Letonya Nakliye

Uluslar arası alanda Karayolu nakliyeciliğinde faaliyet gösterdiğimiz başlıca ülkeler arasında yer alan Letonya’ya lojistik çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Ülkemizin Letonya ile Ticari ilişkileri kapsamında lojistik faaliyetleri alanında geniş hacimli ve büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Letonya  taşımacılık hattında  ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını sürdürmektedir.

Letonya’ya her türlü paletli dökme ve kuru yük taşımacılığı, proje ve ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız taşıma çalışmalarının yanı sıra yurt içi yurt dışı gümrükleme, depolama, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını deneyimli ekibi ile bütün olarak ilerletmektedir.

Letonya ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımızı uzun yıllara dayanan geçmişimizden günümüze dek süre gelen deneyimlerimizle birlikte her geçen gün yeni adımlar atarak geliştirmekteyiz. Letonya’ya yapılan İhracat yükleri arasında başlıca yük grupları arasında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri inşaat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Letonya’ya nakliye konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Letonya’nın başta sahil kenti Riga olmak üzere  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün sevkedilmesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Letonya çalışan nakliye firmaları arasında boy gösteren çalışmaları ile dikkatleri toplamakta, lojistik alanında aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır.

Letonya karayolu nakliyesi çalışmalarımızı sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortaklarımıza ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Letonya’ya komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış  yapmaktayız. Letonya’da parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.İthalatçı firma talebine göre Letonya da gümrükleme hizmetleride verebilmekteyiz.

Letonya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını Bulgaristan Sofya aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Letonya’da faaliyet gösteren acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız neticesinde tüm işlemler en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Letonya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirmek suretiyle alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir