Letonya Nakliye 2024

Letonya Nakliye Uluslar arası alanda Karayolu nakliyeciliğinde faaliyet gösterdiğimiz başlıca ülkeler arasında yer alan Letonya’ya lojistik çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Ülkemizin Letonya ile Ticari ilişkileri kapsamında lojistik faaliyetleri alanında geniş hacimli ve büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Letonya  taşımacılık hattında  ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

Letonya’ya her türlü paletli dökme ve kuru yük taşımacılığı, proje ve ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız taşıma çalışmalarının yanı sıra yurt içi yurt dışı gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını deneyimli ekibi ile bütün olarak ilerletmektedir.

Letonya ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden günümüze dek süre gelen deneyimlerimizle birlikte her geçen gün yeni adımlar atarak geliştirmekteyiz. Letonya’ya yapılan İhracat yükleri arasında başlıca yük grupları arasında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri inşaat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Letonya’ya nakliye konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Letonya’nın başta sahil kenti Riga olmak üzere  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün sevkedilmesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Letonya çalışan nakliye firmaları arasında boy gösteren çalışmaları ile dikkatleri toplamakta, lojistik alanında aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Letonya karayolu nakliyesi çalışmalarımızı sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortaklarımıza ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Letonya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış  yapmaktayız. Letonya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.İthalatçı firma talebine göre Letonya da gümrükleme hizmetleride verebilmekteyiz.

Letonya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını Bulgaristan Sofya aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Letonya’da faaliyet gösteren acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız neticesinde tüm işlemler en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Letonya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Letonya Nakliyat

Letonya nakliyat çalışmalarını kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana kesintisiz olarak sürdürmeye devam eden firmamız Mersin frigo, Avrupa ülkelerinin tamamında olduğu gibi Letonya lojistik hattında da son derece önemli işlere imza atmaktadır.

Letonya karayolu komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli olarak parsiyel tır çıkışları yapmakta, taşınması planlanan gabari dışı ağır nakliyat yükleri, yaş sebze ve meyveler ile her türlü donuk ürünün taşınmasında frigo tır taşımacılığı ve kilitli dorseleri bulunan araçları ile düzenli konteyner nakliye çalışmaları da yapmaktadır.

Türkiye Letonya arası ihracat ve ithalat kapsamlı her nevi ticari eşyanın taşınmasında büyük role sahip olan firmamız, yapmakta olduğu çalışmalarda taşıma fiyatlarının uygunluğu ve hizmet kalitesi nedeni ile ihracatçı ve ithalatçı birçok firmamın tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında önemli bir konumda yer almaktadır.

Letonya Taşımacılık

Letonya taşımacılık hizmetlerinde kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, Türkiye Letonya arası ticari anlamda ihracat ve ithalat yüklerinin taşınması işlemlerini son derece titizlikle yerine getirmekte, başarılı lojistik faaliyetleri neticesinde tercih sırası bakımından üst sıralarda yer almaktadır. Letonya ülkesine taşınması planlanan her türlü komple tır yükü, parsiyel nakliye, frigo tır taşıma, gabari dışı ağır nakliyat ve proje yük taşıma ve konteyner nakliyesi gibi alanlarda, bu yük gruplarına uygun tipte araçları ile kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Araç filomuzda bulunan bütün tır ve kamyonlarımız genellikle son model olup, özel eğitimli şoförlerimiz kontrolünde, deneyimli operasyonel ekibimiz gözetiminde sorunsuz sıkıntısız taşıma hizmetleri vermekteyiz. Uluslar arası karayolu nakliye çalışmaları yapan firmalara liderlik edebilen bir konumda bulunan kuruluşumuz, bir çok Avrupa ülkesine olduğu gibi, Letonya’ya da hatırı sayılır nitelikte taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Letonya/Riga şehrine ihracat parsiyel yükümüz olup adrese teslim navlun teklifinizi rica edeceğim. Yükümüz Konya’dadır, İstanbul deponuza gönderebileceğiz. Yük cinsi Zincirli çevirici 2 adet olacak Ebatlar: 120x300x260 cm en-boy-yükseklik 2 adet toplam ağırlık 2.500 kg. Uygun navlun teklifinizi beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir