İsviçre Nakliye 2023

İSVİÇRE KOMPLE VE PARSİYEL TIR TAŞIMACILIĞI

İsviçre nakliye firmaları ile işbirliği içerisinde düzenli olarak lojistik hizmeti sunan kuruluşumuz taşımacılık çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Avrupa ekonomisinin finansal kasası durumunda bulunan İsviçre’ye kara yolu nakliye çalışmalarımız uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle kesintisiz olarak devam etmektedir.

isviçre çalışan nakliye firmaları
İsviçre nakliye firması

Başta başkent Bern olmak üzere tüm şehirlerine ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımız araç filomuz bünyesinde bulunan tır ve kamyonlarımızla gerçekleştirilmektedir. Komple ve parsiyel grupaj yük taşımacılığının yanı sıra konteyner ve ağır nakliye proje taşımacılığına uygun araçlarımız ile nakliye hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Hedeflediğimiz vizyon ve misyonumuz gereği teknoloji ile eşdeğer çalışmalar yapmakta ülke ekonomisine katkıda bulunmanın sevincini yaşamaktayız.

İsviçre ile ilgili lojistik taşımacılık alanlarında soru görüş öneri ve taleplerinizi bizimle paylaşarak genel hatları ile hakim olduğumuz İsviçre nakliye konusunda eksiksiz bilgilendirme ve ekonomik navlun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Türkiye İsviçre arası ihracat ve ithalat nakliye faaliyetlerinde Türk ve yabancı plakalı tırları ile servis hizmeti sunmakta olan kuruluşumuz gabari dışı ağır nakliyat yüklerininin taşınmasında da önemli çalışmalar yapmaktadır. Her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışları bulunan kuruluşumuz adresten adrese kargo kapsamlı yük taşımacılığında da önemli aşamalar kaydetmektedir.

Teknolojiyi oldukça yakından takip ederek ortaya çıkan tüm yenilikleri anında hayata geçiren firmamız müşterilerini memnun etme anlamında gerçekten kaliteli hizmete dayalı prensiplerinden ödün vermeden yoluna kararlılıkla devam etmektedir. Türkiye ile İsviçre arasında yapılmış olan ticaret anlaşmaları çerçevesinde karayolları yönetmeliğine uygun hareket ederek nakliye hizmetleri sunmakta olan Mersin Lojistik, yaptığı tüm nakliyat çalışmalarından cmr sigortalı seferler yapmakta, mallarınızın adresinizden teslim adresine kadar geçen süreci son derece güven içerisinde tamamlamasını sağlamaktadır.

Avrupa’nın ekonomik bakımdan en gelişmiş ülkelerinden biri olan İsviçre çok fazla üretime dayalı politikaları bulunmaması sebebiyle ihtiyaçlarının çok büyük bir kısmını ülke dışından ithal etmekte, ithalat yaptığı ülkelerin başında birçok ürünün üretim zenginliği bakımından önemli seviyede bulunan ülkemiz gelmektedir. Ülkemizde üretimi yapılmakta olan yüzlerce çeşit temel ihtiyaç maddesinin İsviçre’ye ihracat nakliye çalışmalarının önemli bir bölümünü firmamız karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir