Dubai Nakliye 2023

dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai nakliye konteyner  alanında ki kendine özgü çalışmaları ile rakipleri arasında özel bir konuma sahip bulunan Mersin Frigo, kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana Türkiye ile Dubai arasında kara ve denizyolu bağlantılı olarak konteyner nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir.

İki ülke arasında ki ticaretin geçmişi çok uzun yıllara dayanmakta, geçmişten günümüze farklı yollar ve yöntemler kullanılarak ihracat ve ithalat işlemleri gerçekleşmektedir. Gelişen dünyaya ve teknolojiye ayak uydurarak piyasaya oldukça hakim ve yakından takiple konteyner nakliye çalışmalarını sürdüren firmamız ülkemizin dört bir yanında üretilmekte olan ihracat ürünlerinin yurt içi nakliye destekli olarak en yakın liman aracılığı ile gemilere aktarılmaları suretiyle Dubai Jebel Ali limanı teslimatlı sevkiyatlar sağlamaktadır.

Türkiye-Dubai konteyner nakliye çalışmalarında geniş gemi acentesi ağına sahip bulunan Mersin Frigo Dubaiye konteyner nakliyesinde aktarmalı ve direkt servis yöntemleri ile alternatif taşıma usullerinde lojistik hizmeti sunmaya devam ediyor. 7/24 hizmet anlayışı ile konteyner nakliye çalışmalarını sürdürmekte olan kuruluşumuz deneyimli personeli, modern ekipmanları son model tırları ile her türlü yükün taşınmasına uygun konteynerleri taşıma yetki ve kapasitesine sahip bulunuyor.

Arap yarımadasının en aktif yerleşim birimlerinin başında gelen Dubai ile ülkemizin ticari ilişkileri çerçevesinde konteyner lojistik çalışmalarını hız kesmeden devam ettirmekte olan Mersin frigo, komple ve parsiyel konteyner servis hizmeti veriyor, bu hizmetleri verirken kaliteyi en uygun fiyata sunma prensiplerin ödün vermeden müşteri memnuniyet ve takdirlerini almaya devam ediyor.

Türkiye Dubai Nakliye Hizmetleri

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Dubai yedi emirlikten meydana gelen, dünya turzminin önemli merkezlerinden biridir.1 milyon 700 bin kişilik nüfusa sahip bulunan şehrin %17 lik kısmı yerli halktan oluşmakta, nüfusun büyük kısmını Asyalılar oluşturmaktadır.Amerika, Almanya, Fransa gibi bir çok ülke vatandaşının ticari faaliyet gösteren şirketlerinin bulunduğu Dubai, dünya ticaret merkezleri arasında son derece önemli bir konuma sahiptir. Dubai nakliye faaliyetlerimize kurulmuş olduğumuz 2013 senesinden bu yana hiç ara vermeden istikrarlı bir şekilde devam etmekte, firmamıza gelen tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en uygun nakliye navlun tekliflerimizle işlerin büyük çoğunluğunu gerçekleştirmekteyiz.

Dubai Tarihi Geçmişi

Arap yarımadasında yer alan, Birleşik Arap Emirlikleri’ nin gözde bölgesi, ekonomik anlamda dünya çapında kendini ispat etmiş olan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışması yaptığı ülkelerin başında gelen Dubai ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Dubai kara yolu ve deniz yolu bağlantılı roro taşımacılığı yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Dubai’ye sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen tüm ürünlerin sevki Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

Kara Ve Denizyolu Hizmetlerimiz

Dubai Nakliye

Dubai’ye kara ve deniz yolu nakliyesi kapsamında taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içerik ve özelliklerine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, öz varlığımız olan araçlarımız ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında zamanında karşılık verebilmekteyiz. Her nevi kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Dubai nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir. Avrupa ülkeleri ve Türkiye’den Dubai’ye taşınması düşünülen ağır nakliyat yüklerinin taşınmasında lowbed dorse tırlarımızla hizmet vermekte, güzergah üzerinde bulunan tüm ülkelerden izin belgesi almak suretiyle sorunsuz teslimatlar sağlamaktayız. Dubai  nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Dubai limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Dubai deniz yolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Dubai Nakliye Fiyatları

İSTANBUL – DUBAİ 70.6. USD
ANKARA – DUBAİ 00.6.5 USD
İZMİR- DUBAİ 00.6.9 USD
ADANA – DUBAİ 00.6.5 USD

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Katar nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir. Dubai nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık verilmektedir.

Turizmin vazgeçilmez bölgeleri arasında ilk sırada yer alan ülke buna bağlı olarak gıda maddeleri tüketiminde son derece etkin bulunduğundan neredeyse tüm gıda maddelerinin tedarikini dışarıdan sağlamaktadır. Bu bağlamda önemli rol üstlenen ülkemiz Dubai’ye önemli oranda yaş sebze meyve ihracatı gerçekleştirmekte, bu ürünlerin özellikle frigo dorse tırlarla taşınmasında da firmamız hatırı sayılı oranda hizmet sunmaktadır.

Arap yarımadasında yer alan, Birleşik arap emirlikleri’nin güzide bölgesi, ekonomik anlamda dünya çapında kendini ispat etmiş olan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışması yaptığı ülkelerin başında gelen Dubai ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olan firmamız, Dubai karayolu ve denizyolu bağlantılı roro taşımacılığı yoğun olarak İskenderun ve Mersin limanları kullanılmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Ülkemizden İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Dubai’ye sevkiyatı planlanan her türlü  ihracat yüklerinin taşınmasında olduğu gibi Avrupa ve Asya ülkelerinden gönderilen tüm ürünlerin sevki Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlanabilmektedir.

Dubai’ye kara ve denizyolu nakliyesi kapsamında taşınması düşünülen tüm yük gruplarının içerik ve özelliklerine uygun tipte araçlarımız, geniş kapsamlı filomuz bünyesinde mevcut olup, öz varlığımız olan araçlarımız ve kiralık araçlarımızla, talep edilebilen maksimum miktarda araç organizasyonlarımızla tüm ihtiyaçlara CMR sigortası kapsamında zamanında karşılık verebilmekteyiz.

Nakliye Firmaları

Her nevi kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırlarımız, donmuş gıda maddeleri, yaş sebze meyve, donmuş et ve balık ile kimyasal maddelerin taşınmasında artı eksi derecelerde çalışabilen ısı muhafazalı frigofirik dorseli tırlarımız, açık ve gabari dışı ağır tonajlı yüklerin taşınmasını sal dorse açık kasa ile  havuzlu ve uzamalı lowbed tırlarımız vasıtasıyla, limanlar ve antrepolardan yüklenmesi planlanan konteynerler içerisinde bulunan yüklerin taşınmasını da konteyner kilitli araçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Dubai nakliye hizmetleri dışında, gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, antrepo ve sigorta aracılık hizmetleri gibi konularda da faaliyet göstermektedir.

Dubai denizyolu nakliye çalışmalarımız İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından hareketle Dubai limanları arasında haftanın belirli günleri gerçekleşen periyodik gemi çıkışlarımız ile devam etmektedir. Dubai denizyolu nakliyesinde tedarikçi acenteliklerimiz aracılığıyla  konteyner, açık, kuru ve dökme yük gemileri ile hizmet vermekteyiz.

Genel merkezi Mersin’de bulunan Firmamız, tüm Katar nakliye taleplerine yerinde ve zamanında karşılık verebilmeyi amaç edinmiş,  yurt içinde İstanbul, Ankara, Hatay, Kayseri ve Adıyaman gibi şehirlerde, yurt dışında Almanya ve İran da şubeler oluşturmuş, ve tüm şubelerimizde mevcut deneyimli personelleri  ile kesintisiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Dubai nakliyesi ile ilgili gerek elektronik posta sistemimiz, gerekse sesli yanıt sistemi ile yazılı ve sözlü tüm talepleriniz anında değerlendirmeye alınıp, en kısa sürede en uygun taşıma fiyat tekliflerimiz ile karşılık verilmektedir.

Karayolu Nakliye Hizmetleri

Yurt dışına eşya taşıma işleri yapmakta olan firmamız, taşımacılık sektörüne ilk adım attığı andan itibaren çalışmalarına aralıksız devam etmekte, şahsi ve ticari her türlü eşyanın taşınması işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Avrupa, Asya, Orta Asya, Orta Doğu ve Balkanlar ile Afrika kıtasında bulunan bir çok ülke ile yapılan ticari anlaşmalar çerçevesinde ele alınan nakliye çalışmalarında büyük paya sahip olan firmamız, türü ve özelliği bakımından çeşitlilik arz eden her türlü ürünün yurt dışına ihracatı ve yurt dışından ithal edilmesi ile ilgili nakliye faaliyetlerinde tır taşımacılığı yapmaktadır.

Yurt dışına taşınması planlanan yüklerin varış noktasına ulaştırılması ile ilgili, yükleme anından teslim anına kadar geçen süreci olabildiğince yakından takip ederek her türlü gelişmelerden anında haberdar olup satıcı veya alıcı mal sahiplerini anlık olarak bilgilendirmekteyiz. Ulsulararası nakliye alanında en önemli unsur tabi ki taşıma fiyatı, navlunudur. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olduğundan, maddiyatı her zaman ikinci planda tutarak en ekonomik, bütçelere en uygun taşıma fiyatları ile nakliyecilik hizmetlerini sürdürmektedir.

Ülkemiz dışına taşımacılık faaliyetleri gösteren firmalarla sürekli rekabet halinde bulunarak, ihracatçı ve ithalatçı firmalar tarafından özellikle tercih edilen nakliye şirketi pozisyonunda bulunmaktayız. Ülke ismi fark etmeksizin, yurt dışına göndermeyi, ihraç etmeyi düşündüğünüz her türlü ticari ve şahsi eşyalarınızı, gerek komple tır, gerek parsiyel veya kargo kapsamlı olarak taşıyor, bu anlamda tüm taleplerinizi bekliyoruz.

HİZMETLERİMİZ