Avusturya Nakliye 2024

avusturya çalışan nakliye firmaları
Avusturya nakliye firması

Avusturya Nakliye  Resmi adı Avusturya Cumhuriyeti olan ülke, denize kıyısı olmayan bir orta Avrupa ülkesidir.Başkenti Viyana, nüfusu yaklaşık 8 milyon civarıdır. Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İtalya, Slovakya, Slovenya ve İsviçre ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Avusturya çalışan nakliyeciler arasında aranan ve tercih edilip önerilen firma olmamızın gururu ile sizden aldığımız destekle her geçen gün büyümekteyiz.

Nakliye çalışmalarının yoğun olarak devam ettiği Orta Avrupa ülkelerinden Avusturya ile Türkiye’nin ticari sözleşmeleri gereği yapılmakta olan lojistik nakliye çalışmalarında söz sahibi olan firmamız uzun yıllar bu güzergahta faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta başkent Viyana olmak üzere tüm şehirlerine yapılmakta olan ihracat ithalat nakliye çalışmalarında firmamız komple tır taşımacılığının  yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel grupaj taşımasıda yapmaktadır.

Tenteli ve frigo dorse tırlarımızla yüklerinize talibiz

Avusturya Nakliye Fiyatları

Tır ve kamyon nakliyesi ile birlikte konteyner ve gabari dışı ağır nakliyat hizmetlerimizde bulunmaktadır. Araç filomuzda bulunan son model araçlarımızla uydu takip sistemli araç takibi yapabilmekte siz değerli yük verenleri anlık olarak bilgilendirmekteyiz. Firmamız lojistik çalışmaları dışında ayrıca yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktadır.

Avrupa’dan üçüncü ülkelere taşınması planlanan transit yüklerin nakliyesini de direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Avusturya kara yolu lojistik hattında sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımızın tamamı cmr sigortası güvencesi altında sigortalı olarak yapılmaktadır. Kara yolu nakliye taleplerinizi firmamız bilgi işlem merkezine bildirmek suretiyle tüm sorularınıza anında cevap alabilir en ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Avusturya Parsiyel Nakliye

Ülkenin ekonomisi öncelikli olarak sanayi, turizm ve tarıma dayalı olduğundan bu alanlarda son derece gelişmiş bir konuma sahiptir. Sanayi alanında önemli üretimleri bulunan Avusturya neredeyse dünyanın tüm ülkelerine sanayi mamülü ihracatı yapabilmektedir. Turizmin son derece ilerlemiş olmasından dolayı ülkeye her yıl milyonlarla ifade edilen turist akını yaşanmaktadır. Tarım yapmaya elverişli arazilerinde birçok mamülün üretimi yapılabilmektedir.

Orta Avrupa ülkelerinden Avusturya ile Türkiye’nin ticari sözleşmeleri gereği yapılmakta olan lojistik nakliye çalışmalarında söz sahibi olan firmamız uzun yıllar bu güzergahta faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başta başkent Viyana olmak üzere tüm şehirlerine yapılmakta olan ihracat ithalat nakliye çalışmalarında firmamız komple tır taşımacılığının  yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel grupaj taşımasıda yapmaktadır.

Tır ve kamyon nakliyesi ile birlikte konteyner ve gabari dışı ağır nakliyat hizmetlerimizde bulunmaktadır. Araç filomuzda bulunan son model araçlarımızla uydu takip sistemli araç takibi yapabilmekte siz değerli yük verenleri anlık olarak bilgilendirmekteyiz.

Avusturya kara yolu lojistik hattında sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımızın tamamı cmr sigortası güvencesi altında sigortalı olarak yapılmaktadır.

Kara yolu nakliye taleplerinizi firmamız bilgi işlem merkezine bildirmek suretiyle tüm sorularınıza anında cevap alabilir en ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Avusturya Tır Nakliye Firmaları

Avusturya çalışan nakliyeciler arasında aranan ve tercih edilip önerilen firma olmamızın gururu ile sizden aldığımız destekle her geçen gün büyümekteyiz. Nakliye çalışmalarının yoğun olarak devam ettiği Orta Avrupa ülkelerinden Avusturya ile Türkiye’nin ticari sözleşmeleri gereği yapılmakta olan lojistik nakliye çalışmalarında söz sahibi olan firmamız uzun yıllar bu güzergahta faaliyetlerini sürdürmektedir. Başta başkent Viyana olmak üzere tüm şehirlerine yapılmakta olan ihracat ithalat nakliye çalışmalarında firmamız komple tır taşımacılığının  yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla parsiyel grupaj taşıması da yapmaktadır. Tenteli ve frigo dorse tırlarımızla yüklerinize talibiz

Tır ve kamyon nakliyesi ile birlikte konteyner ve gabari dışı ağır nakliyat hizmetlerimizde bulunmaktadır. Araç filomuzda bulunan son model araçlarımızla uydu takip sistemli araç takibi yapabilmekte siz değerli yük verenleri anlık olarak bilgilendirmekteyiz. Firmamız lojistik çalışmaları dışında ayrıca yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktadır. Avrupa’dan üçüncü ülkelere taşınması planlanan transit yüklerin nakliyesini de direkt servis ve aktarmalı olarak gerçekleştirmekteyiz.

Avusturya kara yolu lojistik hattında sürdürmekte olduğumuz çalışmalarımızın tamamı cmr sigortası güvencesi altında sigortalı olarak yapılmaktadır. Kara yolu nakliye taleplerinizi firmamız bilgi işlem merkezine bildirmek suretiyle tüm sorularınıza anında cevap alabilir en ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Avusturya Frigo Nakliyat

Mersin frigo olarak sahip olduğumuz taşıma belgesi ile hem öz mal tenteli ve frigo araçlarımızla hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Avusturya frigo, Avusturya frigo taşıma, Avusturya Parsiyel ve Avusturya hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğünün vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız İran karayolu taşımacılığı hakkında bilgi almak için 0324 232 05 50 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz

Avusturya-Türkiye Denizyolu Konteyner Nakliyat Türkiye-Avusturya arası karşılıklı olarak periyodik ithalat ve ihracat denizyolu komple ve parsiyel gemi konteyner taşımacılığı, gemi kargo nakliyat, konteyner frigo nakliye deniz yolu ile frigo konteyner nakliyesi ve navlun hizmetleri vermekteyiz. Avusturya güçlü acentelerimiz sayesinde yüklerinizi tam zamanında, güvenli bir şekildeteslim ederiz. Avusturya Gemi Nakliyesi Avusturya ve Avusturya düzenli olarak Avusturya Frigo taze ve donmuş gıda nakliyesi  taze ve donmuş balık nakliyesi Avusturya ürünleri nakliyesi, Avusturya et ve et ürünleri nakliyesi Avusturya Frigo ilaç ve ilaç hammaddesi nakliyesi,  Avusturya Frigo medikal malzeme nakliyesi, Avusturya  Frigo konserve nakliyesi Avusturya Frigo konsantre, Avusturya frigo çikolata nakliyesi, Avusturya Frigo çiçek nakliyesi , Avusturya süt ve süt ürünleri nakliyesi, Avusturya Frigo dondurma nakliyesi,

Avusturya Frigo unlu mamüller nakliyesi, Avusturya Frigo krema ve pasta katkı malzemeleri nakliyesi, Avusturya Frigo fındık nakliyesi,  Avusturya Frigo yaş sebze – meyve nakliyesi, Avusturya Frigo peyzaj bitkileri nakliyesi, Avusturya tropikal meyveler nakliyesi, Avusturya Frigo ısı kontrolü gerektiren kimyasal ürünler nakliyesi, elektronik nakliyesi, tekstil nakliyesi, beyaz eşya nakliyesi, kimyasal madde nakliyesi, medikal-ilaç nakliyesi, ağır sanayi nakliyesi, otomotiv nakliyesi, gıda ürünleri nakliyesi, yapı-inşaat ürünleri nakliyesi, mobilya nakliyesi, makine nakliyesi, demir-çelik nakliyesi, İthalat – ihracat deniz konteyner taşımaları gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir