Kazakistan Nakliye 2023

Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye çalışmalarını tüm hızıyla devam ettirmekte olan firmamız, Türkiye’den Kazakistan’ın başta Astana olmak üzere, Almaata, Çimkent, Aktau, Atrau, Aktobe gibi şehirlerine gönderilmekte olan her türlü yaş sebze meyve, bitki ve donmuş ürünlerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kazakistan frigo tır seferlerimizi yaparken özellikle kullanmakta olduğumuz güzergah, Gürcistan-Azerbaycan üzeri güzergah olup, taşınan ürünlerin hassasiyeti nedeniyle teslimatları olabilecek en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Soğuk zincir ürün taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen ısı muhafaza konusuna son derece dikkat ediyor, yol boyunca ısı takip sistemlerimiz ile dorse içi ısı konumunu kontrol ediyor, satıcı ve alıcılara anlık konum ve derece bilgisi verebilmekteyiz.

Kazakistan frigo tır taşımacılığını usun yıllardır yapmakta olan firmamız, taşıma işlemlerinde son derece titiz davranarak taşınan ürünün ilk günki tazeliği ile muhafaza edilmesini sağlamakta, bu vesile ile son derece memnuniyet ifadeleri ile takdirleri almaktadır.

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Kazakistan nakliyat çalışması yapan nadir firmalar arasında yer alan Mersin Frigo, sektöre hızlı bir giriş yaptığı 2013 yılından bugüne çok mesafe etmiş, gelişen zaman içerisinde çalışma alanlarını olabildiğince genişletmiş, araç filosunda bulunan tır sayısını sürekli olarak arttırma yoluna giderek, daha çok müşteriye ulaşıp daha çok hizmet sunmayı başarmıştır.

Türkiye Kazakistan arası her türlü ihracat ve ithalat kapsamlı ticari yükün adresten adrese taşınmasını sigortalı olarak gerçekleştirmekte olan firmamız, komple tır taşımacılığının yanı sıra her hafta düzenli olarak parsiyel servisi düzenlemekte, konteyner nakliyesi, frigo tır taşıma ve ağır nakliyat alanlarında da her türlü talebe anında olumlu karşılık vermek suretiyle üstün hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalar yapmaktadır.

Kazakistan çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, yurt dışı acentelikleri ile bağlantılı çalışmaları neticesinde yükleme anından teslim anına kadar geçen süreyi kontrol altında tutuyor, yükünü taşıdığı müşterilerinden olumlu yönde tepkiler alıyor.

Kazakistan tır fiyatlarını çok ekonomik şekilde sunmayı prensip edinerek, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak maddi kazanımları ikinci planda tutan firmamız, parmakla gösterilecek kadar kaliteli taşımacılık ve lojistik hizmetleri karşılığında sürekliliği olan proje işlerin bir çoğuna ismini yazdırmaktadır.

Kazakistan parsiyel çalışmalarını kararlılıkla sürdürmeye devam eden firmamız, zaman içerisinde gelen komple tır taleplerini karşılıksız bırakmamak adına çok sayıda tır firması ile işbirliği içerisinde girerek 21 tona kadar olan her türlü komple yükün taşınması işlemlerini de son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile ilerletmektedir.

Yüz ölçümü ve ekonomisi bakımından Türk Cumhuriyetlerinin en büyük ülkesi olan Kazakistan’a komple tır taşıma ve parsiyel yük nakliyesi çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.Haftanın belirli günleri İstanbul depolarımızdan çıkış sağlayarak organizasyonları gerçekleştirmekteyiz.

Yükleriniz tercihinize göre adreslerinden alınabilmekte, aynı zamanda depomuza göndermek suretiyle araçlarımıza aktarılmaktadır.Erenköy ve Halkalı gümrük çıkışlı çalışmalarımız ihracat yüklerinin yanı sıra transit kapsamlı üçüncü ülke yüklerini de kapsamaktadır.Yerli ve yabancı plakalı araçlarımızla gerçekleştirdiğimiz taşımacılık işlemlerinde en belirgin özelliğimiz olabilecek en kısa sürede varışı tamamlamaktır.Varışlarımız Kazakistan’da gümrük noktalarına teslim şeklinde olmaktadır.

Her ebat ve ağırlıkta ki parsiyel ve kargo yükleriniz depomuzda titizlik ve itina ile ambalajlanarak tırlarımıza yüklenmektedir.Tüm taşımalarımız sigortalı olarak yapılmakta, taşıma fiyatlarımız her bütçeye uygun oldukça ekonomiktir.

Kazakistan’a taşımakta olduğumuz parsiyel yüklü tırlarımız farklı güzergah kullanmakta, yerine göre Rusya üzerinden, yerine göre Gürcistan, Azerbaycan üzerinden Bakü-Aktau limanları arasını roro gemisi ile geçmek suretiyle gerçekleştirmekteyiz.

Parça yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi web sitemiz iletişim bölümünde yer alan mail adreslerimiz ile telefonlarımıza sözlü veya yazılı olarak ebat ve ağırlıkları yük özellikleri belirtilecek şekilde bildirebilir, en kısa sürede taşıma navlun fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz

Nakliye Firmaları

Kazakistan nakliye firmaları Türkiye Kazakistan arası taşıma hizmetleri veren kuruluşlardır.Firmamız bu hatta yoğun çalışmalar yapan nadir firmalar arasında yer almakta, Türkiye Kazakistan lojistik seferlerini İran üzeri, Gürcistan, Azerbaycan üzeri ve Gürcistan, Rusya üzeri kullanmak suretiyle gerçekleştirmektedir.

Yerli sermayemizin üretmekte olduğu binlerce çeşit ticari ürünün Kazakistan şehirlerine nakliyesini karayolu taşımacılık yönetmeliğinin içermekte olduğu tüm kriterlere uygun olarak gerçekleştiren nadir firmalar arasında sağlam zeminli yer tutmuş olan kuruluşumuz, başarılı çalışmalarına her geçen gün yeni kazanımlar ekleyerek kurumsal kimlik kazanma yolunda son derece istikrarlı bir şekilde taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Bir yükü varış adresine hasarsız ulaştırılması kadar önemli olan diğer husus, yükün hedeflenen süre zarfında teslim adresine ulaştırılmasıdır. Bu anlamda firmamız son derece dikkatli hareket ediyor, son model araçları ve eğitimli şoförleri ile bekleme yapmaksızın nakliye hizmeti vererek en kısa sürede yükün teslim edilmesi gereken adrese ulaştırılmasını sağlıyor.

Kazakça resmi dili olmasına rağmen Rusça’nın yoğun olarak kullanıldığı Kazakistan ile ticaret işbirliğimiz çerçevesinde yapılan nakliye anlaşmalarında iletişim kurduğumuz dil yine Rusça olmakta, ve iletişimlerimiz Rusça bilen elemanlarımız vasıtası ile son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Mersin ve Antalya’da oldukça gelişmiş olan sera sebzeciliği kapsamında yoğun olarak üretilen domates başta olmak üzere tüm yaş sebze çeşitlerinin Kazakistan’ın Astana, Almaty, Çimkent gibi birçok şehrine taşınması işlemlerini soğutuculu frigo tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Kazakistan nakliye çalışmalarımız komple tır yükleme, parsiyel yük taşıma, ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşıma şeklinde çeşitlilik arz etmekte, bahsi geçen tüm yük grupları ile ilgili uygun tır ve kamyonlarımız her an yüklemeye hazır pozisyonda konumlandırılmıştır.

Kazak ülkesine nakliye hizmetleri veren sayılı firmalar arasında çok önemli ve değerli bir konuma sahip bulunan Mersin Lojistik firmamız Kazakistan ihracat ve ithalat yük taşıma taleplerini yeterli kapasite de karşılamakta, lojistik sektöründe çok önemli işlere başarı ile imza atmaktayız.

Tarihi Geçmişi

Orta Asya’nın bağımsız devletlerinden biri durumunda bulunan Kazakistan, Sovyetler Birliği’nin dağılması ile birlikte 1991 yılında bağımsızlığını ilan etmiş, önceleri Almaata olan başkenti yakın dönemde Astana olarak değiştirilmiştir.Orta Asya’nın yüz ölçümü bakımından en geniş topraklarına sahip olan Kazakistan dünyanın en büyük dokuzuncu ülkesidir.

Faaliyet Alanlarımız

Kazakistan nakliye firmaları arasına hızlı bir giriş yaparak kısa süre içerisinde aranan ve tercih edilen firma pozisyonunu yakalayan firmamız, Kurulduğu 2013 yılından bu yana Kazakistan nakliye çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ettirmekte, kara yolu komple ve parsiyel taşıma alanlarında üstün başarılara imza atmaktadır.

Kazakistan Nakliye
Kazakistan nakliye firması

Kazakistan, yüz ölçümü bakımından Orta Asya’nın en büyük ülkesi olması avantajını doğru kullanarak ülkemiz ile ticaret hacmini son derece büyütmüştür. Taşımacılık sektörü iki ülke arasında sağlanan en büyük payı kapmış bulunmaktadır. Bu bağlamda firmamız devreye girmekte, Kazakistan’a taşına tüm yük gruplarının nakliyesini kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde sürdürmektedir. Ülke de bulunan acentelerimiz ve temsilcilerimizle işbirliğimiz neticesinde teknoloji ile yakın bağlantı kurarak çalışmalar yapmakta, bu bağlantılar sayesinde kusursuz nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Kurumsal Lojistik Faaliyetlerimiz

Lojistik çözümlerin tek adresi olan firmamız Mersin Frigo, iki ülke arasında yapılmış olan ticari anlaşmalar çerçevesinde prosedüre uygun bir biçimde nakliye hizmetleri vermekte, komple tır taşımacılığı, açık ve dökme yük nakliyesi, konteyner nakliye, parsiyel yük taşıma, gabari dışı tonajlı ağır yük nakliyesi gibi alanlarda, bahsi geçen tüm yük gruplarına uygun araç tipleri ile faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kara yolları yönetmeliğine uygun belgeleri ile sektörün vazgeçilmez kuruluşları arasında başı çekmenin avantajlarını doğru kullanarak tüm müşterilerinin taktirini ve memnuniyetini kazanan firmamız, sektöre kazandırmış olduğu yeniliklere her gün yenilerini ekleyerek kolaylıklar sağlamıştır.

Sektörde edindiğimiz kazanımlarımızı yine sektöre harcayarak değerlendirmek gerektiği yönünde ki inancımızla hem araç filomuzu büyütmekte hemde müşteri potansiyelimizi kat be kat artırmaktayız. Kazakistan’a yapılmakta olan nakliye çalışmalarımızı firmamız bünyesinde bulunan öz varlık tırlarımız ile şirketimize kayıtlı bulunan kiralık araçlarımız dışında ayrıca acentelerimize bağlı bulunan kazak, gürcü, azeri ve kırgız plakalı tırlar ile de gerçekleştirmekteyiz.

Dil bilen sürücülerimiz iletişim konusunda zorluk çekmememize yardımcı olmakta, taşıma esnasında veya teslim sırasında meydana gelen her durumu anında paylaşarak akılcı çözümler sunmamıza vesile olmaktadırlar. Nakliye de önem arz eden hususların başında gelen zamanında teslimat konusu bizim için çok önemlidir. Dolayısı ile söz konusu hattı en uygun güzergahları kullanarak hedeflenen zamanda güvenli olarak teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Kazakistan İhracat

İhraç edilen her türlü yük sınıfını cmr sigortası kapsamında taşımakta, teslimatları olabildiğince erken zamanda adreslerine ulaştırmaktayız. Almaata, Astana, Atrau, Aktau, Çimkent gibi başlıca şehirlerine lojistik çalışmalarımız mevcuttur. Tercih ettiğimiz güzergah genellikle Gürcistan Azerbaycan üzeri roro destekli hattır.Kuru yük, sebze meyve, donuk ürünler, kimyasal maddeler, ağır yük grupları, proje taşımacılığı, konteyner nakliyesi gibi alanlarda tenteli, frigo, sal dorse, lowbed tipi Türk Gürcü ve Kazak plakalı araç alternatiflerini değerlendirmekteyiz.

Sovyetler Birliği’nden ayrılıp bağımsızlığını ilan ettikten sonra dış dünyaya daha bir öz güvenle açılan Kazakistan, özellikle ülkemizden sipariş ettiği iğneden ipliğe tüm ürün türlerinin taşınması işlemlerinin bir çoğunu firmamız Mersin Frigo ile gerçekleştirmektedir. Kazakistan’a uluslararası tır nakliye çalışan tedarikçi firmalarımızın yerli ve yabancı plakalı araçlarını gereksinimlerimiz oranında değerlendirerek, firmamıza gelen talep yoğunlaşması anlarında kullanabilmekteyiz.

Bir süredir Rusya ile ülkemiz arasında yaşanan sorunlardan dolayı Kazakistan’a Rusya üzeri güzergah kullanılamamaktaydı. Son günlerde ilişkilerimizin düzene girmeye başlaması ile birlikte Türk plakalı tırlarımız ile Rusya üzeri güzergahı kullanarak daha kısa sürede Kazakistan’ın tüm bölgelerine sevkiyatlarımız hız kazanmaya başlamış bulunmaktadır.

Kazakistan çalışan nakliye firmaları arasında konumunu netleştirmiş olan şirketimiz en uygun nakliye fiyatlarıyla siz değerli müşterilerine her türlü nakliye olanağı sağlamakta, aynı zamanda gümrükleme, depolama, acentelik, forwarding hizmetleri de sunmaktadır. Ülkeye İzan üzeri güzergah ile Gürcistan ve Azerbaycan üzeri yolları kullanmak suretiyle iki ayrı alternatifli çalışmalarla nakliyecilik hizmetleri sunuyor, vermekte olduğumuz hizmetlerde asla sınır tanımıyoruz.

Kazakistan’a en fazla ihracat yük taşımaları Ankara şehrimizden yapılmakta, başkent Astana’ya kadar olan nakliye ücretimiz 8.000 dolar, maksimum taşıma tonajı 21.000 kg, transit süre 12-15 gündür. Talep etmiş olduğunuz taşıma fiyat teklifimiz bilgilerinize sunulmuştur.İstanbul-Almaata/Kazakistan Karayolu Komple TIR Taşıma Fiyatımız 7.400 USD Güzergah Gürcistan-Rusya-Kazakistan şeklinde olup transit süre 10-12 gün Maksimum taşıma tonaj limiti 22.000 kg.

Talebinizle ilgili; uygun görürseniz taşımayı konteyner ile değil de 13,60 standart tenteli tır ile yapabiliriz. Sancaktepe-Atyrau/Kazakistan Karayolu Komple TIR Taşıma Güncel Fiyatımız 5.400 usd Taşıma yaptığımız araçlar ve taşınan yükler CMR sigortası kapsamındadır. İhracat gümrüğü size, ithalat gümrüğü alıcı firmaya aittir. Taşıma, adresten adrese teslim şeklinde olacağından depolama gereği kalmayacaktır. Maksimum taşıma tonajı 22.000 kg Güzergah, Gürcistan-Rusya üzeri, Transit süre ortalama 7-8 gündür.

HİZMETLERİMİZ