Türkmenistan Nakliye 2024

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye Hizmetleri

Türkmenistan nakliye çalışan firmalar arasındaki yerini sağlam bir zemine oturtmuş olan firmamız , Birçok ülkenin lojistik hattında başarılı çalışmalarını sürdürdüğü gibi Türk Cumhuriyetlerinin gözde ülkesi Türkmenistan nakliye hattında da çalışmalarını istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir.

Ülkemizden gerek ihracat gerek transit geçişli yüklerin taşınmasında alternatifli güzergahları kullanmak suretiyle tüm sevkiyatları gerçekleştirmekteyiz. Büyük oranda tercih edilen güzergah olan  İran üzeri karayolunu kullanmakla beraber Gürcistan-Azerbaycan üzeri karayolu ve devamında Bakü-Türkmenbaşı limanları arası Hazar Denizi roro gemisi ile geçilmek suretiyle alternatif güzergah kullanılmaktadır.

Avrupanın birçok ülkesinden Türkmenistana nakledilmesi düşünülen ürünlerin taşınmasında  da tüm prosödürlere uygun şekilde 3. Ülke taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Uluslar arası nakliye çalışmalarımızda prensip edindiğimiz hizmetlerin başında hızlı servis, güvenli taşımacılık ve zamanında teslim gibi konular yer almaktadır.

Ülkemizin tüm limanları kullanılmak suretiyle Türkmenistana  taşınan her türlü yük grubunun transit kapsamlı taşınmasında yetki belgemiz ve TIR Karne sistemimiz kullanılarak hizmet sağlamaktayız. Kuru yük taşımacılığı ile birlikte gabari dışı ağır tonajlı yükler, soğuk zincir ve kimyevi madde türü ürünler ve konteyner nakliyesi gibi konularda tüm bu yüklere uygun araçlarımız ve deneyimli sürücülerimizle  taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Avrupadan transit geçişli yükler ile Türkiyeden ihraç edilen tüm ürünlerin nakliyesini Türkmenistanın  Aşgabat, Mary, Türkmenbaşı ve Balkanabat gibi şehirleri  başta olmak üzere tüm şehirlerine taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Türkmenistan lojistik hattında Nakliye çalışmalarımız sadece ihraç yüklerinin taşınması ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Türkmenistandan ithal edilen yüklerin ülkemize taşınması ile ilgili ithalat nakliye faaliyetlerimizde mevcuttur.

Türkmenistana parsiyel  ve kargo yükü taşımacılığıda firmamız bünyesinde mevcut olup İstanbul da yerleşik bulunan parsiyel depolarından çıkışlarımız haftanın belirli günleri sistemli bir şekilde devam etmektedir.

Türkmenistan karayolu nakliye alanındaki çalışmalarımız, araç filomuz da bulunan özmal ve kiralık araçlarımızla aksama ve kesinti olmaksızın devam etmektedir. Firmamız, önce hizmet anlayışıyla kalite politikasından ödün vermeden müşteri odaklı taşımacılık çalışmalarının yanı sıra gümrükleme, depolama, sigorta aracılık ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

Türkmenistan’a gönderilmesi düşünülen tüm yüklerinizin taşınması ile ilgili nakliye taleplerinizi iletişim bilgilerimiz de yer alan telefon numaralarımız ile mail adreslerimize bildirmek suretiyle en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İzmir Türkmenistan Nakliye

izmir türkmenistan nakliye firması

İzmir Türkmenistan Nakliye çalışan firmalar arasında yoğun taşıma faaliyetleri bulunan nadir kuruluşlar arasında yer alan Mersin Frigo, Türkiye’nin tüm şehirlerinden olduğu gibi İzmir ilimizden de Türkmenistan’ın tüm bölgelerine taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye ile Türkmenistan arası karayolu taşımacılığında önemli işlere başarılı bir şekilde imza atmış olan firmamız, İzmir ilimizde üretilmekte olan her türlü ihracat yükü ile, İzmir limanında bulunup transit olarak taşınması gereken yüklerin nakliyesini de tır karnesi ve uluslararası cmr sigortası ile güvenli bir şekilde taşımaktadır.

İzmir’den Türkmenistan’ın tüm şehirlerine komple tır taşımacılığının yanı sıra düzenli olarak parisyel ve grupaj yük taşıma faaliyetlerimizde mevcut olup, her hafta düzenli olarak parsiyel servisi yapmaktayız.

Konteyner Nakliye

Türkmenistan konteyner nakliye çalışmalarımız geçmişten günümüze hız kesmeden devam etmekte, Türkiye Türkmenistan lojistik hattında her tipte konteyner taşımacılığı yapmaktayız. Özellikle limanlarımız ve antrepolarımızdan hareketle, kilitli dorseleri bulunan tırlarımızla taşımasını yaptığımız konteynerler 20 HC, 40 HC, 20 DC, 40 DC şeklinde yoğunlaşmakta, bu konteynerler içerisinde toplam ağırlığı 24 tona kadar olan her türlü ticari yükün Türkmenistan şehirlerine taşınmasını sağlıyoruz.

Türkmenistan’a taşımakta olduğumuz konteynerler, içerisinde ki yükleri ile birlikte varış noktalarına teslim edildiği gibi, sadece yüklerin teslim adresine indirilerek boşalan konteynerin çıkış noktasına geri getirilmesi işlemlerini de yapmaktayız. Türkiye Türkmenistan arası konteyner taşımacılığı hizmetlerimizi iki farklı güzergah kullanmak suretiyle alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu güzergahlar İran üzeri karayolu ile, Gürcistan Azerbaycan üzeri roro gemisi takviyesi ile olacak şekilde ayrılmaktadır.

İstanbul, Mersin, İskenderun ve İzmir limanlarımıza yurt dışından gelerek Türkmenistan şehirlerine taşınması gereken her türlü konteynerin nakliye işlemlerini son derece özenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye ile Türkmenistan arası konteyner ve tır taşımalarında iran üzeri ve Azerbaycan üzeri olacak şekilde iki ayrı güzergahı tüm gerekliliklerine uygun şekilde yapmaktayız.

İtalya-Türkmenistan Çalışan Nakliye Firmaları

Türkmenistan çalışan nakliye firmaları içerisinde yer alıp karayolu ve denizyolu transport alanlarında faaliyetlerini uzun yıllara dayanan geçmişi ile aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den İtalya’ya ihracat, İtalya’dan Türkiye’ye ithalat ve İtalya’dan üçüncü ülkelere transit geçişli tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz

İtalya-Türkmenistan Arası Çalışan Nakliye Firmaları

İtalya’ya gönderilen her türlü yükün taşınması karayolu taşımacılığının yanı sıra Mersin-Trieste limanları arası roro gemisi çıkışlı olarak sağlanmaktadır.Ülkemizin İtalya’ya en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında gelen yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlarımız ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

İtalya lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız İtalya’ya yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra yabancı plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Ülkemizin tüm bölgelerinden İtalya’ya ihraç edilen ürünler, İtalya’nın Başta başkent Roma olmak üzere Milano,Trieste,Bologna,Bari gibi şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.İtalya’dan Türkiye ye ithal edilen  birçok kalem yükün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran,Gürcistan,Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevkiyat çalışmalarını prosödürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

İtalya nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle depolarımızdan çıkışlı olarak talebe göre İtalya’da gümrük veya adres teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda İtalya’da gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda İtalya’da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri seri bir şekilde tamamlanmaktadır.

İtalya kara ve denizyolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.Firmamız İtalya’ya yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır. İtalya nakliyesi konusundaki tüm taleplerinizi firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, en kısa sürede uygun taşıma koşullarında fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İtalya-Türkmenistan arası karayolu nakliye çalışmalarımızı direkt servis ve Türkiye veya İran aktarmalı olarak gerçekleştirmekte, özellikle aktarmalı taşımalarda son derece özenli ve dikkatli çalışmalar yapmaktayız.

İtalya Türkmenistan çalışan nakliye firmaları içinde önemli bir konumda yer alan firmamız, her türlü üçüncü ülke transit yük taşıma konusunda son derece uzmanlaşmıştır.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

İstanbul – Aşkabat 5.750 USD
İstanbul – Türkmenabat 6.250 USD
Ankara – Aşkabat 6.650 USD
İzmir – Aşkabat 6.750 USD

Türkmenistan nakliye fiyatları almak adına aradığınız her türlü detaylı bilgiyi bulabileceğiniz sayılı nakliye kuruluşundan biri durumunda olan firmamız Mersin Frigo Lojistik Türkiye – Türkmenistan lojistik hattında uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahip bulunmaktadır. Karayolu ile komple tır taşımacılığında Türkmenistan nakliyenin köklü firması olmamız münasebetiyle bu hattın tüm detaylarına sonuna kadar hakim bulunuyoruz.

Komple tır taşımacılığı ile birlikte haftanın belirli günlerinde düzenli olarak İstanbul depolarımızdan parsiyel çıkışlarımız da bulunmaktadır. Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo kapsamlı yükün bulundukları adreslerinden alınmak suretiyle depolarımızda tırlara aktarılmaları neticesinde gümrükleme yapılarak Türkmenistan’ın başta Aşgabat olmak üzere, Mary, Türkmenbaşı ve Balkanabat gibi tüm şehirlerine gümrük noktaları teslimatı şeklinde ulaşım sağlamaktayız.

Türkmenistan’a nakliye çalışmalarımızda İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahlar olmak üzere iki farklı yol kullanmaktayız. Her iki güzergah kullanımında da teslimat süremiz değişmeyip ortalama 10 günlük bir süre zarfında taşıdığımız yüklerin varış noktalarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. Tır kullanımında bir hayli tecrübeli bulunan sürücülerimizin yollara hakimiyeti dolayısıyla herhangi bir engel ile karşılaşmadan yük teslim edebilen tek firmayız diyebiliriz.

Türkmenistan çalışan nakliye firmaları genellikle aynı kalem araçlar ile standart yük taşımacılığı yapıyor olmakla bilinmektedirler. Ancak firmamız Mersin Frigo Lojistik Türkmenistan hattında özel ihtimam göstererek standart yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi, konteyner nakliye ve demiryolu nakliyesi gibi çeşitli dallarda da kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Uzun yıllar Türkmenistan hattında çalışıyor olmamızın verdiği öz güven ile bir takım kriter ve prensiplerimiz doğrultusundan şaşmadan hareket ediyor, ortaya koyduğumuz vizyon ve misyonumuz ile müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuz fiyata sunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize zamanında, doğru bilgi akışı sağlayarak memnuniyet bildirimleri alıyoruz.

Avrupa ülkelerinden Türkmenistan’a taşınması planlanan üçüncü ülke kapsamlı yüklerin de Türkiye üzerinden transit olarak geçişlerini de sağlayabilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız bu tür üçüncü ülke kapsamlı ticari yüklerin nakliyesini müşteri talepleri ve arzuları doğrultusunda aktarmalı veya direk servis şeklinde sağlayabiliyoruz. Sahip olduğu taşıma yetki belgesi ve CMR sigortası bulunan Türk ve yabancı plakalı tırlar ile sevkiyatları gerçekleştirmekte olan şirketimiz 7/24 anlayışı ile hizmet sunmaya devam ediyor.

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan frigo nakliye çalışması yapan firmalar arasında yükselen yıldız Mersin Frigo, soğuk ürün taşımacılığı alanında göstermiş olduğu performansı ile sektörde özellikle aranan ve tercih sebebi olan lojistik kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye den Türkmenistan’ ın başta Aşgabat olmak üzere tüm şehirlerine taşınması planlanan yaş sebze meyve, donmuş ürün, kimyasal madde, soğuk zincir ürünlerin nakliyesinde son derece başarılı çalışmalara imza atmaktayız.

Mersin, Adana, Antalya, Manisa gibi daha bir çook ilimiz de yetiştirilen sebze meyve grubu gıdaların Türkmenistan’a taşınması ile ilgili olabildiğince kapsamlı çalışmalar yapan nadir kuruluşlar arasında yer almaktayız.

Türkmenistan frigo çalışan lojistik şirketleri, firmamız öncülüğünde çalışmalar yaparak karşılıklı destek ile nakliye hizmetlerini sürdürmekteyiz.

HİZMETLERİMİZ