Finlandiya Nakliye 2023

Finlandiya çalışan nakliye firmaları
Finlandiya nakliye firması

Finlandiya nakliye çalışmaları yapan lojistik kuruluşları ile ticari rekabetleri neticesinde son derece önemli bir noktada duran firmamız, Türkiye Finlandiya arası taşınabilir her türlü ticari ihracat ve ihracat yük gruplarının nakliyesinin büyük bölümünü üstlenmiş olup, son derece özel çalışmaları ile beğenileri toplamayı başarmıştır.

Finlandiya komple tır taşımacılığının yanı sıra her hafta İstanbul depolarımızdan düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız mevcut olup, aynı zamanda ağır nakliyat, frigo tır nakliyesi ve konteyner taşımacılığı gibi alanlarda da ziyadesi ile lojistik faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

Finlandiya tır taşıma fiyatlarımız son derece makul değerlerde olup, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetine dayalı, maddiyat sürekli olarak ikinci planda tutulmaktadır.

Avrupa kıtasının en kuzeyinde bulunan ülkelerden biri olan Finlandiya ile ülkemiz arasında gelişen ticaret anlaşmaları çerçevesinde taşınması planlanan bir çok yük grubunun nakliyesinde payı bulunan firmamız, maddiyatı ikinci planda tutarak kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını prensiplerinden ödün vermeden sürdürmektedir.

Uluslararası karayolu tır nakliye çalışmalarımızın bulunduğu tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Finlandiya lojistik hattında da sürekli olarak sefer yapan tırlarımız genellikle son model araçlardan meydana gelmekte, özel eğitimlerden geçmiş şoförlerimiz kontrolünde kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir