Finlandiya Nakliye

İHRACAT İTHALAT YÜK NAKLİYE ÇALIŞMALARIMIZ

Finlandiya nakliye çalışmalarımızı istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor, firmamıza gelen tüm ihracat ve ithalat tır nakliye taleplerine olumlu yönde karşılık vererek müşteri memnuniyetini bir hayli yüksek seviyelerde tutuyoruz. İskandinav ülkelerinden Finlandiya ile yapılan ticari anlaşmalar çerçevesinde faaliyet gösteren firmamız başta başkent Helsinki olmak üzere tüm şehirlerine nakliye hizmeti sunmaktadır.

finalndiya çalışan nakliye firmaları
Finlandiya Nakliye Firması

Uluslararası taşımacılık konusundaki tecrübelerimiz ile tüm detaylarına hakim olduğumuz bu güzergah ile ilgili her türlü ihraç yükü ile ithalatı düşünülen yüklerinin nakliyesini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Tır ve kamyon taşımacılığının yanı sıra konteyner ve ağır nakliye çalışmalarımızın da mevcut olduğu Finlandiya lojistik hattında komple ve parsiyel grupaj yük taşımacılığı yapmaktayız. Her hafta düzenli olarak parsiyel çıkışlarımız İstanbul depomuzdan yapılmaktadır. Finlandiya’ya taşıtmayı planladığınız tüm yük kalem lerinizin nakliyesiyle ilgili soru görüş ve önerilerinizi firmamız bilgi işlem merkezine bildirerek konu hakkında tüm bilgiler ile en ekonomik koşullarda taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Türkiye’den Finlandiya’ya ihracat yükü taşıyan tırlarımız dönüşte yine Türkiye’ye ithalat yükü veya Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit geçişli yükler yükleyebilmektedirler. Özellikle İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan gibi sınırlarımıza yakın ülkelere gönderilen yüklerin taşınmasında son derece etkili bulunan firmamız taşınabilir her türlü yükün nakliyesini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir