İran Nakliye 2023

İRAN NAKLİYE HİZMETLERİ

İran nakliye çalışmalarımız kurulduğumuz ilk günden günümüze süregelen kapsamlı lojistik faaliyetlerimiz çerçevesinde her geçen gün gelişip büyüyerek devam etmektedir.

Uluslararası kara yolu tır nakliyeciliğinde öncü kuruluşlar arasında yer almanın gururu ile büyük proje işlere imza atmakta, müşteri memnuniyeti esasına dayanarak teknolojik alt yapımız ile desteklenen taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine Türkiye’ den ihraç edilen ticari eşyaların taşıma işlemlerini yükleme noktasından teslim adreslerine kadar en ince ayrıntıyı bile gözden kaçırmadan tüm belgeleri ile gerçekleştirmekteyiz.

İran’a nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında bir numara olan kuruluşumuz Mersin Frigo, kara yolu taşımacılığında göstermiş olduğu üstün performansı ile kurumsal şirket olma yolunda emin adımlarla ilerleme kaydetmektedir.

Her türlü yüke uygun tipte tırları ve kamyonları ile sektörde büyük çalışmalar yapmış olan firmamız İran’da bulunan bir çok acenteliği ile sorunsuz kusursuz lojistik hizmeti sunmaktadır.

Gürbulak sınır kapısı kullanılarak Bazargan şehrine adım atmakla başlayan İran taşımacılık serüvenimiz en ücra köşelere kadar devam etmektedir.

İran’a ihracat ve transit kapsamlı her tülü komple ve parsiyel yük gruplarınızı güvenle taşımaktayız. Memnuniyetiniz bizler için önemlidir.

İran tır çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran çalışmaları ile dikkat çeken firmamız uluslararası alanda nakliye hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

İRAN NAKLİYE FİYATLARI

irana taşınacak olan tüm yük gruplarının nakliyesi ile ilgili kapsamlı çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız 20 yılı aşkın zamandır edindiği tecrübeleri ile tam donanımlı araç ve ekipmanları ile lojistik çalışmalarını devam ettirmektedir.

İran’a taşınacak komple ve parsiyel yüklerinizin itinalı güvenli ve hızlı bir şekilde teslim adresine ulaşatırılması anlamında tercih edilen ve aranan önerilen bir pozisyonda olmamız hasebiyle her türlü taşıma işlerinize talibiz.

Kayseri yükleme, Tahran/İran teslim karayolu komple tenteli tır taşıma fiyatımız 2.500 dolar olup transit varış süremiz Gürbulak sınır kapısı yoğunluğuna bağlı olarak 4-5 gündür

Türk ve İran plakalı tırlarımızla alternatifli taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. İran’da yerleşik bulunan birçok acentemizle işbirliğimiz neticesinde yükleriniz gözünüz arkada kalmadan teslim adresine güvenle ulaştırılmaktadır.

İran konteyner nakliye faaliyetlerimiz, tenteli tır taşımacılığında olduğu gibi, kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren başarı ile sürdürülmekte, Türkiye İran arası konteyner nakliyesinde hatırı sayılır düzeyde çalışmalarımız bulunmaktadır.

Avrupa ve Afrika ülkelerinden denizyolu ile Türkiye limanlarına getirilen her türlü konteynerin İran’ın başta Tahran olmak üzere, Tebriz, Urumiye, Asaluyeh, Bazargan gibi şehirlerine taşınması işlemlerini, gerek liman iç boşaltım yapmak, gerekse konteyneri içerisinde ki yük ile birlikte açık dorseli konteyner kilitli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den İran’a taşınmakta olan konteynerlerin sadece nakliye işlemlerini yapmakla yetinmiyor, müşteri talebine göre liman veya antrepo gümrük işlemlerini de yapabiliyoruz.

İran’a taşımakta olduğumuz tüm konteynerler eksiksiz belge düzenlemeleri ile nakledilmekte, evraklar arasında özellikle olmazsa olmazlardan sayılan konteyner takip formunu mutlaka araç beraberinde bulundurmaktayız. İran konteyner nakliye taleplerinizi, uzun yıllar yapmış olduğumuz çalışmalarımızdan kazandığımız tecrübelerimize dayanarak başarılı bir şekilde yapmakta olan konteyner taşımacılığında son derece deneyimlere sahip olan  firmamıza iletebilir, talep ve beklentilerinizi karşılayacak en uygun konteyner taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İran tır firmaları ile lojistik ortaklığımız neticesinde çok sayıda iran plakalı tır ile özellikle ihracat içerikli yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyor, transit kapsamlı yüklerin taşınmasında Türk plakalı tırlarımızı kullanıyoruz.

Mersin İran arası yoğun şekilde talep gören nakliye alanında, Mersin merkezli firma oluşumuzun avantajını da doğru kullanarak talep edilen miktarda tır organizasyonları yapmaktayız. İran’dan Türkiye’nin Mersin, İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir, Adana ve Gaziantep şehirleri başta olmak üzere tüm şehirlerine gönderilen ithalat yüklerinin nakliyesini de yine Türk ve İran plakalı tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

İran’da yerleşik bulunan bir çok acenteliklerimiz ile lojistik birlikteliğimize bağlı olarak karşılıklı ihracat ve ithalat yük taşıma işlemlerini yürütmeye devam ediyoruz.

İran Nakliye

İstanbul İran nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı lojistik faaliyetlerinde bulunan, taşıma çalışmalarını oldukça geniş bir alanda yapmakta olan kuruluşların ilk sıralarında yer alan firmamız, komple ve parsiyel yük taşımacılığında hatırı sayılır miktarda tır organizasyonları düzenlemektedir.

İstanbul İran Nakliye Firmaları her türlü ihracat ve transit kapsamlı yükün taşınmasında Türk ve İran plakalı tırlarımızla hizmet vermekte, taşıma işlemlerinin yanı sıra Halkalı ve Erenköy gümrük noktalarında gümrükleme işlemlerini de takip edebilmekteyiz.

İran’da bulunan güçlü acentelerimiz vasıtası ile İstanbul’dan Tahran, Tebriz, Bazargan, Julfa ve Urumiyeh başta olmak üzere diğer tüm şehirlerine düzenli nakliye hizmetleri verdiğimiz İran lojistik hattında oldukça eski bir kuruluş olmamızın vermiş olduğu avantajları doğru kullanarak memnuniyet ifadeleri ile neticelendirdiğimiz kaliteli taşıma hizmetlerimiz devam etmektedir.

İRAN NAKLİYE HİZMETLERİ ŞAH

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerinde yerleşik konumda ki ihracatçı firmaların her türlü ticari gümrüklü yükünü İran’ın kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına tüm şehirlerine taşınması işlemlerini, karayolu yük taşıma yetki belgesi ile sigortalı olarak güvenli bir şekilde sağlıyor, sevkiyatlarda yüklerin pozisyonlarına göre Türk ve İran plakalı tırlarımızı kullanıyoruz.

İran nakliye hizmetlerini düzenli olarak sürdüren firmamız, sektör de uzun yıllara dayanan geçmişinden aldığı tecrübe ve birikimleri ile  faaliyet alanını her geçen gün büyüterek yapmakta olduğu nakliye çalışmalarına farklılıklar getiriyor, teknolojiyi yakından takip ederek hızlı bir şekilde faaliyet alanını geliştirmeye ve büyütmeye devam etmektedir.

İRAN TARİHÇESİ

Tarihi geçmişi bin yıllara dayanan İran, dünya üzerinde kurulmuş en eski medeniyetlerden biri olup, başkenti Tahran, batısında Türkiye, doğusunda Türkmenistan, güneyinde Basra Körfezi, kuzeyinde Hazar Denizi ile çevrelenmiştir.İran kültürü İslamiyet öncesi ve sonrasında İslam’ın gelenekleriyle yoğrularak günümüze kadar çeşitli değişikliklere uğrayarak ulaşmış bir kültürdür. Resmi dili Farsça olan İran, bu dili tarih boyunca uzun bir dönem Orta Asya ve Orta doğu’da baskın ve etkili bir dil haline getirmiştir.Tarihe bakıldığında Selçuklu Devleti’nin bile saray ve yazışma dili olarak kullandığı bir dil olduğu açıkça görülmektedir.

iran nakliye firmaları

Türkiye’nin tüm bölgelerinden İran’ın başta başkent Tahran olmak üzere tüm şehirlerine gönderilen yüklerin taşınmasında üstün hizmet sağlayan firmamız, aynı zamanda İran’dan Türkiye’ye  ithal edilen ve transit geçiş ile Avrupa ve Orta doğu ülkelerine gönderilen yüklerin taşınması ile ilgili olarak da düzenli taşımacılık faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız, üstün performansı ve yakalamış olduğu ivme ile, kısa süre içerisinde uluslararası nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında ki yerini almış, sürdürmekte olduğu başarılı çalışmaları ile zirveye doğru tırmanmaya devam ederek, sektörde aranan ve tercih edilen firma pozisyonuna ulaşmayı başarmıştır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Avrupa ve Afrika ülkelerinden refeer konteynerler ile Türkiye limanlarına getirilerek, limanlar içerisinde frigo tırlara aktarılmaları suretiyle İran’a taşınan tereyağı ve çikolata gibi gıda içerikli yüklerin taşınması işlemlerini tam kapasiteli olarak sağlamaktayız. Bazargan, Julfa, Tebriz, Urumiyeh, Tahran, Qum, Bandar Abbas, Bandar İmam, Asaluyeh, Mashad gibi şehirler, İran’ ın Türkiye’den en fazla mal talep eden şehirlerinin başında yer almaktadırlar.

İran nakliyat konusunda tecrübeli personelleri, tam donanımlı araçları, Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) üyeliği ve C2 uluslararası yük taşıma yetki belgesi ile hizmetlerini devam ettiren kuruluşumuz, bünyesinde bulunan son model araçları ve eğitimli ve deneyimli sürücüleri kontrolünde yürütmekte olduğu çalışmaları ile, kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sürdürmektedir. 2013 yılında Mersin merkezli olarak kurulmuş olan firmamız, zaman içerisinde İstanbul, Kayseri, Ankara, Adıyaman, Antalya ve Konya gibi illerimizde şubeler açarak faaliyet zincirini bir hayli büyütmüş olup, İran’a çalışan lojistik firmaları arasında tercih edilen firma konumunu yakalamayı başarmıştır.

Firmamız İran’a kara, deniz ve demiryolu nakliyesi anlamında taşınabilen her türlü yükün sevk edilmesi ile ilgili her tipte araç ve konteynerleri ile hizmet vermektedir.Kuru yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze, meyve, bitki, donmuş gıdalar ve kimyasal madde taşımacılığı, gabari dışı yüksek tonajlı ağır nakliye yükleri, açık yük nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi konularda standart tenteli tır, frigo tır, sal kasa ve lowbed dorse araçları ile hizmetlerini sürdürmektedir.

iran çalışan tır taşıma şirketi
İran Taşımacılık Şirketi

İran’a sevkiyatı yapılan yüklerin komple tır ile taşınmasının yanı sıra, parsiyel ve kargo kapsamlı yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftanın belirli günleri çıkışlar yapmak suretiyle yükleriniz talebinize göre bulundukları adreslerden alınarak en kısa sürede İran’ın tüm şehirlerine adres  veya gümrük teslimi şeklinde ulaştırılmaktadır. İran Karayolu nakliye seferleri yapan araçlarımızda mevcut araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, aldığımız güncel araç konum bilgilerini anında mal sahibi firmalara bildirebiliyoruz.İran’a nakliye taleplerinizi firmamızın telefon veya e posta adreslerine, sözlü ve yazılı olarak bildirmek suretiyle, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Her ne kadar kendi üretimi olan mamülleri mevcut bulunsa da, Türkiye den en fazla ürün ithal eden ülkelerin başında İran gelmektedir.Kalabalık nüfusu nedeniyle talep miktarı bir hayli fazla olan İran’ın tüm temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınının tedarik edilmesi ülkemiz üreticileri tarafından sağlamaktadır. Avrupa ülkelerinin tamamından karayolu nakliyesi ile İran’ın Bandar Abbas limanında sevk edilen yüklerin Türkiye üzerinden taşınmasını sağlayan Mersin Frigo, transit varış süresini minimum seviyeye düşürerek teslimatları 15 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmektedir.

İRAN PARSİYEL NAKLİYE  

Uzun bir süredir Mersin ilimizde üretilmekte olan un eleme makinelerinin ihracatları bir çok ülkeleye yapıldığı gibi, İran’ın başta Tahran olmak üzere çok sayıda şehrine de yapılmakta, ihraç edilen bu makinelerin taşınması işlemlerinin önemli kısmını firmamız Mersin Frigo gerçekleştirmektedir. Gelişen dünya şartlarının en büyük kazanımlarından biri olan internet ortamında İran’ a nakliye, İran çalışan nakliye firmaları, iran kara yolu tır fiyatları, iran ağır nakliyat ve iran parsiyel gibi başlıklarda arama yaptığınız da karşınıza çıkacak bir kaç firmadan bir tanesi olmanın vermiş olduğu haklı gurur ile, prensiplerimizden ödün vermeden, kesintisiz reel nakliye ve lojistik hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

İran’ın bir çok bölgesinde üretilmekte olan parafin ham maddesinin ülkemizde kullanılmakta olduğu sayısız miktarda alanın olmasından kaynaklı olarak büyük oranda parafin maddesi ithal edilmekte, bu ürünün taşınması ile ilgili ithalat nakliye çalışmalarında Türk ve İran plakalı tırlarımızla 24-25 tona kadar mal yükleye bilmekteyiz. Denizli’de üretimi yapılan binlerce çeşit tekstil imalatı yapabilen makinelerin İran şehirlerine taşınmasını yerli ve yabancı plakalı tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

İstanbul İran taşımacılık sahasında ki kayda değer başarılarımızı temel alarak, birçok ihracatçı firmanın yüklerinin taşınmasını gerçekleştiriyor, ihracat sektöründe talip olduğumuz yeni işlerin büyük bir kısmını taşımaya muktedir oluyoruz. İran’a nakliye çalışmalarımızı karayolundan tır ile yaptığımız gibi, Mersin limanı, Bandar Abbas limanı arası denizyolu nakliyesi şeklinde de alternatif taşıma seçeneği sunmaktayız.Ülkeler arası taşımacılık alanında oldukça geniş kapsamlı lojistik çalışmaları yapabilen firmamız, İran nakliye seferlerinde üst düzey hizmet sunma anlayışı ile hareket ederek, kalite esaslı taşımacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Hollanda’da üretilmekte olan varilli ham madde gruplarının İran’ın başta Tebriz olmak üzere birçok şehrine taşınması işlemlerini farklı güzergahlar kullanmak sureti ile direkt servis ve İstanbul aktarmalı olarak gerçekleştirmekte, özellikle aktarmalı taşımalarda daha özenli hareket ederek taşınan malın hasarsız bir şekilde teslim adresine ulaşmasını sağlamaktayız.

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Ülkeler arası ikili ilişkilerimizin geçmişi uzun yıllara dayanan İran ile alışverişlerimiz hız kesmeden, düzenli bir şekilde ilerlemeye devam etmekte, yapılan sözleşmeler çerçevesinde ihracat ve ithalat yük taşıma çalışmaları istikrarlı bir biçimde olağan seyrinde devam etmektedir.İran ile ilişkilerimiz zaman zaman bir takım sorunlar neticesinde gerilmeler yaşıyor olsa da, bu durum ticaretimizi genel anlamda asla engellememekte, ihracat ve ithalat nakliye faaliyetlerimiz sorunsuz bir şekilde sürdürülebilirliğini korumaya devam etmektedir.

Türkiye’den İran’a yapılan taşımalarda alternatif güzergahlardan biride Nahçıvan üzeri güzergah olup, genellikle Julfa şehrine yapılan sevkiyatlarda bu güzergah tercih edilmekte, dolayısı ile yoğun çalışılan bir yol pozisyonunu sürekli olarak korumaktadır.

Türkiye, yıllık bazda açıklanan ihracat rakamlarının büyük bölümünü İran İslam Cumhuriyeti resmi adı ile bilinen ülkeye gerçekleştirmektedir.Bu bağlamda devreye giren taşımacılık kuruluşlarının başında yer alan firmamız güçlü bağlantıları sayesinde hatırı sayılır oranda hizmet üretmeye devam ettiğinden İran nakliye bizimle anılmakta, her türlü bilgi güncellemesi firmamız tarafından yapılmakta, sektörün nabzını biz tutmaktayız. İran’a ihraç etmeyi düşündüğünüz yüklerinizin nakliyesi ile ilgili daha detaylı ve geniş kapsamlı bilgi edinmek üzere firmamızla iletişime geçebilir, ilgili departman sorumlusu arkadaşımızdan en kısa sürede gerek yazılı gerek sözlü olarak son derece aydınlatıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

NAHÇIVAN HAKKINDA

Azerbaycan’a bağlı görünmekle birlikte özerk bir konumda yer alıp, fiziki bir bağlantısı bulunmayan Nahçıvan, Türk Cumhuriyetleri arasında Türkiye’ye sınırı bulunan tek kara parçasıdır. Türkiye ile sınır uzunluğu yaklaşık 17 kilometredir. Nahçıvan’ın merkezine en yakın şehir merkezimiz Iğdır olup iki merkez arasındaki mesafe 160 kilometredir.

Türkiye’den Nahçıvan bölgesine seferler düzenliyoruz. Bölgeye geçiş yaptığımız sınır kapısı Dilucu gümrük kapısıdır. Nahçıvan’a yapılan sevkiyatlarda maksimum taşıma tonajı İran’da olduğu gibi 24 ton ile sınırlıdır. Türkiye’ye en yakın sınır komşularından biri olması hasebiyle Nahçıvan’a taşıma transit süremiz iki gün gibi çık kısa bir süredir.

İran uluslararası nakliyat şirketleri genellikle Mersin, Hatay, Kayseri, Ağrı ve Iğdır gibi şehirlerde yerleşik bulunmakta, firmamızda nakliye sektörünün bel kemiği durumunda bulunan illerden Mersin’de faaliyetlerini sürdürmektedir.

İran nakliye çalışması yapan Türk firmalarının önde gelen kuruluşlarından biri konumunda olan firmamız Mersin Lojistik uzun yıllardan bu yana Türkiye İran arası lojistik faaliyetlerinde bulunuyor olmanın verdiği tecrübeler ile son derece sağlıklı nakliye hizmetleri sunmaktadır. Sektörün gereksinimlerini yakinen takip ederek her türlü ekipman ve malzemeleri ile donattığı tırları son model araçlardan oluşan firmamız Mersin’de kurmuş olduğu oldukça geniş ve modern araç filosu ile İran’a nakliye hizmeti sunuyor, taşımaları bünyesinde bulundurduğu çok sayıda öz mal ve kiralık araçlar ile İran plakalı tırlarla gerçekleştiriyor. İran’a ihracat yük nakliyesi ile İran’dan ülkemize ithal edilen ürünlerin taşıma işlemlerini yapmakta olan firmamız aynı zamanda İran’dan Avrupa ülkelerine taşımalar ve Avrupa’dan Türkiye üzeri İran’a transit yük taşımacılığı faaliyetlerimiz mevcut bulunmaktadır. Özellikle bir çok Avrupa ülkesinde üretilmekte olan başta makina türleri, oto yedek parçaları olmak üzere taşınabilir tüm yük gruplarının İran’a götürülmesinde etkin görev üstlenmiş olan firmamız her türlü bilgi ve belgeye sahip bulunduğundan sorunsuz nakliye hizmetleri sunmaktadır.

İran’a komple tır taşımacılığı ile birlikte frigo tırlar ile donmuş ürünler, yaş sebze meyve türleri, kimyevi maddeler, et, balık ve süt mamülleri taşımacılığı, ölçek dışı yüklerin sevki ile ilgili açık dorse sal kasa araçlarımız, konteyner nakliyesine uygun kilitli tırlarımız ve gabari dışı ağır nakliyat yükleri için lowbed dorse tırlarımızla hizmet veriyor, ayrıca her hafta düzenli olarak parsiyel yük taşıma hizmetlerimizde İstanbul depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle bulunmaktadır.

İran’a karayolu tır taşımacılığında adından sıkça söz ettirmekte olan kuruluşumuz sektörde edinmiş olduğu deneyimleri sayesinde sektöre oldukça hakim bulunmaktadır. Bir yükün yüklenmesi anından teslim edilmesi anına kadar gelişen sürecin tüm aşamalarına vakıf bulunan şirketimiz yapmakta olduğu tüm nakliye çalışmalarında tır karnesi veya teminatlı araçlar kullanarak cmr sigortası kapsamında güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Yaptığımız çalışmalarımızda gözle görülen kalite anlayışımız vesilesi ile müşterilerimizin daimi proje kapsamında bulunan işlerinin tamamını sonuna kadar biz gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin çalışmalarımızdan memnun kaldıklarını bildirmelerinden aldığımız öz güven ve gurur ile işimize daha bir özveri ile yaklaşıyor, gelişmeleri yakından takip ederek sektörde uygulamaya ve hayata geçiriyor, neticesinde de son derece olumlu geri dönüşler alıyoruz.

İran’a kara yolu yük taşıma hizmetlerimize ek olarak ayrıca demir ve deniz yolu nakliye çalışmalarımızda mevcut bulunuyor. Türkiye limanlarından İran’ın özellikle Bandar Abbas limanı arasında yapılan gemi ile konteyner nakliye çalışmaları önemle oranda hacim kazandığından bu alana ayrıca özel bir hat açmış bulunan firmamız çalışma alanlarını geliştirmek ve büyütmek anlamında girişimlerde bulunmuştur.

İran çalışan nakliye firmaları arasında olup lojistik sektöründe büyük bir paya sahip olan kuruluşumuz Mersin Frigo, uzun yıllara dayanan geçmişinden edindiği deneyimleri ile sektörde varlığını devam ettirmekte, Türkiye’den İran’a taşınmakta olan her türlü ihraç kayıtlı yükün nakliyesinde adından söz ettirmektedir.

İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine komple ve parsiyel çıkışlarımızın yanı sıra kargo yüklerinizin taşınmasında da kapsamlı çalışmalarımız bulunmaktadır.Metreküp ve tonaj bazlı değerlendirmeye alınan parsiyel ve kargo yükü taşıma hesaplamalarımızı en kısa sürede neticelendirip, talebinizin firmamıza iletilmesinin hemen ardından tarafınıza yazılı veya sözlü olarak teklif sunmakta, sunduğumuz tekliflerimiz rekabetçi fiyatlar olup, ekonomik sınıfta değerlendirilebilir.

Türkiye-İran arası nakliyecilik sektörünün aranan kuruluşlarından olan firmamız, uzun yıllar yapmış olduğu nakliye çalışmalarından kazanmış olduğu tecrübeler ile en klas lojistik hizmetlerini sunmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinden İran’ın her bölge ve şehrine taşınmakta olan taşınabilir her türlü yükün yükleme adresinden teslim adresine ulaştırılması hususunda dört dörtlük hizmet sunan firmamız, Mersin ve İstanbul üzeri alternatifli güzergahları kullanarak minimum sürede teslimatları gerçekleştirmektedir.

İran’da bulunan bir çok acenteliğimiz ile bağlantılı olarak yaptığımız çalışmalarımızda Türk plakalı tırlardan ziyade İran plakalı tırlar ile çok uygun fiyatlara nakliye hizmeti sunuyor, acentelerimiz yardımı ile İran’da ki gümrük işlemleri kısa sürede neticelendirilmektedir. Türkiye’den ihracat, İran’dan ithalat ve Avrupa’dan transit geçişli tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili komple veya parsiyel kargo yük bildirimlerinizi firmamızın web sayfasında bulunan mail ve telefonları ile iletişime geçmek suretiyle talepte bulunabilir, en kısa sürede en uygun taşıma koşul ve navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

ULUSLARARASI GABARİ DIŞI YÜK NAKLİYESİ

Yoğunlukta sınırları aşmış olan ticaretimizin her geçen gün daha da arttı İran ile ilişkilerimiz çerçevesinde her türlü gabari dışı ağır nakliye yüklerinin taşınması konusunda nakliyat hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. Makina, lpg tankı, petrol boruları, jeneratörler, gemi ve yatlar ile proje taşımacılığı alanlarında uzatmalı ve havuzlu tiplerdeki lowbed dorselerimizle hizmet sunmaktayız.

TÜRKİYE İRAN KARA NAKLİYESİ

Tahran nakliye faaliyetlerimiz kapsamında yürütmekte olduğumuz taşımacılık hizmetlerimiz aralıksız olarak sürdürülmektedir. Türkiye’ de üretilmekte olan her türlü mamülün ihracat kapsamlı taşınmasını İran’ın başta Tahran olmak üzere tüm şehirlerine nakledilmesini son derece titiz çalışmalarımız neticesinde gerçekleştirmekteyiz. Tahran’a kara yolu nakliye çalışmalarımızı tır garajımızda bulunan son model kamyon ve tırlarımızla sigortalı olarak en güvenli şekilde ilerletmekteyiz.

Özellikle üretimi bol miktarda olan illerimizden İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Adana, Kayseri, Gaziantep, Konya, Bursa, Antalya ve Mersin gibi illerimizden yüklenmekte olan ihracat ve transit kapsamlı yüklerin taşınmasını Türk ve İran plakalı tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Tahran’a parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri de bulunan firmamız Mersin Frigo, İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında faaliyette bulunan modern depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcuttur.

Tahran kargo yükleri, Tahran’a ağır nakliyat yükleri, frigo tır taşıma işleri, konteyner taşımacılığı gibi farklı kategorilerle her türlü taleplerinize olumlu yönde karşılık vermekte, teslimatları olabilecek en kısa süre de gerçekleştirmekteyiz. Tahran tır taşıma fiyatlarımız rakip firmalara göre en rekabetçi şekilde olup bütçenize çok uygun koşullarda teklifler sunmaktayız.

Tahran çalışan nakliye firmaları içerisinde en çok tercih edilen kuruluş olmamızın sebebi işimize olan saygımızdır. İşimize duyduğumuz saygıdan ötürü yükleme yerinden teslim yerine kadar gereken tüm detayları layıkı ile uygulamaya sokuyor, yüksek memnuniyetli proje işlerle Tahran lojistik hattında aranan firma durumunda bulunuyoruz. Tahran tır taşıma fiyatlarından örnek verecek olursak, Mersin yükleme, Tahran teslim karayolu komple tır taşıma fiyatımız 2.500 dolardır.

Mersin limanına gelecek olan aşağıda detayları verilen yükler için navlun fiyatlandırmanız rica olunur ; 1×40 hc Pod : Mersin Mal Cinsi : Oto Yedek Parça Tonaj : 26 tones Yükleme : Mersin Liman Teslim : Tehran shahriyar custom Mersin Limanı-Shahriar gümrüğü,Tahran Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 2.600 USD 26 tonu yükleye biliyoruz. Transit süre 5-6 gün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir