Ukrayna Nakliye 2023

Ukrayna Nakliye Mersin Frigo

Ukrayna Nakliye 

Ukrayna nakliye çalışmalarında Frigo Yük Türkiye Ukrayna lojistik hattında nakliye faaliyetlerini kararlılıkla sürdüren firmamız uluslararası nakliyecilik sektörüne bağlı olarak gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri gibi bir çok alanlarda da çalışmalarını sürdürmektedir. Ukrayna’dan ithalatı yapılan ürünlerin ülkemize nakliyesinin yanı sıra yine Ukraynadan Suriye, İran, Irak, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere sevki istenen yüklerin Türkiye üzerinden transit geçişli olarak üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz.
Türkiye-Ukrayna nakliye hattında çalışan araçlarımız son model araçlardan oluşmakta olup uydu  araç takip sistemi ile anlık takip edilebilmekte, buna bağlı olarak müşterilerimize anında konumlama yapabilmekteyiz. Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde mevcut bulunan özmal ve kiralık araçlarımız ile CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.
Ukrayna karayolu ve denizyolu lojistik ağında çalışan nakliye firmaları arasında üst sıralarda ki  yerini koruyan firmamız lojistik alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ile çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye-Ukrayna arası ihracat ve ithalat yük taşınması konusunda geçmişten gelen deneyim, birikim ve tam donanımlı araçlarımız ile nakliye hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.
Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden  Ukrayna’nın tüm şehirlerine ihracat ve transit kapsamlı yüklerin nakliyesinde Türk ve yabancı plakalı araçlarla taşıma yapmaktayız. Ukrayna’ya ihracatı düşünülen her nevi yüke uygun araçlarımızla tam kapasite olarak çalışmaktayız.Kuru yük taşımacılığına uyumlu standart dorseli tırlarımız, gabari dışı ağır nakliye yükleri için havuzlu ve uzamalı lowbed dorse araçlarımız, yaş ve kuru sebze meyve, donmuş ürün  ve kimyasal maddeler gibi yüklerin taşınmasına uygun frigo dorseli soğutuculu tırlarımız, konteyner ve açık yük taşımacılığına uygun sal dorse açık kasa tırlarımız ile hizmet vermekteyiz.Ukrayna kara ve denizyolu taşımacılığı bizlerden sorulur. İstanbul-Kiev arası nakliye tır taşıma fiyat teklifimiz 2.500 dolar olup transit varış süremiz 4-5 gündür.

Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere, Odesa, Donetsk. Dnipropetrovsky, Kharkov. Kherson, Lviv gibi şehirlerine yapılan sevkiyatlarda karayolu ile Haydarpaşa ve Zonguldak limanları çıkışlı  roro ile Odesa limanı varışlı denizyolu hatlarını kullanmaktayız.

Uluslararası kara ve denizyolu taşımacılığında faaliyet gösterdiğimiz birçok ülkede olduğu gibi Ukrayna’da da işbirliğimizi sürdürdüğümüz acenteliklerimiz mevcut olup, gerek ihracat ve gerek ithalat çalışmalarında belgesel ve evraksal sorun yaşamaksızın teslimatları gerçekleştirebilmekteyiz

Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın günün her saati faal çalışan mail ve telefonlarımıza bildirmek suretiyle en kısa sürede en bütçenize en uygun taşıma fiyat ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları ile yapmakta olduğumuz işbirliğimiz çerçevesinde taşıma faaliyetlerimiz Türk ve Ukrayna plakalı tırlar ile ilerlemektedir. Türkiye ile Ukrayna arasında yapılan ticaret anlaşmaları gereği organize ettiğimiz araçlarımız ihracat ve ithalat nakliyat işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Mersin Frigo

Ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinde imal edilen her türlü ticari kapsamlı mamülün Ukrayna’nın tüm şehir ve bölgelerine taşınması ile ilgili çalışmalarımız Tır karnesi ve cmr sigortası kapsamında yapılmaktadır. Taşımaya elverişli bulunan her türlü yük grubuna uygun tipte dorselerimizin bulunduğu geniş araç filomuz öz mal ve kiralık araçlarımız ile donatılmış olup tüm araçlarımız özellikle yüksek modelli tır ve kamyonlardan oluşmaktadır.

Standart tenteli tırların yanı sıra sal dorse, frigo kasa ve lowbed dorseli tırlarımız da hizmet sunmaya hazır beklemektedir. Kuru yük nakliyesi, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük taşıma ve gabari dışı ağır nakliyat yük taşımacılığı ile birlikte konteyner nakliye çalışmalarımızda mevcuttur.

Türkiye’den Ukrayna’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul ve Ankara merkezli lojistik depolarımız vasıtası ile her hafta düzenli olarak parsiyel yük çıkışlarımızda bulunuyor, her ebat ve ağırlıkta bulunan gümrüklü ve ticari parsiyel yüklerinizin adreslerinden alınmak suretiyle Ukrayna şehirlerine gümrük veya adres teslimi şeklinde ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Ukrayna’nın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tüm illerini kapsayan hizmet ağımız çerçevesinde Türkiye’ye ithalat ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli yüklerin taşınması hizmetlerini de sunmaktayız. İzin verilen taşıma limiti olan 22.000 kg ağırlığa kadar olan her nevi yükün nakliyesini rahatlıkla yapabilen araçlarımız kara ve ro-ro taşımacılığı gibi farklı güzergahlar kullanarak seferleri tamamlamaktadırlar.

Uluslararası kara yolu yük taşıma yönetmeliğine uygun hareket eden firmamız tüm taşıma işlerinde sigortalı nakliyeye oldukça önem vermektedir. Taşınan malın yükleme adresinden teslim adresine sorunsuz ve hasarsız bir şekilde ulaştırılmasını sağlama amacıyla yüklerin dorse içerisine oldukça dikkatli bir şekilde yüklenmesi ve spanzetler yardımı ile sağlamlaştırmalarının yapılmasının ardından araçlarımız teslim adresine doğru yol almaktadır. Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere Odesa, Kharkov, Kherson ve Lviv gibi bir çok şehrine ihracat yük taşımaları gerçekleştiren firmamız kuru yük, donmuş ürün, açık yük, konteyner ve ağır nakliyat yük gruplarının sevk edilmesi işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ülkenin hemen hemen tüm kesimlerinde yoğun şekilde bulunan orman ürünleri ve kereste türlerinin Türkiye’ye ihracatı oldukça talep görür durumdadır. Bu taleplerin karşılanması anlamında Ukrayna’dan ülkemize bu tür ürünlerin ithalat işlemlerini Türk ve Ukrayna plakalı tırlarımızla sağlamaktayız.

Nakliye Firmaları

Ukrayna çalışan nakliye firmaları genellikle İstanbul özelinde faaliyet gösteren kuruluşlardan meydana gelmektedir. Firmamız Mersin Frigo Lojistik, Mersin merkezli kurulmuş olup yurdun bir çok ilinde irtibat ve şube ofisleri desteği ile sürekli büyüyüp gelişen, kalite odaklı çalışmalara yoğunlaşan, müşteri memnuniyeti prensibini elden bırakmadan modern çağa ayak uydurarak sürekli güncellenen temel alt yapısı ile Türkiye – Ukrayna arasında kesintisiz lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’den Ukrayna’ya ihracat taşımaları ile Ukrayna’dan Türkiye’ye ithalat taşımalarının yanı sıra Ukrayna’dan Asya ve Orta Doğu ülkelerine Türkiye üzerinden transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin nakliyesini de düzenli bir şekilde gerçekleştirebilen Mersin Frigo Lojistik, bu tür üçüncü ülke taşımalarında müşteri talepleri doğrultusunda aktarmalı veya direkt servis nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Ukrayna komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlar ile İstanbul depolarından parsiyel nakliye hizmetleri de sunmaktadır. Ukrayna ağır nakliyat taleplerini de yerinde ve zamanında karşılayan firma ebat ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı kapsamında bulunan ağır nakliyat yüklerini karayolu izin belgesi kapsamında lowbed dorseli tırlar ile CMR sigortası güvencesinde taşımaktadır.

Aynı zamanda Ukrayna konteyner nakliye ve Ukrayna frigo nakliye çalışmalarında da oldukça etkili çalışmaları bulunan Mersin frigo Lojistik, ”Türkiye’nin yükünü Ukrayna’ya taşıyoruz” sloganı ile yola çıktığı ilk gün ki kararlılığını elden bırakmadan lojistik hizmetlerini sürdürmektedir.ukrayna çalışan tır nakliye firmaları

Ülkemiz de üretim yapılan her noktadan Ukrayna’nın başta başkent Kiev olmak üzere tüm şehirlerine ihracatını gerçekleştiren Mersin Frigo Lojistik, ticari içerikli ve gümrüklü olarak taşınabilen her türlü ürün grubunun taşımasını gerçekleştirmektedir. Ukrayna ihracat ve ithalat nakliyelerinde roro ve karayolu olmak üzere iki farklı güzergah kullanan firmamız roro taşımacılığında İstanbul Haydarpaşa ve Zonguldak limanlarından çıkış yapıp Ukrayna Odesa limanı varışlı devam sağlamaktadır.

Karayolu taşımacılığında ise Hamzabeyli veya Kapıkule sınır kapıları üzerinden hareketle Bulgaristan üzeri güzergahı kullanmaktayız. Uzun yıllardan bu yana proje işlerini yürütmekte olduğumuz müşterilerimiz ile uzun soluklu çalışmalarımızın başlıca nedeni işimize duyduğumuz saygı, müşteri memnuniyeti odaklı vizyonumuz, başarılı personellerimiz ve deneyimli sürücülerimiz ile kapsamlı lojistik servis hizmeti sağlıyor olmamızdır.

Parsiyel Nakliye

Ukrayna parsiyel nakliye çalışmalarımız haftanın belirli günlerinde İstanbul depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle düzenli olarak sürdürülmekte, parsiyel, grupaj, parça ve kargo kapsamında ki her türlü ticari yükün taşınması işlemlerinde tüm gereklilikleri yerine getirerek kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Kiev Nakliye

Kiev nakliye faaliyetlerimiz bünyesinde çalıştırdığımız tır ve kamyonlarımz son model araçlardan oluşmakta, her biri cmr sigortası kapsamında yük taşımaktadır. Türkiye Ukrayna arasında gelişen ticari ilişkiler çerçevesinde özellikle başkent Kiev’e gönderilmekte olan her türlü ihraç kayıtlı ticari eşyanın taşınmasında büyük paya sahip olan firmamız Kiev nakliye çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmektedir.

Karayolu komple tır ve parsiyel çalışmalarımızın yoğun olarak sürdüğü Kiev’e deniz üzeri roro ile de seferler yapmaktayız. Kiev çalışan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, yapmakta olduğu lojistik çalışmalarında son derece özveride bulunmakta, kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmektedir.

Sunmakta olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı tercihe edilen firmamız kurulduğu ilk günden bu yana sektörde güzel çalışmalara imza atmış olmanın gururu ile teknolojik alt yapısını sürekli güncellemekte ve güçlendirmektedir. Ukrayna nakliyat alanında en çok talep edilen ürünler genellikle Kiev şehrine gönderilmekte, potansiyeli gereği büyük miktarda mal alımı gerçekleştirmektedir. Alınan malların tamamı firmamız vasıtası ile taşınmaya gayret gösterilmekte, buna bağlı olarakta büyük oranda taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Mersin şehrimizde imal edilen bir çok çeşit ticari ürünün Kiev şehrine taşınması ile ilgili oldukça geniş kapsamlı çalışmalarımız bulunmakta, sözü geçen destinasyonla ilgili komple tır taşıma navlunumuz 2.600 dolar, transit süre yaklaşık 4 ila 5 gün aralığında olup, maksimum yük taşıma tonajı 22.000 kilogram’dır.

HİZMETLERİMİZ