Ermenistan Nakliye 2023

Ermenistan Nakliye Hizmetleri

Ermenistan nakliye çalışmalarımızı lojistik sektörüne ilk adım attığımız 2013 yılından bu yana kararlılıkla istikrarlı bir şekilde sürdürüyor, Türkiye Ermenistan taşıması ile ilgili gelen her türlü tır talebine en uygun navlunlarımızla karşılık verebiliyoruz. Uluslararası karayolu yük taşımacılığında ihracat ve transit nakliye çalışmalarının yapıldığı ülkelerin ilk sıralarında yer alan Ermenistan’a lojistik faaliyetleri alanında kapsamlı çalışmalar yapmakta olan firmamız, Ermenistan çalışan nakliye firmaları arasındaki rekabetçi konumunu korumaktadır.

Ermenistan çalışan tır nakliye firmaları

Ermenistan’a yapılan nakliye çalışmalarını Gürcistan üzeri güzergah kullanılarak sürdüren firmamız, özellikle üçüncü ülkelerden transit geçişli olarak sevkedilen her türlü yükün taşınması ile ilgili düzenli çalışmalar yapmaktadır. Kuru yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve bilhassa konteyner nakliyesi gibi konularda araç tedariki ve organizasyonunu sağlamaktadır. Ermenistan lojistik hattında yoğun seferlerin yaşanıyor olmasının, sevkiyatlarda aksaklığa neden olacağı düşünülsede bu hattın tüm detaylarına hakim olmamızın avantajları ile taşımaları olabilecek en kısa sürede sınır kapılarında bekleme yaşamaksızın sorunsuz bir şekilde tamamlayarak planlanan transit varış süresi sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Ermenistan Nakliye Fiyatları

Geçmişten gelen bilgi birikim ve kazanmış olduğumuz tecrübeler ışığında kurmuş olduğumuz araç filomuzda her türlü yükün taşınmasına uygun araç türü bulunmaktadır. Taşıma yetki belgemiz bünyesinde bulunan Standart tenteli ve konteyner kilitli açık kasa tırlarımız ile kiralık ve tedarikçi işbirlikçilerimizle irtibatlı olarak kullandığımız havuzlu ve uzamalı lowbed kasa ağır nakliye araçlarımız ve soğuk zincir ürün taşımacılığına uygun frigo dorse tırlarımızla Afganistan karayolu taşımacılığında faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne emin adımlarla çalışma alanlarını her geçen gün geliştirerek büyütmekte, Ermenistan çalışan karayolu nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen  firma konumuna ulaşmış bulunmaktadır. Filomuzda bulunan son model araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarımızda, araçlarımızda bulunan uydudan gözetlenen takip cihazları vasıtasıyla anlık konumlama yapabiliyor, gönderici ve alıcı firmalara anında bilgi akışı sağlayabiliyoruz.

Ermenistan Parsiyel Nakliye

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kayseri, Konya ve Hatay gibi bir çok ilde mevcut şubelerimiz ile kapsamlı nakliye çalışmaları yapmaktadır. İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından transit olarak taşınacak kuru yükler, açık yükler, ağır nakliye yükleri ve konteynerlerin Ermenistan’a sevkiyatını Tır karne sistemine bağlı araçlarımızla transit olarak taşımaktayız. Adana ilimizden yükleme yapılarak Ermenistan’ın başkenti Erivan’a teslim edilmek üzere taşınan ürünlerin karayolu ile komple tır anlamında taşıma navlun fiyatı 3.200 dolar. Türkiye ile Ermenistan arasında ki ticari ilişkilerin ve anlaşmaların el verdiği ölçüde taşımalar Gürcistan’da evrak değişikliği yapılmak suretiyle sağlanmaktadır.

Ermenistan Transport

Ermenistan Transport Ülkemizle ikili ticari ilişkilerimizin henüz başlamadığı tek ülke olan Ermenistan’a yapılan ihracat çalışmaları Gürcistan üzerinden evrak değişikliği (R-Export) yapılmak sureti ile sağlanmaktadır.

Türkiye’de Ermenistan Erivan nakliye çalışması yapan belli başlı kuruluşlar arasında yer alan firmamız bu ülkeye gönderilmesi düşünülen kuru yükler, gabari dışı ağır nakliyat malzemeleri sebze meyve ve muhtelif gıda maddeleri, tekstil ve mobilya grupları, kimyevi maddeler ile ağır sanayi ve inşaat malzemeleri gibi bir çok taşınabilir ürünün taşınmasını sigortalı olarak çok kısa sürede teslim etmektedir.

Ermenistan’a yapacağınız ihracat çalışmalarına dair her türlü bilgiyi firmamızdan edinebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat esasına göre hizmet veren iş yerimiz tüm isteklerinizi yazılı ve sözlü olarak kabul etmekte, anında yanıtlama sistemi ile şartlar ve ekonomik navlunlar ile ilgili tekliflerini sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir