Belarus Nakliye 2023

belarus nakliye

Belarus Nakliye

Belarus Nakliye çalışmalarımız Türkiye’de İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Adıyaman, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Belarus’a  ihracatı düşünülen yüklerin Belarus’un başta başkent Minsk olmak üzere diğer tüm bölge ve şehirlerine gönderilen yüklerin teslimatlarını firmamız C2 taşıma yetki belgesi bünyesinde CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmektedir.

Beyaz Rusya çalışan tır nakliye firması

Belarus’a taşınması düşünülen Standart  yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, yaş sebze meyve, deniz ürünleri, donmuş ürünler ve kimyevi maddeler başta olmak üzere soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun sal dorse araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Orta Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili haftalık düzenli parsiyel çıkışlarımızla yük taşıma servislerimiz devam etmektedir.

Belarus başkenti Minsk, doğusunda Rusya, güneyinde Ukrayna, Kuzeyinde Letonya ve Litvanya, batısında ise Polonya ülkesi ile çevrelenmiş orta ölçekli bir doğu Avrupa ülkesidir.Beyaz Rusya’dan ithal edilen ürünlerin taşınması konusunda da düzenli nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde uzman ekip ve ekipmanlarımız vasıtası ile aksamadan sağlanmaktadır. Belarus’da yerleşik bulunan lojistik firmaları ve acenteliklerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde Belarus  plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir.

Belarus Nakliye Fiyatları

İstanbul-Mogilev00 65 USD
İstanbul – Minsk00 52 USD
Ankara – Baronoviçi00 51 USD
İzmir – Bobruysk00 52 USD

Uluslararası Karayolu yük Taşımacılığında öncelikli konuların başında gelen  zamanında teslimata dayalı transit süre konusunda sistemli ve koordineli  hareket kabiliyetimiz sayesinde taşınan yükler olabilecek minimum sürede  varış noktasına ulaştırılmaktadır. Belarus’dan ithal edilen ürünlerin taşınmasını da yine aynı duyarlılıkla servis hizmetleri sağlamaktayız.Belarus’a lojistik faaliyetlerimiz dışında gümrükleme, depolama, antrepo, acentelik ve sigortalama hizmetlerimizde mevcut olup, Belarus’da bulunan acentelerimiz ve gümrükçülerimiz aracılığı ile ihracat ithalat işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Belarus Nakliye

Şahsi eşya kapsamında olmayıp ticari içerikli olan her türlü üretim ve tüketim maddesinin Türkiye Belarus arasında taşınması ile ilgili lojistik çalışmalarını aksatmadan sürdürmeye devam eden firmamız, aynı zamanda Belarus’tan Türkiye’ye ithal edilmiş olan ürünlerin ithalat nakliye çalışmalarında da başarılı bir grafik sergilemektedir. Belarus karayolu nakliye seferleri  yapan son model araçlarımızda mevcut uydu araç takip sistemi ile araçlarımızı anlık takip edebiliyor, siz değerli müşterilerimize anlık araç konum bilgilendirmeleri ile bilgi akışı sağlamaktayız.

Tekirdağ ilimizde üretimi yapılmakta olan cam ürünlerinin Belarus’un Minsk başta olmak üzere tüm şehirlerine nakliyesini gerçekleştirmekte olan firmamız Mersin Frigo Türk ve yabancı plakalı tırları ile sigortalı güvenilir taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Ülkemiz den Rusya’ya taşınmakta olan her türlü ticari yükün nakliyesi Gürcistan ve Ukrayna üzerinden yapıldığı gibi, bir hayli yüksek oranda Belarus üzerinden de gerçekleşmektedir.

Firmamızdan yüklerinizin taşınması ile ilgili fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimize telefon ve mail yolu ile bildirebilir, alanında uzmanlaşmış olan deneyimli personellerimiz vasıtasıyla en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Aksaray-Minsk Komple TIR Taşıma Fiyatımız 3.500 usd Transit süre 5-6 gün Yarım tırlık yükünüzü de parsiyel olarak değerlendirebiliriz. Parsiyel çıkışlarımız İstanbul’dan yapılmakta, ancak uygun araç olduğunda Aksaray adresinizden de alabiliyoruz. Parsiyel fiyatlandırması yapabilmemiz için Minsk’te hangi gümrükte işlem yapılacaksa o gümrüğün kod bilgisi gerekir. Kodu öğrenip bildirebilirseniz parsiyel fiyat çalışması yapabiliriz.

Tarihi Geçmiş

Beyaz Rusya veya uluslararası alanda Belarus olarak bilinen ülke, eski bir Sovyetler Birliği ülkesidir. Sovyetler’in dağılma sürecinde bağımsızlığını ilan eden Belarus, 1991 yılında bağımsızlığa adım atmış, kısa süre içerisinde dünyaya kendisini kabul ettirmiş, gelişen dünya şartlarına ayak uydurmayı başarmıştır. Belarus nakliye firmaları ile işbirliği içerisinde bulunarak Türk plakalı tır filosuna Belarus plakalı tırları da ekleyerek lojistik sektörüne yeni bir vizyon kazandıran firmamız, ihracat ithalat çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bir diğer ismi Beyaz Rusya olan Belarus’a uluslararası kara yolu nakliyesi çalışan firmalar arasındaki pekiştirilmiş mevkiini ve yerini koruyan firmamız Türkiye-Belarus ihracat işbirliği lojistik hattında kapsamlı ve düzenli nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamlı taşınabilen her türlü yük nakliyesi konusunda  rakiplerine öncülük eden firmamız en uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir