Norveç Nakliye 2024

TÜRKİYE NORVEÇ KARAYOLU TAŞIMACILIK

Norveç nakliye firmaları içerisinde odak noktada konumlanmış bulunup, yaptığı çalışmaları ile sürekli ön planda bulunan firmamız, uluslar arası kara yolu taşımacılığında büyük proje işlere imza atmaktadır. Türkiye’den Norveç’e ihraç edilmekte olan bol miktarda mamülün taşınması işlemlerini tüm detayları ile en ince noktasına kadar yerine getiren firmamız, söz konusu alanda özellikle tercih edilen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Karayolu taşımacılık alanında komple tır taşımacılığının yanı sıra parsiyel yük taşıma hizmetlerinde de bulunan Mersin Frigo, İstanbul’da bulunan parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlar yapmaktadır.

norveç çalışan nakliye firmaları
Norveç nakliye firması

Dünyanın en kuzeyinde bulunan son derece soğuk bir coğrafya da yer alan Norveç ülkesine özellikle yaş sebze meyve türü gıda maddeleri taşınmakta, balıkçılığın çok yaygın bulunmasından dolayı ülkemize hatırı sayılır miktarda donmuş balık ithalatı yapılmaktadır. Norveç’e ihracat ve ithalat frigo tır taşımacılığı yapmakta olan firmamız, gelen tüm taleplere anında olumlu yönde karşılık verebilmekte, sipariş edilen adette araç organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

Taşımacılık sektöründe üst düzey hizmet sunmayı hedeflemiş olan kuruluşumuz, yakaladığı üstün performansı ile tüm müşterilerine ciddi anlamda memnun olacakları lojistik hizmeti sunmaya devam etmekte, memnuniyet bildirimleri aldıkça, tüm kazanımlarını yine nakliye sektöründe değerlendirerek büyüme hızını azami seviyelere çıkarmaktadır.

Donmuş ürün nakliyesi denildiğinde akıllara gelen ilk ülkelerden biri olması münasebetiyle Norveç’e frigo tır taşımacılığına son derece önem gösteren firmamız gerek ihracat gerek ithalat ve hatta üçüncü ülke frigo tır nakliyesinde önemli oranda organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir