Moğolistan Nakliye 2024

moğolistan taşımacılık firmaları
Moğolistan taşımacılık firması

Moğolistan nakliye de kara yolu taşımacılığı alanında faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren firmamız yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’ den Moğolistan’a ihracat, Moğolistan’dan Türkiye’ ye ithalatı planlanan tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Moğolistan’a gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan-Rusya üzeri kara yolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından ro ro gemisi çıkışlı olarak yine Rusya üzeri deniz yolu-kara yolu şeklinde sağlanmaktadır.

Ülkemizin Moğolistan’a en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlar ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut açık kasa tırlar ile taşınmaktadır.

Moğolistan lojistik hattında çalışan nakliye firmaları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız Moğolistan’a yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus Gürcü ve Azeri plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir. Aylık düzenli olarak dozvala temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi durumlar yaşamamaktadır.Ülkemizin tüm bölgelerinden Moğolistan’a ihraç edilen ürünler, Moğolistan’ın Başta başkent Ulan Batur olmak üzere tüm şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Moğolistan’dan Türkiye ye ithal edilen ürünler ile birçok kalem ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran ve Türk Cumhuriyetlere transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Moğolistan nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarla çalışmalarını sürdürmekte olduğumuz parsiyel ve kargo yük taşımacılığı hizmetlerimizde devam etmektedir. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle Moğolistan gümrük teslimi şeklinde  tamamlanmakta, aynı zamanda Moğolistan gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Moğolistan’da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla bitirilmektedir.

Moğolistan kara yolu nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum alarak, gönderici ve alıcı firmalara araç konum bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

Firmamız Moğolistan’a yük taşımacılığı konusundaki  tüm talepleri anında değerlendirmeye alarak en kısa sürede detaylı bilgilendirme ile en uygun taşıma navlun tekliflerini sunmaktadır.

Asya kıtasının en doğusunda bulunan bir uzakdoğu ülkesi olan Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur, nüfusu ortalama 2 milyon 180 bin civarındadır. Resmi dili Moğolca olan ülkenin dini budizmdir. Batısında Doğu Türkistan, kuzeyinde Sibirya, güneyinde ve doğusunda ise Çin ile çevrelenmiştir.

Moğolistan taşımacılık alanında tır nakliye faaliyetlerini sürekli olarak sürdüren firmamız, yapılan sevkiyatları alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmektedir. Türkiye’den Moğolistan’a ihracat, Moğolistan’dan Türkiye’ye ithalatı yapılmakta olan tüm yüklerin taşınmasında nakliye hizmetleri çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Moğolistan’a gönderilen her türlü yükün taşınması Gürcistan-Rusya üzeri karayolu ile Haydarpaşa, Zonguldak ve Samsun limanlarından roro gemisi çıkışlı olarak, yine Rusya üzeri denizyolu-karayolu şeklinde sağlanmaktadır.

Ülkemizin Moğolistan’a en fazla ihraç ettiği ürünlerin başında yer alan yaş sebze-meyve ve gıda maddelerin taşınması soğutuculu frigo tırlar ile sağlanmakta olup her türlü kuru ve paletli yükler standart ve mega dorse tırlar, gabari dışı ağır tonajlı yükler havuzlu ve uzamalı lowbed kasa tırlar, konteyner yükleri ise kilitleri mevcut bulunan açık kasa tırlar ile taşınmaktadır. Moğolistan taşımacılık alanında çalışmalar yapmakta olan nakliye firmaları sıralamasında ilk sıralara yerleşmiş olan firmamız, Moğolistan’a yapılan sevkiyatları Türk plakalı tırların yanı sıra Rus Gürcü ve Azeri plakalı tırlar ile de gerçekleştirmektedir.

Aylık düzenli olarak karayolu geçiş belgesi temin edebilen firmamız, geçişlerde evrak beklemek gibi sorunlar yaşamamaktadır. Ülkemizin tüm şehirleri ve bölgelerinden Moğolistan’a ihraç edilen ürünler, Moğolistan’ın Başta başkent Ulan Batur olmak üzere tüm şehirlerine sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Moğolistan’dan Türkiye ye ithal edilen ürünler ile birçok çeşit ham madde yükünün taşınmasında da ithalat nakliye çalışması bulunan firmamız, aynı zamanda bu yüklerin Suriye, Irak, İran ve Türk Cumhuriyetlerine transit geçişli olarak sevk ve idare çalışmalarını prosedürlere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Moğolistan nakliye çalışmalarımız komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlar yapmakta olduğumuz parsiyel yük taşıma faaliyetlerimiz de bulunmaktadır. Parsiyel yükler adreslerinden alınmak suretiyle Moğolistan gümrük teslimi şeklinde sonuçlanmakta, aynı zamanda Moğolistan gümrük işlemlerinin takibi konusunda da hizmet vermekteyiz. Bu anlamda Moğolistan’da mevcut acentelerimiz aracılığı ile gümrük işlemleri kolaylıkla halledilmektedir.
Karayolu taşımacılık alanında ülkemize en uzak mesafede bulunan ülke olan Moğolistan ile ticaret anlaşmalarımız kapsamında, özellikle başkent Ulan Batur’ a yapılan ihracat yük gönderilerinde firmamız her türlü olanaklara sahiptir.

Mevcut olanaklarını doğru ve yerinde kullanarak başarılı bir nakliye grafiği çizen firmamız Moğolistan karayolu tır çalışan nakliye firmaları arasında özgün bir konuma sahiptir. Komple tır, kamyon ve kamyon römork araçlar ile taşımacılığın yanı sıra düzenli olarak parsiyel yük taşımacılığı da yapmaktayız. Moğolistan ağır nakliye yük taşımacılığında da son derece kapsamlı çalışmalarımız bulunmakta olup, ölçü ve ağırlıkları itibarı ile gabari dışı yük kapsamında bulunan ağır nakliyat yükleriniz, karayolu izin belgesi ve eskort öncülüğünde sigortalı olarak en güvenilir yollardan gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Anadolu yakası yükleme, Moğolistan Ulan Batur teslim karayolu komple tır taşıma fiyatımız 12.500 dolar, transit süre 15 ile 18 gün aralığında olup, Rusya üzeri güzergah kullanılmakta olduğundan izin verilen taşıma tonaj limiti 21.000 kilogram dır. Nakliye hattında çalışan araçlarımız yüksek modelli olup, uzman sürücülerimiz kontrolünde güvenli taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımızda bulunan uydu takip sistemi aracılığıyla anlık konum bilgisi alarak, gönderici ve alıcı firmalara doğru bir şekilde araç yer tespiti bilgilendirmesi yapabiliyoruz.

İstanbul’da Masko mobilyacılar sitesinde üretilmekte olan mobilyaların Moğolistan’ın Ulan Batur şehrine nakliyesini 21 tonu geçmeyecek şekilde tenteli dorseli tırlarımızla Gürcitan ve Rusya üzeri güzergahı kullanarak gerçekleştirmekte, adrese teslimatı asgari 15 gün içerisinde yapmaktayız. Mersin’in yerli sermayesi firmalar tarafından üretilmekte olan makine yüklerinin Moğolistan Ulan Batur’a taşınması işlemlerinde kullandığımız yerli ve yabancı plakalı araçlarımızın tamamı cmr sigortası güvencesinde sefer atmakta, 21 tona kadar olan yüklerin taşınması işlemini son derece özenli bir şekilde sağlamaktayız.

Ülkemizden karayolu ile gidilebilen en uzak mesafede bulunan Moğolistan’a tır seferlerimizi, mesafeyi asgariye düşürebilmek adına usta şoförlerimiz kontrolünde seri bir şekilde sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir