı içerisine girmeden kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamız, günün her saati aktif durumda olup, gelen nakliye taleplerini anında değerlendirmeye alarak, beklentilerinizi karşılayacak fiyat ve taşıma hizmeti sunmaktadır. Türkiye Irak arası kara yolu tır nakliyesi yapmakta olan firmamız, taşınabilir her türlü yükün nakliyesi ile ilgili detaylı çalışmalar yapmakta, yükleme adresinden teslim adresine kadar olan süreçte, tüm gelişmeleri ve gereklilikleri usulüne uygun bir şekilde yerine getirmekte, son derece sağlıklı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Irak firmasıKomple tır yüklemesi, parsiyel taşımacılık, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat ve soğuk ürün grubu taşımacılığına uygun frigo tır nakliyesi gibi yük bölümlerine uygun tipte tenteli tır, açık dorse tır ve kamyon, konteyner kilitli dorseler ve uzamalı havuzlu tipleri bulunan lowbed dorselerimizle tüm taşıma işlemlerini kusursuz olarak gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası arena da boy göstermekte olan nakliye firmaları ile rekabetçi çalışmalarımıza bağlı olarak son derece uygun taşıma fiyat ve koşulları ile Irak nakliye seferlerimiz düzenli olarak devam etmektedir.

Karayolu Nakliyat

Avrupa ülkelerinden Irak’a yapılmakta olan sevkiyatlarda da büyük pay sahibi olan firmamız, taşıma boyunca gelişmekte olan süreci son derece titizlikle takip etmekte, olası muhtemel herhangi bir sorunla karşılaşıldığında anında müdahele etmek suretiyle sorunu bertaraf ederek ortadan kaldırmaktadır. Barzani ekolünün hakimiyetinde bulunan Kuzey Irak Kürdistan Bölgesel yönetimi ile normal seyrinde ilerlemekte olan ilişkilerim çerçevesinde, günlük binlerle ifade edilebilen tır geçişinde firmamız son derece etkin bir rol üstlenmiş olup, üzerine aldığı sorumlulukları tam anlamıyla yerine getirerek tır ve kamyon nakliye çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Araç Filomuz

Irak karayolu tır taşıma işlemlerini yapmakta olduğumuz araçlarımız genellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, kontrolünü sağlayan tüm sürücülerimiz üst düzey eğitimlerden geçirilerek araçlara konumlandırılmaktadırlar. Taşımakta olduğumuz bütün ürünler araçlarımızda bulunan CMR sigortası kapsamında güvenli olarak taşınmakta, taşıma yapan tüm tır ve kamyonlarımız  gps araç takip sistemi ile sürekli izlenmekte, tespit edilen aksaklık ve konum bilgileri yükleyici ve alıcı firmalara anında bildirilmektedir.

Ülkemizin başta İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya, İzmir, Adana, Mersin ve Gaziantep gibi şehirleri olmak üzere tüm bölgelerinde taşımaya uygun halde bulunan ihracat ve transit kapsamlı yüklerin Irak’ın kuzey ve güneyinde bulunan tüm illerine nakliyesini gerçekleştirebilen firmamız, sektöre adım attığı 2013 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

Lojistik Çözümlerimiz

Türkiye’den Irak’a gönderilen tırların ilk çıkış kapısı Habur sınır kapısıdır. Daha sonra Bölgesel Kürt yönetimine bağlı Peşmerge gümrüğüne ulaşan araçlar, muameleci diye tabir edilen gümrük memurları tarafından evrak işlemlerinin yapılmasının hemen ardından teslim edilmesi gereken şehirlere kısa süre içerisinde ulaşmakta ve ikinci bir işleme tabi tutulmadan yük teslimatları yapılmaktadır. Türkiye’den Irak’ın Bağdat, Basra, Hillah, gibi güney illerine ihracat yüklerinin nakliye çalışmalarını alternatif güzergah olan İran üzerinden Mehran ve Başmak sınır kapıları tampon bölgelerinden aktarmak suretiyle gerçekleştiriyoruz. Avrupa, Afrika ve Arap ülkelerinden Irak’a gönderilmekte olan her türlü ticari malzemenin Mersin limanı üzerinden transit ticaret ile teminatlı olarak taşınması çalışmalarını düzenli olarak sağlıyoruz.

Navlun Fiyatları

İngiltere’nin birçok bölgesinden Irak’ın özellikle kuzey şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerine gönderilmekte olan transit kapsamlı yüklerin taşınması işlemlerini Mersin limanı üzerinden transit olarak teminat bedeli ile adrese teslim ulaştırmaktayız. Mersin Tarsus ilçesinde üretilmekte olan tütün mamüllerini Irak’ın Zaho ve İsmailiye şehirlerine tenteli tırlar ile çok uygun fiyatlara taşımaktayız.

Irak çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan şirketimiz uluslararası alanda taşımacılık faaliyetlerini her geçen gün büyütüp geliştirmektedir.

Firmamız Mersin Frigo, lojistik konusunda  gözle görülür işlere imza atmaktadır. Özellikle komşu ülkeler ile yapılan ihracat-ithalat çalışmalarında geniş araç filomuz ve tedarik zincirimiz teknolojiye paralel olarak genişlemesini sürdürmektedir.

Komşu ülke olması münasebetiyle en yoğun taşıma çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan sınır komşumuz Irak’a yapılmakta olan faaliyetlerimiz düzenli olarak devam etmektedir.

Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinden Irak’ın Zaho, Erbil, Süleymaniye ve Kerkük gibi kuzey illeri ile Felluce, Musul, Bağdat, Basra gibi güney arap illerine taşınması planlanan her türlü yükün taşınmasında taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Tüm Avrupa ve Asya ülkelerinden Irak’a taşınması planlanan üçüncü Ülke  transit yüklerin varış noktalarına ulaşması anlamında çalışmalarımız sürmekte, kuru yükler için standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir ürünler, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve ve kimyasal madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır nakliyat yükleri için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz.

Irak’ın kuzeyinde  ve güneyinde bulunan tüm şehirlerine teslimi istenen parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul ve İzmir’de yerleşik  bulunan depolama ve gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, yükleri adreslerinden almak suretiyle, standart tır ve parsiyel yük taşımaya uygun küçük boyutlu ekspres araçlarımızla, en kısa sürede adrese teslim edilecek şekilde grupaj servis hizmeti sunuyoruz.

Nakliye hizmetleri dışında ayrıca depolama, gümrükleme, forwarding ve acentelik hizmetlerimiz de mevcuttur. ÜlkeninTIR karne sistemine tabi olmaması sebebiyle transit yüklerin sevki, teminat kullanmak suretiyle sağlanmaktadır.

Firmamız bu anlamda da Global teminat ile UND teminatı kullanarak transit ve üçüncü Ülke yüklerin taşınmasını gerçekleştiriyor.

Özellikle gıda maddelerinin yoğun olarak taşınmakta olduğunu var sayacak olursak tenteli ve frigo tır taşıma potansiyelinin bir hayli yüksek olduğu sonucuna ulaşmış oluruz. Tam bu nokta da devreye giren firmamız bu pastadan büyük hisse almakta, taşıma işlemlerini layıkı ile yerine getirmektedir.

Kuzey de bulunan Kürt illerine gönderilen tüm yükler aktarmasız olarak adrese teslim edilirken, güneyde bulunan Arap illerine gönderilen ürünler direkt servis ile taşınamamakta olup, gerek yükün aktarılması suretiyle gerekse çekici değiştirmek suretiyle dorse gönderilmesi şeklinde sağlanmaktadır.

Irak’a yapılan sevkiyatların seri bir şekilde gerçekleşmesi Zakho’da gümrük işlemlerinin hızlandırılmasına bağlı olduğundan Zaho/İbrahim Halil(Peşmerge) gümrüğünde yerleşik iş takipçisi muamelecilerimiz vasıtasıyla bekleme yaşamaksızın sonuca ulaşmaktayız

Tüm hatları ile Irak nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalar yapmakta olan firmamız tüm lojistik taleplerinize hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile karşılık vermektedir.

Erbil nakliye işi yapan taşımacılık şirketleri içerisinde hatırı sayılır projelere imza atmış olan firmamız, kurulduğu 2013 senesinden bu yana Irak’ ın başta Erbil olmak üzere kuzey ve güneyinde ki tüm şehirlerine yük gönderim işlemlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekte, göstermiş olduğu performans ile ihracatçı firmaların tercih ettiği nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Türkiye’ nin tüm şehirlerinden ihraç edilmekte olan her türlü yükün Erbil şehrine taşınmasında büyük emekleri olan firmamız, yapmakta olduğu tüm taşımaları CMR sigortası güvencesinde sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi gereken adreslere ulaştırmakta, teslimatları en kısa sürede adrese kavuşturmakta özel çabalar sarfetmektedir.

Erbil’e karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel taşıma hizmetleri, konteyner nakliyesi, frigo tır nakliyesi, kamyon taşıma işleri ve ağır nakliyat alanlarında güzel çalışmaları bulunan Mersin Frigo sizlere bir telefon mesafesi yakınlığında bulunmakta, tüm taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma koşullarında fiyat teklifleri sunmaktadır.

Kuzey Irak’ın parlayan yıldızı konumunda bulunan Erbil modern bir şehir statüsü kazanmış, her alanda ihtiyaç hissetmenin zorunluluğundan kaynaklı olarak yurt dışından bir çok kalem ürünün ithalat gereksinimi duymaktadır.

Erbil nakliye seferlerinde tırlarımız Habur sınır kapısını kullanmak suretiyle Irak’a adım atmakta, peşmerge gümrüğünde gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından Erbil’e teslimatları gerçekleştirmektedirler. Bu ihtiyaçların büyük bölümünü ilkemizden karşılamakta, söz konusu ihtiyaç malzemelerin Erbil’e taşınmasında firmamızın büyük katkıları bulunmaktadır.

Kuzey Irak Erbil Çalışmalarımız

Irak Nakliye

Irak nakliye firmaları işi yapan taşımacılık şirketleri içerisinde hatırı sayılır projelere imza atmış olan firmamız, kurulduğu 2013 senesinden bu yana Irak’ ın başta Erbil olmak üzere kuzey ve güneyinde ki tüm şehirlerine yük gönderim işlemlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekte, göstermiş olduğu performans ile ihracatçı firmaların tercih ettiği nakliye firmaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Türkiye’ nin tüm şehirlerinden ihraç edilmekte olan her türlü yükün Erbil şehrine taşınmasında büyük emekleri olan firmamız, yapmakta olduğu tüm taşımaları CMR sigortası güvencesinde sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi gereken adreslere ulaştırmakta, teslimatları en kısa sürede adrese kavuşturmakta özel çabalar sarfetmektedir.

Erbil’e karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel taşıma hizmetleri, konteyner nakliyesi, frigo tır nakliyesi, kamyon taşıma işleri ve ağır nakliyat alanlarında güzel çalışmaları bulunan Mersin Frigo sizlere bir telefon mesafesi yakınlığında bulunmakta, tüm taleplerinize en kısa sürede en uygun taşıma koşullarında fiyat teklifleri sunmaktadır. Kuzey Irak’ın parlayan yıldızı konumunda bulunan Erbil modern bir şehir statüsü kazanmış, her alanda ihtiyaç hissetmenin zorunluluğundan kaynaklı olarak yurt dışından bir çok kalem ürünün ithalat gereksinimi duymaktadır.

Irak Nakliye

Erbil nakliye seferlerinde tırlarımız Habur sınır kapısını kullanmak suretiyle Irak’a adım atmakta, peşmerge gümrüğünde gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından Erbil’e teslimatları gerçekleştirmektedirler. Bu ihtiyaçların büyük bölümünü ilkemizden karşılamakta, söz konusu ihtiyaç malzemelerin Erbil’e taşınmasında firmamızın büyük katkıları bulunmaktadır.

Ağır Yük Taşımacılığı

Irak ağır nakliyat hizmetlerimiz lowbed araçlarımız ile devam etmekte olup, gabari dışı yük taşıyabilme özelliği bulunan araçlardan oluşan araç filomuzu her geçen gün büyütmekteyiz. Yüksek tonajlı tüm ağır nakliye yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirmek suretiyle kara yolu izin ve eskort ücretleri dahil taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Irak’ın başta Zaho, Erbil, Süleymaniye ve Kerkük gibi kuzey illeri ile güneyde Musul, Basra, Bağdat gibi illerine her türlü proje, makine gemi ve yat gibi yükleriniz itina ve özveri ile taşınmaktadır. Proje taşımalarınızda sorun yaşamamak adına tercih edeceğiniz firmaların başında gelen Mersin Frigo kusursuz nakliye hizmeti sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Irak konteyner nakliye alanında ki faaliyetlerimiz, kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren son derece başarı bir şekilde sürdürülmekte, Türkiye Irak arası konteyner taşımacılığında hatırı sayılır düzeyde çalışmalarımız mevcut bulunmaktadır. Avrupa ve Afrika ülkelerinin büyük bir bölümünden denizyolu taşımacılığı  ile Türkiye limanlarına getirilen her tipte ve ölçüde konteynerin, Irak’ın başta Erbil, Zaho, Süleymaniye gibi şehirlerin bulunduğu kuzey bölümü olmak üzere güney dahil tüm şehirlerine taşınması işlemlerini, dolu boş gidiş dönüş olarak gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Irak’a taşınmakta olan konteynerlerin nakliye işlemlerini yapmakla yetinmiyor, ihracatçı firmaların talebine göre liman veya antrepolarda ki gümrük işlemlerini de eksiksiz olarak yapabiliyoruz. Irak’a sürekli olarak taşımakta olduğumuz tüm konteynerler, eksiksiz belge düzenlemeleri ile taşınmakta, tüm taşımalarda konteyner takip formunu mutlaka araç ile göndermekteyiz.

Irak konteyner nakliye sipariş ve taleplerinizi, bu alanda yapmış olduğumuz çok sayıda çalışmalardan kazandığımız tecrübelerimize dayanarak başarılı bir şekilde üstesinden gelebilen firmamıza iletebilir, talep ve beklentilerinizi karşılayacak bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ