Yunanistan Nakliye

Yunanistan nakliye alanında yaptığımız çalışmalarımız çeyrek asra yakın bir zamandan bu yana hız kesmeden kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. 1996 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamız uluslararası taşımacılık alanında oldukça önemli derece de tecrübe ve deneyim kazanmış olup bu deneyim ve tecrübeleri yine sektörde değerlendirerek sektöre yeni bir soluk yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Türkiye ile Yunanistan arasında yapılan ticaret anlaşmaları çerçevesinde tüm yönetmeliklere uygun hareket etmek kaydı ile taşımacılık hizmetleri sunmakta olan firmamız çalışmalarında birinci önceliği kaliteye ayırmış, maddi kazançlardan ziyade müşteri memnuniyeti ile müşteri kazanma yolunda ilerleyişini sürdürmektedir. Kara yolu tır nakliyesi alanında ki çalışmalarımız çeşitlilik arz etmekte, komple tır taşımacılığı, frigo dorse tır nakliyesi, sal kasa tır ile açık yük taşıma, konteyner nakliye ve gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin yanı sıra İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlarımızla Yunanistan’ın tüm şehirlerine parsiyel yük taşımacılığı çalışmalarımız mevcuttur.

Yunanistan’a ihracat yükleri ile Yunanistan’dan Türkiye’ye ithalat yükleri ve ülkemiz üzerinden üçüncü ülkelere transit geçişli yüklerin taşınması işlemlerini son derece başarılı bir şekilde yerine getirmekte, özellikle üçüncü ülkelere taşıma yapabilme yetkisine sahip defterli araçlarımızla sorunsuz sıkıntısız lojistik hizmetleri sunmaktayız. İşimize olan saygımızdan kaynaklanan düzenli çalışma sahamız bünyesinde kurmuş olduğumuz araç filomuzda bulunan tırlarımız özellikle yüksek modelli araçlardan oluşmakta, araçlarımızı kontrol eden sürücülerimiz belirli bir eğitimden geçmiş deneyimli insanlardan oluşmaktadır.

Sürücülerimiz ve operasyon ekibimizin koordineli çalışmaları neticesinde aksaklık yaşamaksızın seferler yapan araçlarımız tenteli, frigo dorseli, açık kasa ve lowbead dorse gibi türleri ile dikkat çekmekte, bu araçlara uygun her türlü ticari ve gümrüklü yükün taşınması sigortalı ve tır karneli olarak gerçekleşmektedir. Türkiye Yunanistan arası taşımacılık alanında gösterdiğimiz üstün performansımız sayesinde bir çok müşterimizin beğeni ve takdirlerini kazanmanın verdiği gururla çalışma alanımızı her geçen gün bir seviye daha büyütüp geliştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor, kurumsal kimlik kazanma adına yeterli oranda çalışmalar yapıyoruz.

Yunanistan çalışan nakliye firmaları arasında önemli bir konuma sahip bulunan firmamız, araç filosunda bulunan öz al ve kiralık araçları dışında Yunanistan’da bulunan acentelerimize bağlı Yunan plakalı tırlar ile de özellikle ihracat kapsamında bulunan her türlü yükün ülkemizin tüm bölgelerinden çıkış ve gümrük yapmak suretiyle taşınmasını sağlıyoruz.

Karaman ilimizde üretimi yapılmakta olan ambalaj malzeme türlerinin Yunanistan’ın başta başkent Atina olmak üzere, Selanik ve daha bir çok şehrine güven içerisinde taşınması işlemlerini seri bir şekilde gerçekleştiriyor, cmr sigortalı araçlarımızla son derece sağlıklı nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir