Kuveyt Nakliye 2024

Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye Arap Yarımadasının incisi konumunda bulunan ekonomisi bir hayli gelişmiş ülke Kuveyt ile ülkemiz arasında gerçekleşen ticaret anlaşmaları neticesinde lojistik nakliye sektöründe dev atımlar atılmış olup firmamız Mersin Frigo’da bu anlamda hatırı sayılır bir paya sahip olmuştur. Her türlü yük grubunun taşınma işlemleri firmamız tarafından tırlar ve konteynerler ile sağlanmakta, yükler bulundukları adresten alınıp teslim adresine varış yapılacak şekilde sevk edilmektedir.

Mümkün olan en kısa sürede varış adresine ulaştırdığımız ürünleriniz firmamız yetki belgesi ile cmr sigortası güvencesinde güvenle taşınmaktadır. Kuveyt nakliye taleplerinizi en uygun ekonomik taşıma koşullarında değerlendirilmesi adına firmamız mail ve telefonlarına bildirerek navlun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Kuveyt çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan özelliğimiz, gelen her türlü taleplere anında yanıt sistemi ile karşılık vermektir.

Bu ülkeye yapılan nakliye çalışmalarında kara ve deniz yolu olmak üzere iki ayrı alternatif güzergah kullanılmaktadır. Özellikle tercih edilen güzergah Mersin ve İskenderun’dan haftalık olarak düzenli kalkış yapmakta olan roro gemileri ile kat edilen yoldur. Bu yol varış süresinin en makul şekilde tamamlanabilmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Genel anlamda en yoğun lojistik çalışmalarımızın bulunduğu ülkeler arasında yer alan Kuveyt’e taşıma faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerinden Kuveyt’in tüm şehirlerine taşınması planlanan her türlü yükün sevkinde geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Avrupa ve Asya ülkelerinden Ürdün’e sevk edilen 3. Ülke  transit yüklerin taşınmasında da çalışmalarımız mevcut olup, çeşitli ebatlarda paletli ve kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli araçlarımız, soğuk zincir, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve kimyevi madde gibi yükler  için frigo araçlarımız, gabari dışı ağır tonajlı yükler için lowbed ve açık kasa sal dorse tırlarımız ve konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorseli araçlarımız ile tüm taşımaları gerçekleştirmekteyiz. Kuveyt’e gönderilecek parsiyel yüklerin taşınması ile ilgili İstanbul Ambarlı liman çıkışlı gümrükleme sistemimiz ile haftalık düzenli çıkışlarımızla, parsiyel yükleri adreslerinden alınmak suretiyle, konteynerler ile Kuveyt’de liman veya adres teslimi hizmet sunmaktayız.

Kuveyt’e lojistik hizmetleri dışında, ayrıca depolama ve gümrükleme hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamız Uluslar arası Nakliyeciler Derneği üyesi olup C2 taşıma yetki belgesine sahiptir. Tüm taşımalarımızı CMR sigortası kapsamında sürdürmekteyiz. Yapılan sevkiyatlar denizyolu destekli karayolu olarak sağlanmaktadır. Araçlarımızın aktarılması İskenderun limanı roro gemileri ile gerçekleştirilmekte, varışlar Kuveyt limanına yapılmaktadır.

Genel hatları ile Kuveyt nakliyesi konusuna hakim olan firmamız kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma düzeyine ulaşmıştır.Kuveyt çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran yerini muhafaza eden firmamız tüm nakliye taleplerinize en hızlı ve güvenilir şekilde en uygun taşıma navlun teklifleri ile yanıt vermektedir. Türkiye’den Kuveyt’e nakliye bizim işimizdir.Nakliye hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir