Belçika Nakliye 2024

Belçika nakliye firmaları arasında geniş kapsamlı lojistik faaliyetleri içerisinde bulunan sayılı kuruluşlar içerisinde yer alan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Belçika arası ihracat yük taşıma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam etmektedir. Avrupa birliğinin başkenti konumunda bulunan Belçika, kuzeyinde Hollanda, doğusunda Almanya, batısında ise Fransa ile sınır komşuluğu yapmakta, başkenti Brüksel’dir

Uluslararası karayolu tır nakliyesi çalışmalarını son derece titizlik ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürmekte olan firmamız, yerli üretim ihraç ürünlerimizin büyük bir kısmının tüm Avrupa ülkelerine olduğu gibi Belçika’ya taşınmasında da son derece etkin çalışmalar yapmaktadır. Bir batı Avrupa ülkesi olan Belçika, sınırlarında Hollanda, Almanya ve Fransa gibi ülkelerle komşuluk yapmaktadır. Yüz ölçümü bakımından küçük bir ülke olan Belçika bu durumun avantajlarını doğru olarak kullanmaktadır. Ülke içerisinde bir yerden bir yere gitmek oldukça kolay ve rahattır. Ulaşımda öne çıkan araçların başında tramvay, otobüs ve metrobüs gibi modern ulaşım araçları bulunmaktadır.

Belçika Nakliye Fiyatları

Avrupa birliği ülkeleri arasında son derece önemli bir konumda bulunan Belçika birçok kritik konuda kilit rol üstlenmektedir. Ekonomisinin oldukça yüksek seviyelerde seyrediyor olması halkının son derece refah içerisinde yaşam sürdürmesine nedendir. Yine ekonomisin iyi olmasına bağlı olarak başta sağlık olmak üzere tüm alanlarda oldukça kaliteli hizmet verilmektedir.

Ülkemizin Belçika ile ticari ilişkilerinin orta düzeyin üzerinde seyrediyor olması ticaret hacminin de yüksek seviyelerde seyretmesine neden olmaktadır. Buna bağlı olarak yıllık bazda son derece önemli ticari veriler elde etmekteyiz. Bu ülke en yoğun ihracat yaptığımız ülkeler arasında önemli bir pozisyonda bulunduğundan nakliye çalışmaları da son derece gelişmiş durumdadır. Uluslararası yük taşımacılığında birçok ülkeye seferleri bulunmakta olan firmamız Belçika’ya da çok sayıda tır seferi yapmaktadır.

Genellikle ılıman bir iklime sahip bulunan Belçika kışın en sert aylarında bile aşırı soğukluk yaşamamakta, yazın en sıcak aylarında da bunaltıcı bir hava görülmemektedir. İklimin bu denli cazip olması nedeniyle tatil için düşünülen ülkelerin başında yer almaktadır. Tatilcilerin yoğun talep gösterdiği bu ülkeye gelen tursit sayısı oldukça fazla olduğundan ülke yönetimi turizme son derece özel önem vermekte, turistik tesislere ayrı bir yatırım yapmaktadır.

Belçika nakliye firmaları arasında zirvedeki yerini koruyan firmamız Mersin Frigo, sahip olduğu taşıma yetki belgesi ve geniş araç filosu ile nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. Belçika nakliye konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ile kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırları, donmuş gıda maddeleri ve kimyevi maddelerin taşınmasında frigo tırları, açık yüklerin taşınmasında sal dorse açık kasa tırları, ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerin taşınmasında lowbed ağır nakliye tırları ile tam donanımlı ve deneyimli şoförler yönetiminde sevkiyatlarınızı gerçekleştirmektedir. Belçika lojistik, Belçika taşıma, Belçika frigo nakliye, Belçika ağır nakliyat, Belçika proje taşımacılığı, Belçika parsiyel nakliye, Belçika konteyner nakliye, Belçika yük taşıma, Brüksel kargo, Brüksel nakliye, Brüksel nakliye, Brüksel kargo, Brüksel yük taşıma konularında süreklilik arz eden çalışmalarımız tüm hızıyla sürdürülmektedir. Belçika’ya taşınacak yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili tüm taleplerinizi 0 324 232 05 50 numaralı telefonumuz ile bilgi@mersinfrigo.com adlı mail adresimize ileterek en hızlı şekilde taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir