Pakistan Nakliye 2024

Pakistan Nakliye Uluslararası karayolu yük taşımacılığında en yoğun ihracat ve transit nakliye çalışmalarının yapıldığı ülkelerin ilk sıralarında yer alan Pakistan’a lojistik faaliyetleri alanında kapsamlı çalışmalar yapmakta olan firmamız, Pakistan çalışan nakliye firmaları arasındaki rekabetçi konumunu muhafaza etmektedir.

Pakistan’a yapılan nakliye çalışmalarını farklı güzergah seçenekleri ile sürdüren firmamız, özellikle üçüncü ülkelerden transit geçişli olarak sevkedilen her türlü yükün taşınması ile ilgili düzenli çalışmalar yapmaktadır. Kuru yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve bilhassa konteyner nakliyesi gibi konularda araç tedariki ve organizasyonunu sağlamaktadır.

Pakistan lojistik hattında yoğun seferlerin yaşanıyor olmasının, sevkiyatlarda aksaklığa neden olacağı düşünülsede bu hattın tüm detaylarına hakim olmamızın avantajları ile taşımaları olabilecek en kısa sürede sınır kapılarında bekleme yaşamaksızın sorunsuz bir şekilde tamamlayarak hedeflenen transit süre sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Geçmişten gelen bilgi birikim ve kazanmış olduğumuz tecrübeler ışığında kurmuş olduğumuz araç filomuzda her türlü yükün taşınmasına uygun araç türü bulunmaktadır. Taşıma yetki belgemiz bünyesinde bulunan Standart tenteli ve konteyner kilitli açık kasa tırlarımız ile kiralık ve tedarikçi işbirlikçilerimizle irtibatlı olarak kullandığımız havuzlu ve uzamalı lowbed kasa ağır nakliye araçlarımız ve soğuk zincir ürün taşımacılığına uygun frigo dorse tırlarımızla Afganistan karayolu taşımacılığında faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne emin adımlarla çalışma alanlarını her geçen gün geliştirerek büyütmekte, Pakistan çalışan karayolu nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen  firma konumuna ulaşmış bulunmaktadır. Filomuzda bulunan yüksek model araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarda, araçlarımızda bulunan takip cihazları vasıtasıyla anlık konumlama yapabiliyor, gönderici ve alıcı firmalara anında bilgi akışı sağlayabiliyoruz.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kayseri, Konya ve Hatay gibi bir çok ilde mevcut şubelerimiz ile kapsamlı nakliye çalışmaları yapmaktadır. İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından transit olarak taşınacak kuru yükler, açık yükler, ağır nakliye yükleri ve konteynerlerin Pakistan’a sevkiyatını Tır karne sistemine bağlı araçlarımızla transit olarak taşımaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir