Litvanya Nakliye 2023

FAALİYET ALANLARIMIZ

Litvanya nakliye alanında tecrübeli personelleri ve son model tırları ile kaliteli nitelikte taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmamız, ülkemizden Litvanya’ya ihraç edilmekte olan her türde ticari kapsamlı eşyanın taşınmasında liderlik edebilecek bir konumda bulunmaktadır. Baltık denizi kıyılarında bulunan ülkelerin en başında yer alan Litvanya ile ticari anlaşmalarımız bünyesinde sürdürdüğümüz kara yolu nakliye çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren firmamız her nevi kuru yük, konteyner, ağır nakliye yükleri, frigofirik yükler ile haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız.

litvanya çalışan nakliye firmaları
Litvanya nakliye firması

Tüm taşımalarımız C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan tır ve kamyonlarımız ile CMR sigortası güvencesi altında süratli teslimat sağlamak suretiyle yükleme noktasından varış adresine olabilecek en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerinde üretilmekte olan her türlü ürünün Litvanya’ya ihraç edilmesinde taşıma pastasında büyük dilime sahip olan firmamız, 22 tona kadar olan tüm ticari yüklerin nakliyesini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Litvanya’nın başta Vilnius olmak üzere tüm şehirlerine taşıtmayı planladığınız lojistik işlemleriniz için taleplerinizi firmamızı arayarak bildirebilir, en kısa sürede bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyatlarımızla tekliflerimizi alabilirsiniz.

Litvanya Nakliyat

Litvanya nakliyat çalışmalarını hız kesmeden sürdürmekte olan Mersin Frigo, taşımacılık sektöründe hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmekte, tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Litvanya’yaya da nakliye çalışmalarımız kararlılıkla devam etmektedir.Litvanya ile Ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Litvanya ihracat ve ithalat lojistik çalışmalarını her geçen gün geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir.

Litvanya ihracat ve ithalat karayolu lojistik çalışmalarımızı geçmişten günümüze süre gelen tecrübelerimizle birlikte her geçen gün yeni adımlar atarak geliştirmekteyiz. Litvanya’ya taşınmakta olan İhracat yükleri arasında öne çıkan yük gruplarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri ve inşaat malzemeleri gibi ürünler bulunmaktadır. Litvanya’ya nakliye konusunda geniş kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında karşılık vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini devam ettirmektedir. Litvanya’ya her ebat ve ağırlıkta kuru yük taşımacılığı, proje ve gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyeciliği ile soğuk zincir frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız nakliye çalışmalarının yanı sıra gümrükleme, depolama, sigorta aracılık, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak sürdürmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Litvanya’nın başta Vilnius olmak üzere  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü ürün grubunun nakliyesi konusunda detaylı ve kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Litvanya çalışan nakliye firmaları arasında göz dolduran çalışmaları ile dikkat çekmekte, buna bağlı olarak aranan ve tercih edilen firma pozisyonunda yer almaktadır. Litvanya karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan istekte bulunulan tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma hizmet ve navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Litvanya’ya her türlü komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda sürmektedir. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak veya depomuza göndermeniz suretiyle İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinden çıkış  yapmaktayız. Litvanya’da parsiyel yüklerin teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmakta olup yurt dışı gümrükleme hizmetleri de vermekteyiz. Litvanya’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin sevkiyatını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştire bilmekteyiz. Litvanya’da mevcut bulunan acenteliklerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız minimum sürede sonuçlandırılmaktadır.

Türkiye ile Litvanya arasında yapılmış olan ticaret anlaşmaları kapsamında lojistik hizmetleri sunan firmamız, Litvanya’nın tamamını kapsayacak şekilde tır taşımacılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Tüm Asya ve Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu üzere, Litvanya ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek sektörde adından söz ettiren uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olabilecek taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ülkemizin birçok ürünün ham maddesini ithal ettiği ülkeler sıralamasında önemli bir konuma sahip bulunan Litvanya’dan özellikle İstanbul’da faaliyet gösteren üretici firmalarımızın talepleri doğrultusunda tır taşıma işlemlerini Türk ve yabancı plakalı tırlar ile sevk etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir