Fransa Nakliye 2023

Fransa Nakliye

Fransa Nakliye İzmetleri

Fransa nakliye faaliyetlerini kurulduğu ilk günden bu yana sürdürmekte olan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar neticesinde her geçen gün hizmet alanını büyütüp genişletmekte, hizmetlerini sürekli olarak güncellemektedir.

Karayolu taşımacılık dendiğinde akla gelen firmalarında başında gelen Mersin Frigo, sektörde göstermiş olduğu üstün performansı ile göz doldurmakta, başarılı çalışmaları sayesinde aranan ve tercih edilen nakliye kuruluşları arasında yer alarak, kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Fransa nakliye firmaları ile sürekli işbirliği içerisinde ve irtibatlı kalarak gündemi yakından takip ediyor, lojistik alanındaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri anında kendi bünyesinde de hayata geçirmektedir.

Tır ve kamyon nakliye seferleri yapan firmamız Fransa’ nın tüm şehirlerine ihraç edilen yük sınıflarını sigortalı olarak taşımakta, yükleme noktasından teslim adresine kadar geçen süre zarfında gelişmekte olan tüm aşamaları an be an takip ve kontrol ederek sağlıklı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine odaklanarak taşımacılık ve transport işlemleri yapan şirketimiz maddiyatı ikinci planda tutarak önce hizmet önce kalite sloganı ile harikulade çalışmalara imza atmaktadır.

Fransa nakliye alanında kuru yük taşımacılığı, yaş sebze meyve ve donmuş ürün nakliyesi, konteyner nakliye ve proje kapsamında ağır nakliye işleri yapan firmamız, tenteli ve mega dorse tırları, kamyonları, frigo tırları, konteyner kilitli açık dorse tırları ve ağır nakliye yük taşıyabilen uzamalı ve havuzlu diye tabir ettiğimiz lowbed dorse tırlarımızla sektörde olabildiğince geniş bir alana hitap etmektedir.

Fransa Tır Nakliye Firmaları

Fransa tır nakliye firmaları içerisinde en yoğun faaliyetlerde bulunan kuruluş olma özelliğimiz sayesinde her türlü taşınabilir ihracat ve ithalat yükünün Türkiye-Fransa arası kara ve deniz yolu nakliyesini başarılı bir şekilde sağlamaktayız. Kurulduğu ilk günden bugüne kadar güçlü sıçrayışları ile göz önünde bulunan firmamız araç filosunu her geçen gün büyütmüş, filosuna bağlı araç sayısını yeterli miktarlara çıkarmıştır. Fransa kara yolu lojistik hattında çalışmakta olan araçlarımız tenteli, frigo, açık dorse, ağır nakliye aracı, lowbed dorse ve çok sayıda kamyonlardan oluşmaktadır. Tüm araçlarımız yüksek modelli sorunsuz olmakla birlikte, eğitimli sürücüleri kontrolünde cmr sigortası kapsamında güvenli seferler yapmaktadırlar.

Fransa’ ya komple tır yükü dışında, parsiyel yük taşımacılığı da yapmakta olan firmamız sektörde adından sıkça söz ettirmekte, kurumsal bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla hızlı yükselişini sürdürmektedir. Fransa çalışan lojistik firmaları ile girmiş olduğu rekabetçi çalışmalar neticesinde hep ön planda olan şirketimiz, sektöre yeni bir soluk yeni bir renk katarak eziyetli gibi bilinen taşımacılık hizmetlerini keyifli bir hale getirmiştir. Nakliyeciliğin yanı sıra Fransa da gümrükleme işlemleri yapmakta olan firmamız, gümrükçüsü olmayan ithalatçılara yardımcı olmak anlamında spedisyon hizmetleri sunuyor, gümrükleme işlemlerini hızlıca bitirmek suretiyle yükleri olması gereken süreden daha erken adreslerine teslim etmektedir.

Dünya otomotiv piyasasında tatminkar oranda varlık sürdüren Fransa’dan ülkemize otomotiv ve makine aksamları ithalatı ile Türkiye üzerinden İran, Irak, Suriye, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan gibi ülkelere transit geçişli üçüncü ülke yüklerinin taşınması işlemlerinde tüm talepleri karşılayacak miktarda tır organize edebilmekteyiz. Türkiye’ den ihraç edilen mamüllerin, Fransa’ nın başta başkent Paris olmak üzere diğer tüm şehirlerine nakliyesini kara ve deniz yolu güzergahları kullanarak sağlamakta olan Mersin Frigo, siz değerli ihracatçı ve ithalatçıların tüm taleplerine olumlu yönde karşılık vermektedir.

Fransa’ya taşınması düşünülen her türlü yükünüzü komple tır veya parsiyel kargo yük kapsamında nakledilmesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirerek en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Taşıma fiyatlarımıza örnek verecek olursak, Mersin Lyon/Fransa komple tır taşıma fiyatımız 3.300 euro olup transit süre 7-8 gündür

Fransa Nakliye

Fransa Parsiyel Nakliye

Fransa parsiyel nakliye çalışmalarını kurulmuş olduğu 2013 yılından bu yana başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmeye devam eden firmamız, ülkemizin tüm şehirlerinde hazır bulunan her ağırlık ve ebatta parsiyel yükleri İstanbul’da bulunan depolarımıza iç nakliye ile taşımak suretiyle taşımakta, depolarımızda tırlara aktarılan yükler gümrüklemenin yapılmasının ardından Fransa’ya gitmek üzere yola çıkmaktadır.

Türkiye Fransa arası parsiyel yük taşıma işlemlerini karayolu güzergahı kullanılarak yapılmakta olup, ülkeden çıkışlar İpsala, Hamzabeyli ve Kapıkule sınır kapılarından yapılmaktadır. Yüklenen parsiyel, grupaj ve kargo kapsamlı yükler Türkiye’de bulundukları adreslerinden alındığı gibi, tercihe göre Fransa’da gümrük noktaları veya gönderildikleri şehirlerde adreslere teslim edilmek suretiyle taşınmaktadır.

Fransa’da bulunan gümrük ofislerimiz kontrolünde ithalat gümrükleme işlemleri kısa süre içerisinde neticelendirilerek varış noktalarına ulaştırılmakta, yükleme boşaltma toplamda yedi sekiz günlük bir süreye tekabül etmektedir. Fransa parsiyel çalışan nakliye ve lojistik firmaları arasında intizamlı, düzenli ve ürünleri son derece korunaklı bir şekilde taşıyabilen nadir kuruluşlar arasında yer alan firmamız, gösterdiği üstün performansı ile ihracatçı firmaların özellikle tercih ettiği nakliye kuruluşları arasında yer almaktadır.

Ülkemiz ile Fransa arasında gerek ihracat, gerek ithalat nakliyesi alanında komple tır taşıması yaptığımız gibi haftalık düzenli gidiş gelişlerle tam kapasiteli parsiyel, grupaj ve kargo yük taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Fransa Nakliye Fiyatları

Fransa lojistik firmaları içinde en yoğun faaliyetlerde bulunan kuruluş olma özelliğimiz sayesinde her türlü taşınabilir ihracat ve ithalat yükünün Türkiye-Fransa arası kara ve deniz yolu nakliyesini sağlamaktayız.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar güçlü sıçrayışları ile göz önünde bulunan firmamız araç filosunu her geçen gün büyütmüş, filosuna bağlı araç sayısını yeterli miktarlara çıkarmıştır.

Fransa kara yolu lojistik hattında çalışmakta olan araçlarımız tenteli, frigo, açık dorse, ağır nakliye aracı, lowbed dorse ve çok sayıda kamyonlardan oluşmaktadır. Tüm araçlarımız yüksek modelli sorunsuz olmakla birlikte, eğitimli sürücüleri kontrolünde cmr sigortası kapsamında güvenli seferler yapmaktadırlar.

Franszı marka otomobillerin Türkiye piyasasına dağıtılması işlemlerini de gerçekleştirmekte olan lojistik şirketimiz, otomotiv yedek parça nakliyesinide son derece özenli ve itinalı bir şekilde yapmaktadır.

Fransa’ ya komple tır yükü dışında, parsiyel yük taşımacılığı da yapmakta olan firmamız sektörde adından sıkça söz ettirmekte, kurumsal bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Fransa çalışan lojistik firmaları ile girmiş olduğu rekabetçi çalışmalar neticesinde hep ön planda olan şirketimiz, sektöre yeni bir soluk yeni bir renk katarak eziyetli gibi bilinen taşımacılık hizmetlerini keyifli bir hale getirmiştir.

Nakliyeciliğin yanı sıra Fransa da gümrükleme işlemleri yapmakta olan firmamız, gümrükçüsü olmayan ithalatçılara yardımcı olmak anlamında spedisyon hizmetleri sunuyor, gümrükleme işlemlerini hızlıca bitirmek suretiyle yükleri olması gereken süreden daha erken adreslerine teslim etmektedir.

Türkiye’ den ihraç edilen mamüllerin, Fransa’ nın başta başkent Paris olmak üzere diğer tüm şehirlerine nakliyesini kara ve deniz yolu güzergahları kullanarak sağlamakta olan Mersin Frigo, siz değerli ihracatçı ve ithalatçıların tüm taleplerine olumlu yönde karşılık vermektedir.

Fransa’ya taşınması düşünülen her türlü yükünüzü komple tır veya parsiyel kargo yük kapsamında nakledilmesi ile ilgili taleplerinizi firmamıza bildirerek en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz

Fransa Nakliye Firmaları

Fransa Nakliye

Avrupa ülkeleri arasında oldukça yoğun alışveriş çalışmalarımızın bulunduğu Fransa ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde kara ve denizyolu lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Fransa ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir. Fransa’dan ithalat ve üçüncü ülkelere transit geçişlerle sevk edilen bilumum türde yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Fransa ihracat nakliye çalışmalarımız karayolu ve denizyolu şeklinde sağlanmaktadır.Fransa’ya İhracatın ilk sıralarında yer almakta olan yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi ürünlerin nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. Türkiye’nin üretim yapan tüm bölgelerinden Fransa’nın tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü ürünün nakliyesi konusunda detaylı çalışmalara imza atan firmamız, Fransa hattında çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Fransa’ya paletli ve kuru yük taşımacılığı, ağır nakliye, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında nakliyat hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri, sigorta aracılık, forwarding ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile bütün olarak devam ettirmektedir. Fransa kara ve denizyolu nakliyesinde sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan öz mal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan iş ortağı partnerlerimize ait araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm tır ve kamyon ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla yanıt vermekteyiz.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Adana gibi şehirlerimiz başta olmak üzere tüm bölgelerimizden ihracat nakliye çalışmalarımızı Fransa’nın Paris, Lion, Nantes ve Marsilya gibi şehirlerine adres teslimi yapmak suretiyle çalışmalar yapmakta, aynı zamanda da yurt dışı gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız. Fransa komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Fransa’ya parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Fransa’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Fransa’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Fransa ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Fransa Parsiyel

Fransa parsiyel yük taşımacılığında yeni bir çığır açan firmamız İstanbul’ un Anadolu ve Avrupa yakalarında kurmuş olduğu devasa parsiyel depolarından haftanın belirli günleri düzenli çıkışlarla grupaj ve kargo hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllar önce sektöre ”parsiyel yükleriniz bizimle emin ellerde” sloganı ile adım atan firmamız, geçen bu süre zarfında hatırı sayılır adımlar atmış olup büyük proje işlere imzalar atmıştır.

Türkiye’ nin herhangi bir noktasına hazır bulunan parsiyel yükleriniz ebat ve ağırlıkları fark etmeksizin bulundukları adreslerden alınmak suretiyle iç nakliye yaptırılarak İstanbul depolarımıza getirilmekte, araçtan araca veya araçtan depoya indirilerek düzenli yerleştirmeler yapılarak araç içerisine sabitlenmektedir. Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrükleme işlemleri bitirilen parsiyel yükler yola çıktıktan kısa süre sonra Fransa’ da teslim edilmesi gereken gümrük noktaları veya kapı teslimi adreslere indirilmektedir.

Fransa parsiyel yük taşıma çalışmalarımızı tamamı son model olan sigortalı araçlarımızla güven içerisinde yapmakta, bize teslim edildikten sonra aklınız yükünüzde kalmayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Ebat ve ağırlıklarını bildirmek suretiyle firmamıza yapacağınız her türlü ticari kapsamlı parsiyel yük taşıma taleplerinize anında yanıt verilerek, en uygun taşıma fiyatlarımız sunulmaktadır.

Fransa’ya ihracat kapsamlı parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra son zamanlarda bir hayli talep görmeye başlayan ithalat parsiyel taleplerine karşılık verebilmek amacıyla haftanın belirli günlerinde araç çıkışı yapabildiğimiz ithalat parsiyel yük taşıma çalışmalarımız da başlamış bulunmaktadır.

Fransa Nakliye

Fransa Çalışan Nakliye Firmaları

Fransa kara yolu nakliyesinde her türlü ticari yükün sevk edilmesi işlemlerini başarı ile devam ettiren firmamız, araç filosunda bulunan öz mal tırları ve kiralık araçları ile güvenli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’ den Fransa’ya ihracatı yapılan tüm yük gruplarının farklı güzergahlar kullanılarak taşınması işlemleri, yükleme anından teslim edilme anına kadar geçen süreci sürekli takip etmek suretiyle sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Uluslararası nakliye yönetmeliğine uygun olarak hareket ederek, Ulaştırma Bakanlığı onaylı yetki belgesi ve cmr sigortası ile taşımacılık faaliyetlerinde bulunan firmamız, maddi kazanımları sürekli olarak ikinci planda bırakarak, müşteri memnuniyetine odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

Fransa kara ve denizyolu yük taşımaları ile ilgili tüm taleplerinizi firmamızın mail adresleri ve sürekli aktif halde bulunan sabit ve cep telefonlarımıza bildirerek hayal ettiğiniz en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Fransa’dan Türkiye’ye ithalat yüklerinin taşınması işleri ile birlikte yine Fransa’dan İran, Irak, Suriye, Azerbaycan ve Gürcistan gibi Asya ülkeleri ile, Arabistan, Ürdün ve Lübnan gibi Orta doğu ülkelerine transit geçişli yüklerin taşınmasında geniş kapsamlı lojistik hizmetlerimiz sürmektedir. Fransa nakliye, fransa parsiyel, tır şirketleri, nakliye firmaları, lojistik şirketleri

Fransa Frigo

Fransa’ ya kara ve denizyolu aracılığı ile taşımacılık hizmetleri vermekte olan şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu öz mal tırları ve kiralık araçları ile ihracat ve ithalat yüklerinin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Komple ve parsiyel yük taşımacılığı alanında kapsamlı lojistik hizmetlerimiz ile birlikte gümrükleme, depolama, sigorta hizmetleri ve forwarding faaliyetlerimizi de sürdürmekteyiz.

Fransa’ ya nakliye çalışması yapan bir çok firma ile işbirliğimiz çerçevesinde, tüm yük gruplarının nakliyesi ile ilgili talepleri değerlendirmeye alarak uygun taşıma koşullarında araç organizasyonları sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi prensiplerimizden biri haline getirerek sektöre farklı bir anlayış kazandırmış bulunuyoruz.Fransa Nakliye

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir