Mersin Konteyner Nakliye 2023

Mersin Konteyner Nakliye 2023

Mersin Konteyner Nakliye

Mersin Konteyner taşımacılığında iddiali firmamız Mersin çıkışlı tüm ithalat ve ihracat yüklerinizin bulunduğu şehir ile liman arası sevkiyatında üstün hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kılçık dorse olarak adlandırılan konteyner kilitli son model dorselerimizle güvenli bir şekilde servis sağlamaktayız, High Cupe, Flat rock ve Open top türü konteynerlerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi yazılı olarak bilgi@mersinfrigo.com adresimize, sözlü olarak 0324 232 05 50 numaralı telefon hattımıza bildirmek suretiyle en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

geçmişten gelen deneyim ve uzman kadromuzla yüklemeden teslimata kadar gelişen süreçte anlık konum bilgileri ile bilgilendirilmektesiniz. Mersin konteyner nakliye firmaları ile ticari rekabetimiz neticesinde her geçen gün geliştirdiğimiz araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Mersin Frigo

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Liman şehri Mersin’in yoğun temposuna ayak uydurarak kapsamlı çalışmalar yapan, Konteyner taşımacılığında iddiali firmamız Mersin çıkışlı tüm ithalat ve ihracat yüklerinizin bulunduğu şehir ile liman arası sevkiyatında üstün hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Kılçık dorse olarak adlandırılan konteyner kilitli son model çekici tır ve dorselerimizle güvenli bir şekilde servis sağlamaktayız, High Cupe, Flat rock ve Open top türü konteynerlerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi yazılı olarak bilgi@mersinfrigo.com adresimize, sözlü olarak 0324 232 05 50 numaralı telefon hattımıza bildirmek suretiyle en uygun taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Geçmişten gelen deneyim ve uzman kadromuzla taşımakta olduğumuz yüklerinizi güvencemiz altına alarak, yüklemeden teslimata kadar gelişen süreçte anlık konum bilgileri ile bilgilendirilmektesiniz. Mersin konteyner nakliye firmaları ile ticari rekabetimiz neticesinde her geçen gün geliştirdiğimiz araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir