Azerbaycan Nakliye 2024

Azerbaycan Nakliye Çalışmaları

azerbaycan Nakliye

Azerbaycan nakliye çalışmaları konteyner nakliye dendiğinde akıllara gelen az sayıda firma arasında yer alan Mersin Frigo, Türkiye’den yüklenen konteynerlerin Gürcistan üzeri güzergahı kullanmak suretiyle, Azerbaycan’ın başta Bakü olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırılması ile ilgili büyük kapsamlı çalışmalar yapmaktadır. Türkiye Azerbaycan arasında büyük bir pazara sahip bulunan konteyner nakliyesi, göründüğü kadar basit işlemlerle yapılamamakta, konteyneri taşımaya uygun araç organizasyonları ile evrak düzenlemelerinin layıkı ile yapılması gerekmektedir.

Uzun yıllar konteyner taşıma sektöründe varlığı sürdüren firmamız sevkiyatı zor gibi görünen konteynerlerin tüm işlemlerini bir çırpıda tamamlayarak teslim edilmesi gereken Azerbaycan adreslerine son derece kısa süre içerisinde sorunsuz ve hasarsız bir şekilde ulaştırmaktadır.

Azerbaycan’a sevkiyatı yapılan konteyner gruplarının büyük çoğunluğu başta İskenderun ve Mersin limanlarından çıkışlı olmakla beraber ülkemizin tüm limanlarıçıkışlı olarak sağlanmakta, taşınan konteynerler araç beraberinde giden konteyner takip formu ile teslimatları sağlamaktadır.

Azerbaycan’a çalışan nakliye firmaları içerisinde yer alan, Türkiye’ den Azerbaycan’ a taşınmakta olan her türlü yükün nakliyesinde büyük bir paya sahip olan firmamız, Azerbaycan’ın özellikle Bakü ve Gence gibi şehirlerine son derece başarılı taşıma çalışmaları yapmaktadır.Azerbaycan kara yolu komple tır kamyon ve parsiyel yük taşımacılığında son derece intizamlı çalışmaları bulunan Mersin frigo, İstanbul’ da yerleşik bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarla her türlü ihracat ve transit kayıtlı yüklerin parsiyel taşımalarını Bakü veya diğer şehirler de gümrük noktalarına teslim etmektedir.

Azerbaycan Çalışan Karayolu Nakliye Firması

Türkiye Azerbaycan arası en kapsamlı lojistik faaliyetleri içerisinde bulunan firmalar arasında önemli bir konuma sahip olan şirketimiz, uzun yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeleri ile hergün biraz daha büyüyerek sektörde ki kararlı yükselişini sürdürmeye devam etmektedir.Ülkemizden ihraç edilen her türlü yük grubunun Azerbaycan’ a sevk işlemleri Gürcistan üzeri karayolu güzergahı kullanılarak gerçekleştirilmekte, Gürcistan girişi Sarp sınır kapısından yapılırken Azerbaycan girişi Kırmızı köprü sınır kapısından sağlanmaktadır.

Ülkemiz ile Azerbaycan arasında uzun yıllar boyunca devam etmekte olan ticari ilişkilerimiz her geçen gün katlanarak gelişmekte, yıllık ticaret hacmimiz olabildiğince büyümektedir. Karşılıklı alışverişlerimiz kapsamında ihracat ve ithalat nakliye çalışmaları önemli bir yer teşkil etmektedir. Azerbaycan’a nakliye çalışmalarımızı olağan güzergah olan Gürcistan üzeri yolu kullanarak sağlamakla birlikte farklı alternatif güzergahlar olan İran üzeri ve Nahçıvan üzeri güzergahları da kolaylıkla kullanabilmekteyiz.

AZERBAYCAN İHRACAT-İTHALAT NAKLİYE

Türkiye’den Azerbaycan’a İhraç edilen yerli ürünlerin taşınmasının yanı sıra, tüm Avrupa ülkelerinden taşınması planlanan transit yüklerin de limanlarımız  ve transit antrepolarımız aracılığı ile Azerbaycan’a taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın filosunda bulunan araçlarımız, her ebat ve ağırlıkta yükü taşımaya uygun olarak tasarlanmış olup, deneyimli sürücülerimiz kontrolünde çalışmakta ve  yükleme anından teslim anına kadar gelişen süreç uydu araç takip sistemi ile izlenmektedir. Tenteli diye tabir ettiğimiz standart dorseli tır taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yüklerine uygun lowbed dorse, soğuk zincir ürün taşımacılığına uyumlu frigo dorse, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun konteyner kilitleri bulunan sal dorse araçlarımız ile son derece kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız. Kuruluşumuz bünyesinde, küçük ölçekli ve hafif tonajlı grupaj, parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımız da mevcut olup, parsiyel yükler İstanbul depolarımızda paketlenerek gümrüklenmekte, haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarımız bulunmaktadır. Parsiyel taşıma çalışmalarımız komple tır taşımasında olduğundan farklı olarak adres teslimi değil, gümrük sahalarına teslim şeklinde yapılmaktadır.

azerbaycan çalışan tır nakliye firmaları

İki devlet tek millet anlayışı ile ticaret yapmakta olduğumuz Azerbaycan ile ilişkilerimiz son derece yüksek seviyelerde seyretmekte, bu kapsamda Azerbaycan yönetimi üretiminin bulunmadığı her türlü ürünün ithalatında ülkemizi tercih ederek bu ürünleri Türkiye’den temin etmektedir. Bu ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimiz olduğu gibi, Azerbaycan’dan ithal etmekte olduğumuz ürünler de bulunmaktadır. Firmamızın bu ithal ürünlerinin taşınması konusunda da düzenli nakliye çalışmaları mevcuttur. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde, hedeflenen en kısa sürede güvenli bir şekilde, herhangi bir sorun ve aksaklık yaşanmaksızın gerçekleşmektedir.

ACENTELİK FAALİYETLERİMİZ

Azerbaycan’da bulunan acentelerimiz ve iş ortağımız pozisyonunda bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde, Azerbaycan plakalı araçlar ile özelikle ihracat kapsamlı nakliye hizmetleri vermekteyiz. Azerbaycan’dan Macaristan’a taşınmakta olan ekipmanların yükleme noktasından teslim noktasına güven içerisinde ulaştırılmasında son derece etkin bir rol üstlenen firmamız, tenteli ve frigo tırları ile düzenli lojistik hizmeti akışı sağlamaya devam ediyor. Türkiye’den Bakü’ye kara yolu ile Gürcistan üzeri güzergahı kullanarak maksimum 5 gün içerisinde yük teslimatları yapan firmamızın tırları, sınır kapılarında bulunan ofislerimiz vasıtasıyla herhangi bir engele takılmadan bekleme yapmaksızın geçiş sağlamaktadır. Azerbaycan çalışan nakliye firmaları içerisinde teknolojik alt yapısı en üst düzeyde olan nadir kuruluşlar arasında yer alan Mersin Frigo, uluslararası karayolu tır taşımacılığı kurallarına uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a gönderilen konteynerler İskenderun ve Mersin liman sahalarına indirilerek konteyner kilitli açık kasalı tırlar ile Bakü şehrine taşınmaktadır. Firmamız konteyner nakliyesi alanında büyük çaplı organizasyonlar gerçekleştirmekte olduğundan Türkiye Bakü hattında konteyner taşımacılığını gerektiği şekilde yerine getirmektedir.

AZERBAYCAN AĞIR NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığında oldukça geniş kapasitede iş hacmine sahip bulunan şirketimiz, Türkiye’nin tüm illerinden Azerbaycan’ın tamamına lowbed tır taşıma işlemlerini kara yolu izin belgeli ve eskort araçlar öncülüğünde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Adana ve Hatay gibi şehirlerimizde boru üretim faaliyetleri gösteren birçok firmanın Azerbaycan Bakü yük taşıma işlemlerini layıkı ile yerine getiren firmamız, son derece titiz çalışmaları, üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilinci ile hareket etme kabiliyetini hiç bir zaman eksiltmeden devam ettirmekte, uluslararası arena da gözle görülür nitelikle hizmetler sunmayı sürdürülebilir şekilde ilerletmektedir.

Türk devlet yetkilileri ile Azerbaycan devlet yetkilileri arasında sürekli olarak gerçekleşmekte olan ticaret anlaşmaları çerçevesinde kaliteli hizmete dayalı lojistik desteklerini sunmaya devam eden kuruluşumuz tam donanımlı araçları ve yetki belgesi ile sorunsuz sıkıntısız son derece güvenli yollarla taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Azerbaycan nakliye bizim işimizdir, sloganı ile adım attığımız uluslararası nakliye sektöründe birçok proje kapsamlı işte ismimiz geçmektedir. Azerbaycan çalışan nakliye firmalarını araştırırken karşınıza çıkması muhtemel kuruluşumuzun web sayfasını incelemeden yük taşıtmaya karar vermeyiniz.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Azerbaycan coğrafi olarak güney Kafkasya’da bulunan Avrupa ve Asya kıtaları arasında konumlanmış bir petrol ülkesidir. Başkenti Bakü olan ülkenin nüfusunun büyük bölümü Azeri Türklerinden meydana gelmektedir. Azerbaycan nakliye firmaları içerisinde yer alan, Türkiye’ den Azerbaycan’ a taşınmakta olan her türlü yükün nakliyesinde büyük paya sahip olan firmamız, özellikle Bakü ve Gence gibi şehirlerine başarılı taşıma çalışmaları yapmaktadır. Azerbaycan kara yolu komple tır kamyon ve parsiyel taşımacılığından son derece intizamlı çalışmaları bulunan Mersin frigo İstanbul’ da bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarla her türlü ihracat ve transit kayıtlı yüklerin parsiyel taşımalarını Bakü gümrük noktasına teslim etmektedir.

Ülkemizden ihraç edilen mamüllerin Azerbaycan’ a sevk işlemleri Gürcistan üzeri karayolu güzergahı kullanılarak gerçekleştirilmekte, Gürcistan girişi Sarp sınır kapısından yapılırken Azerbaycan girişi Kırmızı köprü sınır kapısından sağlanmaktadır. Türkiye’den Azerbaycan’a gönderilmesi planlanan her türlü komple tır, parsiyel yük taşıma, ağır nakliye lowbed taşımacılığı, frigorifik tır nakliyesi ve konteyner taşıma gibi konularda firmamızdan sonsuz destek ve sınırsız hizmet alabilirsiniz.

Türkiye Azerbaycan arası kara yolu nakliye çalışmalarımızda kullandığımız tırlarımız, araç filomuzda bulunan öz mal ve kiralık araçlar ile birlikte Gürcü ve Azeri plakalı araçlardan oluşmakta, firmamıza gelen her türlü talep anında değerlendirilmeye alınarak istenilen sayıda tır organizasyonu yapabilmekteyiz. İspanya’dan Azerbaycan Bakü’ye frigo dorse tırlar ile taşınmakta olan bitki türlerinin nakliyesinin büyük bir bölümünü üstlenmiş olan firmamız, taşınmakta olan ürünlerin hassasiyetini göz önünde bulundurarak taşıma yapan frigo tırları olabildiğince seri bir şekilde hareket ettirmekte, çok kısa süre içerisinde mal teslimlerini gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin mobilya üretim merkezi pozisyonunda olan illerimizden Kayseri ve Bursa’da üretilen modern ahşap mobilya yüklerinin Azerbaycan şehirlerine nakliyesinde standart ve mega dorse tırlarımızla kesintisiz taşımacılık hizmetlerimiz devam etmektedir. Çanakkale ilimizde üretilmekte olan özellikle üzüm bağlarında kullanılmak üzere imal edilmiş zirai ilaç grubu yüklerin Azerbaycan’ın Gence şehrine taşınması ile ilgili nakliye çalışmalarımız azami ölçüde dikkat edilerek yapılmaktadır. azerbaycan taşımalarında en iyi hizmet verebilme gayreti içnde olan mersin frigo

Derince-Bakü Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız Azerbaycan’da izin verilen taşıma tonaj limiti  kg olup geçen tonajlarda kantar cezası uygulanmaktadır. Toplamda 250 ton olan yükünüzün beher araç için 25 ton yüklenerek 10 tıra ayarlanması ile beher tır için yüklenecek olan tonaj fazlasına dair kantar ücreti teklif ettiğimiz navluna dahil edilmiştir. Güzergahımız Gürcistan üzeri karayolu olup transit süre 4-5 gündür.

TÜRKİYE AZERBAYCAN TİCARİ İLİŞKİLER

Azerbaycan çalışan nakliye firmaları içerisinde kaliteyi benimseyerek lojistik faaliyetleri sunan tek firma olmamızın öz güveni ile Türkiye’den ihraç edilen tüm ürün çeşitlerinin Azerbaycan’a taşınması anlamında çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Uluslararası nakliye alanındaki çalışmalarımız maddi kazanımlardan ziyade müşteri memnuniyeti esasına göre şekillenmekte, tüm lojistik hizmetlerimiz bu yönde kaydedilmektedir.

Azerbaycan komple tır nakliyesinin dışında parsiyel yük taşıma, konteyner nakliyesi, gabari dışı ağır nakliye, kamyon nakliyesi ve frigo tır taşımacılığı alanlarında da başarılı çalışmalara imza atmaktayız. Ülkemiz de üretilen her türlü mamülün, Azerbaycan’ın Bakü ve Gence gibi şehirleri başta olmak üzere tüm illerine tır nakliye seferleri düzenlemekteyiz. Transit kapsamlı yük gruplarının Azerbaycan’a taşınmasını da limanlarımız serbest bölgelerimiz ve tüm antrepolardan yükleyerek varış adreslerine ulaştırılmasında çalışmalarımız devam etmektedir.

Azerbaycan nakliye firmaları ile işbirliğimiz kapsamında hem kendi tırlarımız hem kiralık araçlarımız ve hem tedarikçi firmalarımızın araçları ile tonlarca yükün taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle inşaat malzemeleri, mobilyalar, tekstil ürünleri, gıda maddeleri, beyaz eşyalar, demir çelik ürünleri, yaş sebze meyveler, kimsayal maddeler gibi adını sayamadığımız bir çok ürünün Türkiye’den Azerbaycan’a nakliyesini sağlamaktayız. Azerbaycan’a yaptığımız seferlerimizin tamamında kullandığımız araçlarımız CMR sigortası güvencesinde yük taşımakta, maksimum tonaj limiti çerçevesinde yük kapasitemiz bulunmaktadır.

Kullanmakta olduğumuz güzergah Gürcistan üzeri karayolu olduğu gibi zaman zaman müşteri taleplerine göre İran üzeri karayolu güzergahını da kullanmaktayız. Azerbaycan’dan ülkemize ithalatı yapılmakta olan ürünlerin getirilmesi çalışmalarını da layıkı ile yapmaktayız. Azerbaycan tır nakliyeciliğinde ihtiyaç duyduğunuz adette araç siparişlerinizi anında değerlendirmeye alarak hedeflediğiniz en iyi taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Azerbaycan nakliye fiyatları almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan parsiyel nakliye alanında yılların kazandırmış olduğu tecrübeler ile uzmanlaşmış olan firmamız, sektöre uluslararası kargo yük taşıma kategorisinde yeni bir soluk getirmiştir.İstanbul ve Ankara şehirlerimizde tam teşekküllü olarak yapılandırılmış olan parsiyel depolarımız aracılığı ile tüm yüklerinizi tercihinize göre bulundukları adreslerinden almak veya depolarımıza sizlerin göndermesi suretiyle değerlendirmeye alıyor, en güvenilir yol ve yöntemlerle ulaştırılması gereken adreslere ulaştırıyoruz.

azerbaycan nakliye
azerbaycan karayolu parsiyel nakliye şirketi

Kolili, çuvallı, sandıklı, paletli veya açık halde bulunan her türlü gümrüklü malzemelerinizi depolarımızda sağlıklı koşullarda depolayarak haftanın belirli günleri çıkışlarımızı gerçekleştirmekteyiz.İstiflenebilir veya istiflenemez her tür de parça yükünüz tırlarımıza itina ile yerleştirilir, sağlamlaştırma çalışmalarımızla birlikte sigortalı olarak taşınır. Ankara parsiyel çıkışlarımız Tır gümrüğünde ki işlemlerin bitirilmesinin ardından mühürlenmek sureti ile, yine aynı şekilde İstanbul çıkışlarımız Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde çıkış işlemlerinin bitirilmesinin akabinde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul ve Ankara dışında ki şehirlerimizde bulunan parsiyel yüklerinizin en yakın depomuza getirilme işlemlerini yine biz organize ediyor iç nakliye yaptırmak suretiyle depolarımıza aldırıyoruz.Azerbaycan parsiyel servislerimiz haftanın en az üç günü yapılmakta olup transit süremiz olabildiğince kısa tutularak yükleriniz maksimum beş gün içerisinde Bakü gümrüğüne ulaştırılmaktadır.

Parsiyel yük taşıma fiyatlandırmaları yükün ebat ve ağırlıkları hesaplanarak yapılmakta olup mini yükleriniz taban fiyat uygulamamız bünyesinde değerlendirilmektedir.Grupaj olarakta adlandırdığımız parsiyel taşımacılık konusunda bilgi, birikim ve uzun yılların bize kazandırdığı tecrübe ile memnun kalınabilen bir çalışma sergilemekteyiz.Üçüncü ülke menşeili transit yüklerinizin de parsiyel taşımalarını yapmaktayız. Limanlar, serbest bölgeler veya gümrüklü antrepolarda bulunan üçüncü ülke transit yüklerinizi de bulundukları noktalardan almak suretiyle Azerbaycan teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Azerbaycan’a göndermeyi planladığınız her ebat ve ağırlıklardaki parsiyel yüklerinizin fiyatlandırılması ve taşınması ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın size en yakın şubesinin bilgi işlem merkezine bildirebilir, beklentilerinizin tam karşılığı olan, bütçenize en uygun ekonomik parsiyel taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara dışında bulunan illerimizden parsiyel yüklerinizi iç nakliye yapmak suretiyle depolarımıza aldıra bilme kabiliyetine sahip bulunan firmamız yükün adresten alındığı andan gün sonuna kadar depolarımıza ulaştırabilmektedir.

Azerbaycan Lojistik Firmaları

Uluslararası alanda teknolojiyi yakından takip ederek ortaya çıkan tüm yenilikleri yakalayıp anında uygulamaya geçiriyor, hedeflediğimiz vizyon ve misyonumuz çerçevesinde kolay algılanabilir lojistik çözümler üretiyoruz.

Azerbaycan kara yolu taşımacılığında ilk hedefimiz tabi ki müşteri memnuniyetidir.İşimizin sürekliliği açısından siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyor, ekonomik kazanımlarımızı geri plana atıyoruz.

Komple tır ve parsiyel taşımacılığı alanlarında çalışmalar yapan firmamız sizlerin desteği ve kazandırmaları neticesinden her geçen gün büyüttüğü araç filosuna sürekli olarak araç eklemlendiriyor, öz mal ve kiralık araç kapasitemizi sürekli büyütüyoruz.

Proje ve süreklilik arz eden taşımalarınızı kazanmak adına sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımız meyvelerini vermekte, sizlerden gelen destekle büyümeye devam etmekteyiz.

Azerbaycan lojistik firmaları arasında sürekli ön planda olduğumuzun farkındalığı ile hedeflediğimiz noktalara adım adım ulaşmanın sevinci içerisinde, alt yapımızı sağlam zemine oturtarak yolumuza devam ediyoruz.

Yük olmaya değil yükünüzü almaya geliyoruz sloganı ile adım attığımız nakliye sektöründe önce hizmet anlayışı ile kalite satmayı sürdürüyoruz.

Azerbaycan nakliye hattında ki faaliyetlerimiz sadece ihracat yüklemeleri ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda ithalat ve üçüncü ülke taşımalarını da gerçekleştirmekteyiz. En uygun tır taşıma fiyatlarımız, deneyimli sürücülerimiz, uzman operasyon ekibimizle tam teşekküllü nakliyat hizmetlerimiz aralıksız sürmektedir.

Uydu takibi ile izlediğimiz araçlarımızın anlık konum bilgilerini istediğiniz zaman kolaylıkla alabiliyor, trafiğin işleyişinden her an haberdar olabiliyorsunuz.

Türkiye Azerbaycan arası kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, proje işleri, soğuk zincir ürün nakliyesi, konteyner ve kamyon taşımacılığı gibi kategorilerde beklentilerinizin üzerinde hizmetler sunmaktayız.

Azerbaycan ihracat yüklerinizi bulundukları adreslerden teslim almak suretiyle varış noktalarına adrese teslim çalışmalar yapıyor, yükleme noktasından teslim adresine kadar geçen süreyi minimize ederek en kısa sürede hedefe ulaştırıyoruz.

Gürcistan üzeri güzergahı kullandığımız Azerbaycan hattında ilerleyişimizde herhangi bir engelle karşılaşmıyoruz. Gümrüksel ve evraksal işlemleri eksiksiz yerine getirdiğimizden sınır kapıları geçişlerinde olası muhtemel sorunları kolaylıkla aşabiliyoruz.

Yurdumuzun tüm şehirlerinden yüklemeler yapabiliyor, Azerbaycan’ın istediğiniz tüm şehirlerine teslimatları gerçekleştiriyoruz. Yük taşıma kapasitesi standardın üzerinde olan son model araçlarımızla hizmet zincirimizi tercihlerinize sunuyoruz.

Firmamız çalışma sahasını taşımacılık ile sınırlı tutmayıp, aynı zamanda bünyesinde gümrükleme, sigorta aracılık, acentelik, depolama, ve forwarding hizmetlerini de barındırmaktadır.

Araç filomuz içerisinde bulunan araç tipleri standart ve mega tenteli tırlar, kamyon ve römorklar, sal kasa açık dorseli araçlar, havuzlu ve uzamalı dorseli ağır nakliye araçları, soğuk ürün taşıma aracı frigo ve kapalı kasa tırlar ile konteyner taşımacılığına uygun kilitli dorselerden oluşmaktadır.

Taşınabilir her türlü yük grubuna uygun araçlarımızla başta inşaat malzemeleri ve makinalar, teksitl ürünleri, mobilya, yer altı madenleri, boru hatları, mutfak gereçleri, otomotiv ve yedek parçalar, ağır sanayi ürünleri, yaşam konteynerleri, gıda maddeleri, donmuş ürünler, et ve süt mamülleri, yaş sebze meyve, bakliyat, hububat, parfümeri, kimyasal maddeler, yanıcı ve parlayıcı özelliği bulunan tehlikeli maddeler gibi bir çok kalem ürünün taşınmasında çalışmalarımız mevcuttur.

Avrupa ülkelerinden Azerbaycan’a taşıtılması gereken ürünlerin Türkiye üzerinden transit olarak taşınmasını aktarmalı ve direk servis yöntemleriyle gerçekleştirmekteyiz.

Sevkiyatların büyük çoğunluğunun yapılmakta olduğu Bakü’de bulunan acenteliklerimiz ve gümrükçülerimizle işbirliğimiz çerçevesinde taşıma hizmetlerimiz üstün kaliteli sınıfında değerlenmektedir.

Azerbaycan Frigo Tır

Azerbaycan frigo tır taşıma işlemlerini tüm gereklilikleri ile yerine getiren firmamız, uluslararası frigo yük nakliyesi konusunda son derece deneyimli olup, her türlü soğuk zincir ürün, yaş sebze meyve, donmuş gıda maddeleri ve kimyevi maddelerin taşınmasında son derece titiz çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye’den Azerbaycan’a gönderilmesi planlanan her türlü ürünün taşınmasında soğuk sıcak ısı ayarlı thermo king dorse tırlarımızı kullanmaktayız. Frigo tırlarımızın tamamında casus olarak adlandırılan takip cihazları mevcut bulunmakta, sevkiyat boyunca anlık ısı derece takibi ile belirlenen derece muhafaza edilerek taşınan malın deforme olmasının önüne geçilmektedir.

Azerbaycan’ın özellikle Bakü şehri başta olmak üzere diğer tüm şehirlerine yapılmakta olan frigoluk ihracat yüklerini cmr sigortası bulunan tırlarımızla güvence altında taşımakta, kullandığımız araçlarımızın tamamı özellikle yüksek modellidir.

Azerbaycan frigo tır taşıması ile ilgili soru, görüş, öneri ve taleplerinizi firmamız Mersin Frigo’ya bildirerek beklentilerinizi karşılayacak olumlu yanıtlar ve taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

AZERBAYCAN HAKKINDA

Azerbaycan , doğusunda Hazar denizi bulunan, dünyanın sayılı petrol kaynakları olan ülkeleri arasında yer almakta, özellikle yurt dışına doğal gaz ihraç etmektedir. Azerbaycan Dünya’nın en eski petrol ihracatçısı olan ülkelerin başında yer almaktadır. Dünya çapında ilk petrol sondajı işlemi yine Azerbaycan sınırları içerisinde yapılmış, Hazar petrollerinin Batı ülkeleri başta olmak üzere tüm dünya ülkelerine servis edilmesini sağlayan Azerbaycan, kalite anlamında birinci sınıf petrol üretmekte, bu sebeple de petrol ithal eden ülkeler ilk tercihlerini bu ülkeden yana kullanmaktadırlar.

azerbaycan çalışan nakliye firmaları

Azerbaycan nakliye faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmekte olan firmamız, uluslararası karayolu yük taşımacılığı alanında faaliyet gösteren firmalar arasında yerini almış, yapmakta olduğu başarılı çalışmaları ile sürekli olarak gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. İhracat ve transit kapsamlı tüm yük gruplarının Azerbaycan’a taşınması hususunda, rakipleri ile arasında ki farkı bir hayli açmış olan şirketimiz, nakliye çalışmalarını geniş araç filosu, teknolojik alt yapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile devam ettirmektedir. İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm illerimizde imal edilmekte olan ürünlerin, Azerbaycan’ın Bakü ve Gence başta olmak üzere tüm şehirlerine teslimatları, firmamız tarafından C2 taşıma yetki belgemiz kapsamında CMR sigortalı ve tır karneli olarak, olabildiğince seri ve güvenli bir biçimde sağlanmaktadır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir