Portekiz Nakliye 2024

Batı Avrupa ülkeleri arasında yer alan Portekiz, ülkemizin yoğun olmamakla birlikte kısmen de olsa süreklilik arz eden nakliye faaliyetleri bulunmaktadır.Bu çerçevede Avrupa’nın tamamına taşıma hizmeti veren firmamız Portekiz’e de çalışmalar yapmaktadır.

Türk nakliye kuruluşları arasında bu ülkeye çalışan nadir firmalar arasında olmamızın avantajını yakalamış bulunmakta, dolayısı ile kaliteli hizmetler üretmekteyiz.

Tır ve kamyon taşımacılığı ile birlikte deniz yolu ve konteyner nakliyesi, ağır nakliyat çalışmalarımızın da bulunduğu bu ülkeye aynı zamanda her hafta düzenli olarak çıkış yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Portekiz ülkesine nakliye faaliyetlerimiz çerçevesinde lojistik firması aramanıza gerek kalmaksızın tüm ihtiyaçlarınıza araç temin edebilen firmamızdan günün her saati aktif çalışan mail ve telefonlarımız vasıtası ile taleplerde bulunabilirsiniz.

Portekiz Nakliye Firmaları

portekiz çalışan nakliye firmaları
Portekiz nakliye firması

Portekiz nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı lojistik faaliyetleri yapmakta olan kuruluşumuz Mersin Frigo, Türkiye Portekiz arası ihracat, ithalat ve üçüncü ülke transit yük taşımacılığında son derece titiz çalışmalar sergilemektedir. Portekiz’e komple tır ve parsiyel yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ve frigo tır taşıma hizmetleri gibi bir çok alanda da hatırı sayılır nitelikte tır organizasyonları yapmaktadır.

Taşıma hizmetleri alanında bulunan gümrükleme, depolama, acentelik gibi birçok alanda da hizmet sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını ön planda tutarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Portekiz’e ihracat yüklerinin nakliyesinin yanı sıra üçüncü ülke kapsamlı yük taşımaları da yapan firmamız, Portekiz’de üretilen her türlü ürünün Türkiye üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli şekilde taşınmasını da sağlıyor, taşıma esnasında kara ve deniz yolu şeklinde iki farklı güzergahı kullanabiliyoruz. Nakliyecilikte asıl olan olmazsa olmaz kuralların başında kaliteye dayalı hizmet ve taşınan yükü sağlıklı bir şekilde olabilecek en kısa sürede yükleme adresinden teslim adresine taşımaktır. Bu anlamda firmamız uzun yıllar sektörde bulunmuş olmanın kazandırdığı tecrübeleri ile bu konulara son derece hakim bulunmakta, taşınan yükleri yüklendiği anda ki kalitesinden kayıp yaşatmadan sağlam bir şekilde teslim adresine ulaştırmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir