Tacikistan Nakliye 2024

Tacikistan Nakliye

Tacikistan Nakliye Hizmetleri

Tacikistan nakliye firmalarının öne çıkan sayılı kuruluşlarından biri olan Mersin Frigo, Uluslararası taşımacılık alanında göstermiş olduğu gayretli çalışmalarını aynen Tacikistan hattında da göstermektedir.

Türkiye’den ihracatı planlanan ticari içerikli tüm yüklerin Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine taşınmasını son derece dikkatli ve titiz çalışmalarımız ile gerçekleştirmekte, yükleme yerinden teslim yerine kadar gelişen süreci sürekli kontrol altında tutarak kaliteli lojistik hizmetleri sunuyoruz.

Tacikistan çalışan nakliye firmaları ile işbirliği yaparak araç alışverişleri yapan firmamız, ülkemizin tüm şehirlerinden tır çıkarabilecek kapasiteye sahip olup, talep edilen sayıda tırı belirlenen tarihte yükleme adresinde olacak şekilde organize etmektedir.

Tacikistan komple tır ve parsiyel nakliye çalışmalarımızın yanı sıra konteyner taşıma, kamyon nakliye, frigo tır nakliyesi ve gabari dışı ağır nakliyat yük taşıma işlemlerini de son derece başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz.

Nakliye hizmeti sunmakta olduğumuz tüm Türk Cumhuriyetleri’nde olduğu gibi Tacikistan’da da yerleşik bulunan acentelik ve temsilcilik ofislerimiz aracılığı ile taşınan tüm yüklerin karşı tarafta ki gümrük işlemlerini en kısa sürede tamamlıyor, hedeflenen sürede yük teslimatlarını son derece sağlıklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tacikistan Nakliye Fiyatları

Tacikistan nakliyat çalışmalarını sürekli olarak geliştirmeye devam eden firmamız Mersin Frigo, hem öz mal tenteli tırlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla siz değerli ihracatçılarımıza en uygun fiyata en kaliteli hizmetle Tacikistan nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Aynı zamanda sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde ki Kara yolları Genel Müdürlüğünün  vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, Tacikistan komple ve parsiyel tır organizasyonu, konteyner nakliyesi, ağır nakliyat ve proje taşımacılığı ile frigo tır nakliyesi konularında müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti bütçenize en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Tacikistan  karayolu yük taşımacılığı hakkında bilgi edinmek amacıyla firmamızın 0324 232 05 50 nolu telefondan sözlü bildirimle bizlere ulaşabildiğiniz gibi, yazılı  olarakta firmamızın mail adreslerine taleplerinizi iletebilirsiniz.
Türkiye-Tacikistan arasında yapılmış olan ticaret anlaşmaları çerçevesinde karşılıklı olarak periyodik şekilde ithalat ve ihracat kara yolu  komple ve parsiyel yük taşımacılığı ile konteyner nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Tacikistan’da faaliyette bulunan, sürekli iletişim halinde olduğumuz güçlü acentelerimiz sayesinde yüklerinizi tam zamanında, güvenli bir şekilde teslim edilmesi gereken adreslere teslim etmekteyiz.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında üretilmekte olan bir çok ürünün Tacikistan’a ihraç edildiği gerçeğinden hareketle, boşluk bulunduğunu tespit ettiğimiz taşımacılık sektörüne can simidi olabilmek adına kurduğumuz şirketimiz, kısa süre içerisinde kendini ispatlamış, bir çok ihracatçı firmamın tercih ettiği lojistik kuruluşu olmuştur.

Tacikistan Parsiyel Nakliye

Tacikistan parsiyel yük taşımacılığında önemli işler yapmakta olan firmamız Mersin Frigo, İstanbul’un her iki yakasında kurmuş olduğumuz modern donanımlı parsiyel depolarımızdan haftalık düzenli olarak çıkışlar yapmaktadır. İhracat kapsamlı parsiyel yükleriniz Gürcistan, Azerbaycan ve Kazakistan plakalı tırlar ile, transit kapsamlı parsiyel yükleriniz ise Türk plakalı tırlar ile bulundukları adreslerden alınarak Tacikistan’da ulaştırılması gereken şehirlerin gümrük noktalarına teslim edilmektedir. Ebatı ve ağırlığı fark etmeksizin her türlü taşınabilir ticari parsiyel yükünüzü tercihinize göre adreslerinden de alabiliyoruz.Adreslerinden aldığımız grupaj yükleriniz depolarımıza getirilerek uygun bir bölümde muhafaza edilerek toplanan diğer yükler ile birlikte, yüklemeye organize ettiğimiz tırlarımıza son derece itinalı bir biçimde istiflenmektedir. Tacikistan parsiyel depolarımızda bulunan vinç, forklift ve ekipmanlarımız son derece modern olarak dizayn edilmiş olup, iş güvenliği eğitimi almış olan deneyimli personellerimiz kontrol ve nezaretinde hassas bir şekilde parsiyel programlaması yapmaktayız.

İstanbul Erenköy ve Halkalı gümrüklerinde gümrük işlemlerinin bitirilmesinin ardından yol çıkan araçlarımız İran ve Türkmenistan üzeri güzergahı kullanmak suretiyle Tacikistan’a ulaşmaktadır. Tacikistan parsiyel yük teslimatları komple tır taşımacılığında olduğu gibi adreslere değilde teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarına indirilmekte, alıcı firmaların gümrük ve vergi işlemlerini yaptırmasının ardından kendi imkanları ile bulundukları adreslere iç nakliye yaparak taşıttırmaları şeklinde sonlandırılmaktadır.

Her türlü paletli, kasalı, sandıklı, kolili ve açık parsiyel kargo yükleriniz, ihracat ve transit kapsamlı olması farkı gözetilmeden alınmakta, en uygun taşıma fiyatları ile Tacikistan’da teslim adreslerine sigortalı olarak güvenceli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Tacikistan Nakliye

Tacikistan Frigo Nakliye

Tacikistan frigo nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında hatırı sayılır derecede öenmli işlere imza atmış olan firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana yapmış olduğu çalışmaları ve göstermiş olduğu üstün performansı neticesinde son derece olumlu geri dönüşler almakta, devamlılığı ve sürekliliği olan bir çok proje kapsamlı işe imza atmaktadır.

Türkiye Tacikistan arası frigo tır taşımacılığında kararlılıkla çalışmalar yapan firmamız, taşınmakta olan ürünlerin hassasiyeti nedeniyle yükleme adresinden teslim adresine kadar gelişen süreci yakından takip ediyor, tüm araçlarımızda bulunan ısı takip cihazları vasıtasıyla kontrol altında seferler gerçekleştiriyor.

ÜLKENİN COĞRAFİ KONUMU

Tacikistan Cumhuriyeti Orta Asya’da bulunan bağımsız devletlerden biridir. Doğusunda Çin Halk Cumhuriyeti, batısı ve kuzeyinde Özbekistan ve Kırgızistan ile çevrelenmiş olan Asya’nın dağlık iç bölgelerinde yerleşik bulunmaktadır. Başkenti Duşanbe, nüfusu 8 buçuk milyona yakındır. Tacikistan nakliye alanında son derece önemli işlere imza atmış olan firmamız, çalışma hayatına başladığı 2013 yılından bu yana geçen süre zarfında kayda değer büyük çalışmalar yapmış, göstermiş olduğu üstün performansı sayesinde kurumsallaşma yolunda adım adım ilerleyişini kararlılıkla sürdürmeye devam etmiştir.

Türkiye-Tacikistan arası karayolu nakliyesi son derece titiz çalışmalar gerektiren bir alan olduğundan bu alandaki çalışmalar gereken tüm hassasiyetler göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Özellikle dengeli yükleme sabitleme gibi unsurlar taşımacılığın değişmez gerekliliklerindendir. Bu çerçevede son derece hassasiyet gösteren firmamız Türkiye-Tacikistan karayolu taşımacılığı faaliyetlerine başlamış olup, taşınacak yüklerin yüklenmesinden teslimatına kadar gelişen süreçleri tüm detayları ile ele alarak kapsamlı lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.

tacikistan çalışan nakliye firmaları
Tacikistan nakliye firması

HAKKIMIZDA

Türk Cumhuriyetleri’nin gelişmekte olan ülkesi Tacikistan’a tır nakliyesi çalışmaları yapan birkaç firmadan biri olarak, Türkiye Tacikistan arası lojistik hattına son derece hakim, olası her türlü soruna anında müdahale edebilen bir lojistik firmasıyız. Tacikistan’a karayolu nakliyesi yaptırmak istiyorsanız firmamız en uygun taşıma fiyat tekliflerini sunmaya hazırdır.

Nakliye sektörüne uzun yıllar önce iddialı bir giriş yaparak kısa sürede hızlı bir  yükseliş sergileyen firmamız Tacikistan karayolu çalışan nakliye firmaları arasında tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Tacikistan’a yapılan ihracat çalışmaları ile Tacikistan’dan ithalatı yapılan ürünlerin taşınması konusunda tüm taleplere cevap veren firmamız ülkemizin tüm bölge ve şehirlerinden zaman ve mekan farkı gözetmeksizin taşınacak yükleri, Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine sevki konusunda kapsamlı nakliye faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Tacikistan nakliye kuralları çerçevesinde belirlenen azami taşıma tonajında hazırlanan açık, paletli veya sandıklı kuru yükler ile ağır tonaj ve metrajlı yüklerin, soğuk zincir ürünler ile kimyasal içerikli ürünler ve konteynerler içerisinde mevcut bulunan yüklerin taşınmasında  bu gruplara uygun araç tipleri ile taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz. Tacikistan’a karayolu  nakliyesi iran ve Gürcistan üzeri olmak üzere alternatifli güzergahlar kullanılarak sağlanmaktadır. Tüm taşımalarımız yetki belgemiz bünyesindeki özvarlık ve kiralık araçlarımız ile sigortalı olarak yapılmaktadır. Tacikistan’a lojistik hizmetlerimiz içeriğinde parsiyel ve grupaj taşımacılığı, gümrükleme, depolama, sigortalama ve acentelik hizmetlerinide  bulundurmaktadır. Tüm bu alanlarda bütünsel  hizmet anlayışımızı ön planda tutarak geniş çalışma bölümleri oluşturmuş bulunmaktayız.

KURUMSAL YAPILANMAMIZ

Karayolu nakliyesinin vazgeçilmez adresi Mersin Lojistik, günün her saati hizmetinizdedir. Türkiye’den Tacikistan şehirlerine taşınmakta olan ağır nakliyat yük gruplarının sevk edilmesi işlemlerini araç filomuzda bulunan lowbed dorse tırlarımızla karayolu izin belgeli olarak yapmaktayız. Adana’da üretimi yapılmakta olan her türlü yer altı borularının Tacikistan’ın başta Dushanbe olmak üzere tüm bölgelerine taşınmasında büyük oranda pay sahibi olan şirketimiz dorse dışına taşan ölçülere sahip boruların nakliyesi anlamında açık dorse tırlarını kullanarak karayolu izin belgesi kapsamında taşıma yapmaktadır. Tacikistan lojistik hattında son model araçlarımız ve uzman ekibimizle hizmetlerimizi yüksek standartlara ulaştırmış, hızlı ve güvenli servis ağımız ile faaliyetlerimizi sağlam temelli zemine oturtarak kaliteli sunumlara imza atmaktayız.

Taşımacılık çalışmalarımız Tacikistan da bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak gerçekleştiğinden yükleme esnasından yük teslimine kadar her aşama titizlikle takip edilmekte, anlık araç konum bilgisi ile bilgi verilmekte, sevk esnasında yaşanması muhtemel en küçük  aksaklıklar dahi kısa sürede giderilerek sağlıklı sonuçlar alınmaktadır. Tacikistan nakliyesi hususunda her türlü bilgi almak amacı ile firmamızın merkez veya size en yakın şubelerimize bildireceğiniz tüm taleplerinizi bilgi işlem merkezimiz personelleri ile değerlendirerek en kısa sürede tatminkar  sonuçlarla cevap alabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Kayseri, Adana, İzmir, Antalya, Mersin ve Gaziantep başta olmak üzere üretim potansiyeli olan tüm illerimizden Tacikistan’ın başta başkent Duşanbe olmak üzere tüm şehirlerine son model araçlarımızla güvenli ve hızlı servis ile nakliyat çalışmaları yapmaktayız. Almanya’dan Tacikistan Duşanbe’ye taşınmakta olan metal çatı kaplama ekipmanlarının nakliyesini direkt servis veya İstanbul ve Mersin aktarmalı olarak düzenli bir şekilde sevk etmekteyiz. Bu taşımalarda denizyolu takviyeli olarak roro gemisi kullanmakta olduğumuzdan 24, 25 tona kadar yükleme yapabilmekteyiz.

Yükün volümü ve gideceği bölge itibarı ile askeri malzeme olabilme ihtimali doğuyor. Tacikistan taşımaları en uygun ve kısa olan güzergah olan Özbekistan üzerinden yapılıyor. Özbekistan Askeri malzemelerin geçişine izin vermiyor. Yükün askeri malzeme olup olmadığını, Özbekistan üzerinden geçmesinde bir sakınca olup olmadığını öğrenmemiz gerekiyor. Şayet bahsettiğimiz gibi bir durum söz konusu ise Özbekistan dışındaki güzergah üzerinden navlun hesaplaması yapmamız gerekecek. Sizden bilgi bekliyoruz.

Tacikistan Transit Süre

Tacikistan nakliye yapan lojistik firmaları içerisinde öne çıkan belirgin özelliklerimizden biri, işimize verdiğimiz önem ve ciddi çalışmalarımızdan kaynaklanan kaliteli hizmetlerimizdir.

Ülkemizden Tacikistan’ın başta Duşanbe olmak üzere birçok şehrine nakliye seferleri düzenlenmekte, bu taşımaların büyük bir kısmında firmamızın adı geçmektedir.

Türkiye Tacikistan arası ihracat ve ithalat yük taşımacılığında, sektöre yeni bir anlayış empoze etmiş olan kuruluşumuz, tüm ihracatçı ve ithalatçı girişimcilerin tercih ettiği lojistik kuruluşları arasına girmeyi başarmış, yapmakta olduğu taşıma faaliyetleri ile sürekli göz önünde bulunan bir pozisyon yakalamıştır.

Ulaştırma Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğü’nün karayolu yönetmeliğine bağlı kalarak icraata geçirmiş olduğumuz lojistik çalışmalarımız, sektöre adım attığımız ilk günden bu yana süregelen gayretlerimiz neticesinde büyük proje işler denecek nakliye hizmetlerinde bulunmaktayız.

Türkiye den Tacikistan’ın özellikle başkent Duşanbe şehrine gönderilmekte olan her türlü ihracat ve transit kapsamlı yükün, son derece titiz davranılarak taşınmasında büyük emeklerimiz bulunmaktadır.

Tacikistan’a Karayolu komple tır taşımacılığı, Dushanbe parsiyel yük nakliyesi, soğuk zincir frigo tır taşıma işleri, konteyner nakliyesi ve gabari dışı tonajlı ağır yük nakliyat işlerini, bu yüklere uygun tiplerde ki tenteli, frigo, açık dorse ve lowbed dorseli tırlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Tacikistan çalışan nakliye firmalarının bir çoğu ile lojistik işbirliğimiz bulunmakta, bu işbirliğimiz çerçevesinde, firmamızdan talep edilen tüm araçları aynı anda organize etme kabiliyet ve kapasitesine sahibiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir