Litvanya Nakliye

FAALİYET ALANLARIMIZ

Litvanya nakliye alanında tecrübeli personelleri ve son model tırları ile kaliteli nitelikte taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmamız, ülkemizden Litvanya’ya ihraç edilmekte olan her türde ticari kapsamlı eşyanın taşınmasında liderlik edebilecek bir konumda bulunmaktadır. Baltık denizi kıyılarında bulunan ülkelerin en başında yer alan Litvanya ile ticari anlaşmalarımız bünyesinde sürdürdüğümüz kara yolu nakliye çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren firmamız her nevi kuru yük, konteyner, ağır nakliye yükleri, frigofirik yükler ile haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız.

litvanya çalışan nakliye firmaları
Litvanya nakliye firması

Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan tır ve kamyonlarımız ile CMR sigortası güvencesi altında süratli teslimat sağlamak suretiyle yükleme noktasından varış adresine olabilecek en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerinde üretilmekte olan her türlü ürünün Litvanya’ya ihraç edilmesinde taşıma pastasında büyük dilime sahip olan firmamız, 22 tona kadar olan tüm ticari yüklerin nakliyesini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Litvanya’nın başta Vilnius olmak üzere tüm şehirlerine taşıtmayı planladığınız lojistik işlemleriniz için taleplerinizi firmamızı arayarak bildirebilir, en kısa sürede bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyatlarımızla tekliflerimizi alabilirsiniz.

Yılbaşı tatilinin yaklaşıyor olması nedeniyle Litvanya ithalat taşımalarında bir yoğunluk olup araç sıkıntısı yaşamaktayız. Sizin yükünüzü alabileceğimiz en erken tarih gelecek hafta Çarşamba olabilecektir.Taşıma fiyatımız ise 2.650 euro’dur. Şartlarımızın uygun görülmesi durumunda en geç yarın gün içerisinde bilgi verebilirseniz araç programı yapabileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir