Afganistan Nakliye 2024

Afganistan Nakliye

Afganistan nakliye alanında ki üstün hizmetlerimize sürekli olarak devam etmekte, firmamıza gelen her türlü frigo yük taşıma taleplerine olumlu yanıtlar vermekteyiz.

Frigo tır taşımacılığı konusunda aranan ve tercihe dilen sayılı firma arasında yer alan kuruluşumuz, kurulduğu günden bugüne kadar geçen süreçte göstermekte olduğu üstün performansı sayesinde takdirleri sürekli üzerine toplamaktadır.

Ülkemizde üretimi yapılmakta olan yaş sebze meyve, bitki, donmuş ürünler ve kimyevi maddelerin Afganistan’ın Kabil, Mezarışerif, İslamkale ve Herat gibi şehirlerine taşınmasında son derece titiz çalışmalar yapıyor, ısı takip cihazları mevcut bulunan frigo tırlarımızla sigortalı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye Afganistan arası frigo tır taşımacılığında iran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan üzeri güzergahları kullanmaktayız.

Afganistan frigo tır taşımacılığında hatırı sayılır derece de önemli işlere imza atmış olan firmamız, sektöre adım attığı ilk günden bu yana beğeni ifadeleri ile karşılaşılmış frigo nakliye işleri başarmıştır.

Ülkemizde üretilmekte olan her türlü soğuk zincir ürünün Afganistan’ın tüm şehirlerine taşınması işlemlerinde son derece titiz çalışmalarımız bulunmakta, nakliye yapmakta kullandığımız frigo dorse tırlarımız özellikle yüksek modelli araçlardan oluşmaktadır.

Afganistan Nakliye Firmaları

Afganistan nakliye firmalarının yoğun olarak bulunduğu Mersin ilimizde kurulmuş olan lojistik şirketimiz 2013 yılından bu yana Türkiye Afganistan arasına başarılı bir gösterge ile nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Afganistan komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli olarak seferler düzenlediğimiz parsiyel nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı ile ilgili frigo tır nakliyesi, gabari dışı ağrı nakliyat işleri ve kilitli dorseleri bulunan araçlarımızla Afganistan konteyner nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Türkiye’den Afganistan’a taşıma yaptığımız tırlarımız genellikle yüksek modelli olup, deneyimli şoförlerimiz kontrolünde sefer yapmakta, tüm taşımalarımız cmr sigortası güvencesinde gerçekleştirilmektedir.

AFGANİSTAN TARİHİ

Coğrafi olarak Asya kıtasında bulunan Afganistan Demokratik Cumhuriyeti genellikle dağlık bölge üzerine kurulmuş bir devlettir. Başkenti Kabil’in nüfusu Sovyet işgali sırasında 15 milyon iken günümüz sayımlarında 2 milyon civarına düşmüş görünmektedir. Afganistan çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplayan firmamız Mersin Frigo, Türkiye Afganistan arası kara yolu taşımacılık hizmetlerini titizlikle sunmakta, yılların vermiş olduğu deneyim ve birikim ile uluslararası alanda sektöre uygun tam kapasiteli lojistik faaliyetlerine devam etmektedir.

Afganistan’ın özellikle Kabil ve Mezarı şerif şehirleri ile islamkale ve Herat gibi şehirlerine yapılan tüm ihracat ve transit kapsamlı yüklerinizin sevkiyatlarında direkt ve aktarmalı taşıma hizmetlerimiz İran, Türkmenistan ve Gürcistan Azerbaycan üzeri güzergahlar kullanarak sağlanmaktadır. Her iki güzergahın kullanılmasında da en dikkat ettiğimiz konuların başında malın teslim adresine hedeflenen en kısa sürede ulaştırılması konusudur. Bu özelliğimiz sayesinde tercih edilen firma konuma gelmiş bulunmaktayız.

afganistan çalışan nakliye firmaları
Afganistan nakliye firması

Afganistan’a gönderilecek tüm kuru yüklerinizin, gabari dışı ağır nakliye yüklerinizin farklı ebatlarda ki konteynerlerinizin, soğuk zincir ve kimyasal içerikli ürünlerinizin nakliyesini gönül rahatlığı ile taşıtabileceğiniz nakliye kuruluşu olmanın verdiği öz güven ile çalışmalarımızı ilerletmekteyiz. Ankara yükleme Kabil teslim kara yolu komple tır taşıma fiyatımız 9.000 dolar olup transit süre yaklaşık 15 gündür. izin verilen maksimum taşıma tonaj limiti 25.000 kg. Sevkiyatlar Araçlarımızın güvenlik nedeni ile Kabil’e kadar gitmesine müsade bulunmadığından Aqhine sınır kapısı ile mezarı şerif te bulunan aktarma sahalarımızdan Afganistan tırlarına aktarma yapılmak suretiyle sağlanmaktadır.

TÜRKİYE AFGANİSTAN ARASI İHRACAT

İhraç edilen ürünlerin taşınmasında olduğu gibi Amerika, Avrupa ve Afrika ülkelerinden Afganistan’a gönderilmekte olan transit kapsamlı üçüncü ülke yüklerinin de Türkiye üzerinden taşınmasını liman ve antrepolar da işlem yapılması suretiyle gerçekleştire bilmekte, tüm bu transit nakliyeleri tır karnesi ile sağlamaktayız. En az komple tır taşımacılığı kadar talep gören diğer alan ise, parsiyel yük taşımacılığıdır. Firmamız özellikle İstanbul’da kurmuş olduğu parsiyel depolarından Afganistan’a haftanın belli günleri çıkışlar gerçekleştirmektedir.

Her ebat ve ağırlıkta parsiyel grupaj ve kargo yükleriniz bulundukları adreslerinden depolarımıza aktarılarak, depolarımızda düzgün bir şekilde ambalajlanır ve araç içerisinde uygun bir bölüme sabitlenerek yerleştirilir, dolayısı ile her hangi bir devrilme veya hasar görme durumuna maruz kalınmadan varış adreslerine ulaştırılır. Afganistan çalışan nakliye firmaları ararken bizim öneri ve tekliflerimizi almadan lütfen karar vermeyin.

AFGANİSTAN KOMPLE VE PARSİYEL TIR NAKLİYESİ

Afganistan’a göndermeyi planladığınız komple tır ve parsiyel yüklerinizin taşınması ile ilgili taleplerinizi günün her saati aktif olarak hizmette olan telefonlarımız ile maillerimize sözlü ve yazılı olarak bildirebilir, bilgi işlem merkezimizde faaliyette olan deneyimli operasyon personellerimiz vasıtasıyla en kısa sürede en uygun nakliye navlun tekliflerimizi alabilirsiniz. Coğrafi olarak genellikle dağlık alanlara sahip bulunan Afganistan’ın başkenti Kabil, doğusunda İran, kuzeyinde Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, doğusunda ve güneyinde ise Pakistan ile sınır komşuluğu bulunmaktadır. Türkiye’den Afganistan’ın Kabil şehrine taşınması kararlaştırılan ağır tonajlı yüklerin nakliye işlemlerini havuzlu ve uzamalı tipleri bulunan lowbed tarzı ağır nakliyat tırlarımızla sorunsuz bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz. Afganistan ülkesine en az ihracat yükleri kadar büyük hacimli olarak taşınan NATO yüklerinin silah dışında tamamının taşınması işlemlerinde söz sahibi olan firmamız, taşınan transit yüklerin büyük bölümünün yapıldığı Mersin şehrinde bulunmuş olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanmaktadır.

Ankara’dan yüklenmesi planlanan komple bir tırın Afganistan’ ın Kabil şehrine taşınması ile ilgili nakliye fiyatımız 8.300 dolar dır. Kabil şehrine direk servis taşıma servisi mümkün olmadığından taşımalar Aqhine kapı veya Mezarı şerif şehrinde aktarma yapma veya çekici değiştirmek suretiyle yapılmaktadır.

Ankara ilimizde üretimi yapılmakta bulunan ağır tonajlı iş makinalarının Afganistan’ın Kandahar şehrine taşınmasında lowbed dorseli ağır nakliyat araçları ile hizmet sunmakta olan firmamız İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan üzeri güzergahı kullanarak sağlıklı bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Afganistan Parsiyel

Orta Asya ülkeleri arasında konumlanmış olan Afganistan’a uzun yıllardır yapılan nakliye çalışmalarında firmamız aranan ve önerilen daha çok tercih edilen kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır.

Bu çerçevede gerek ihracat gerek üçüncü ülkelere ait transit yüklerin Kabil, Mezarışerif, Herat ve islamkale gibi şehilerine ulaştırılmasında öncülük eden firmamız iran ve Türkmenistan üzeri güzergah ile Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan üzeri olmak üzere iki alternatifli ulaşım yolu kullanmaktadır.

Komple ve parsiyel kapsamında akla gelebilecek her türlü yükün taşınması ile ilgili firma arayışlarınızda karşınıza çıkabilecek ilk firmalardan biri olan Mersin Frigo, siz değerli yük sahiplerine yirmi yılı aşkın zamandan bu yana kaliteli hizmet sunmaktan ödün vermemektedir.

Başarı grafiğimizin yükselmesine büyük katkısı bulunan hedeflediğimiz misyon ve vizyonumuza bağlı kalarak teknolojik alt yapı destekli önerilerle bezeli lojistik çözüm ortaklıkları sunuyoruz.

afganistan taşıma

Uluslararası karayolu yük taşımacılığında en yoğun ihracat ve transit nakliye çalışmalarının yapıldığı ülkelerin ilk sıralarında yer alan Afganistan’a lojistik faaliyetleri alanında kapsamlı çalışmalar yapmakta olan firmamız, Afganistan çalışan nakliye firmaları arasındaki rekabetçi konumunu muhafaza etmektedir.

Afganistan’a yapılan nakliye çalışmalarını farklı güzergah seçenekleri ile sürdüren firmamız, özellikle üçüncü ülkelerden transit geçişli olarak sevkedilen her türlü yükün taşınması ile ilgili düzenli çalışmalar yapmaktadır. Kuru yük taşımacılığının yanı sıra gabari dışı ağır nakliye yük taşımacılığı, donmuş ürün, yaş sebze meyve ve bilhassa konteyner nakliyesi gibi konularda araç tedariki ve organizasyonunu sağlamaktadır.

Afganistan’ın İran sınırına yakın Herat ve İslamkale gibi bölgelerine gönderilen yükler İran üzeri taşınmakta olup Türk ve İran plakalı tırlarımız ile gerçekleşmektedir. İzin verilen maksimum tonaj çerçevesinde planlanan her türlü taşınabilir yükün sevkiyatını adresten adrese direk servis veya  Bazargan aktarmalı olarak sürdürmekteyiz.

Afganistanın Mezar-ı Şerif ve Kabil gibi şehirlerine gönderilen yükler de yine aktarmalı veya direkt olarak İran-Türkmenistan üzeri güzergah ile, Gürcistan, Azerbaycan, Türkmenistan üzeri gibi iki ayrı güzergah seçeneği kullanılarak sağlanmaktadır. Kabil şehrine taşınacak yükler Türkmen-Afgan sınırı Akine sınır kapısı veya Mezar-ı Şerif şehrinde Afgan plakalı tırlara aktarılmak suretiyle gerçekleşmektedir.

Afganistan lojistik hattında yoğun seferlerin yaşanıyor olmasının, sevkiyatlarda aksaklığa neden olacağı düşünülsede bu hattın tüm detaylarına hakim olmamızın avantajları ile taşımaları olabilecek en kısa sürede sınır kapılarında bekleme yaşamaksızın sorunsuz bir şekilde tamamlayarak hedeflenen transit süre sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Geçmişten gelen bilgi birikim ve kazanmış olduğumuz tecrübeler ışığında kurmuş olduğumuz araç filomuzda her türlü yükün taşınmasına uygun araç türü bulunmaktadır. Taşıma yetki belgemiz bünyesinde bulunan Standart tenteli ve konteyner kilitli açık kasa tırlarımız ile kiralık ve tedarikçi işbirlikçilerimizle irtibatlı olarak kullandığımız havuzlu ve uzamalı lowbed kasa ağır nakliye araçlarımız ve soğuk zincir ürün taşımacılığına uygun frigo dorse tırlarımızla Afganistan karayolu taşımacılığında faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne emin adımlarla çalışma alanlarını her geçen gün geliştirerek büyütmekte, Afganistan çalışan karayolu nakliye firmaları arasında aranan ve tercih edilen  firma konumuna ulaşmış bulunmaktadır. Filomuzda bulunan yüksek model araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarda, araçlarımızda bulunan takip cihazları vasıtasıyla anlık konumlama yapabiliyor, gönderici ve alıcı firmalara anında bilgi akışı sağlayabiliyoruz.

Mersin merkezli kurulmuş olan firmamız başta İstanbul olmak üzere Ankara, Kayseri, Konya ve Hatay gibi bir çok ilde mevcut şubelerimiz ile kapsamlı nakliye çalışmaları yapmaktadır. İstanbul, İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarından transit olarak taşınacak kuru yükler, açık yükler, ağır nakliye yükleri ve konteynerlerin Afganistan’a sevkiyatını Tır karne sistemine bağlı araçlarımızla transit olarak taşımaktayız.

Afganistan Lojistik

Afganistan lojistik firmaları içerisinde oldukça geniş kapsamlı ve büyük hacimli nakliye çalışmaları yapan kuruluşların başında gelen şirketimiz Mersin Lojisitik, sektörde geride bırakmış olduğu yirmi yıldan kazandığı tecrübeleri ile kurumsallaşma yolunda oldukça emin adımlarla ilerleyişini ve büyümesini sürdürmektedir.

Türkiye Afganistan arası tır nakliye çalışmalarını deneyimli personelleri, son model tır ve kamyonları, son derece uzman sürücüleri ile hız kesmeden sürdürmekte, modern yapıya sahip araç filosunu sürekli güncellemekte ve büyütmektedir.

Afganistan’a karayolu tır nakliyesi, frigo tır taşıma, konteyner nakliyesi, gabari dışı ağır nakliyat ve açık yük taşımacılığı gibi bir çok kategoride faaliyet gösteren firmamız, Türkiye’nin her yerinden Afganistan’ın başta başkent Kabil olmak üzere tüm şehirlerine taşıma hizmetleri sunuyor. İran üzeri ve Azerbaycan üzeri olacak şekilde farklı alternatif güzergahlar kullanarak gerçekleştirdiğimiz sevkiyatlarımızı tır karne sistemi ve cmr sigortası kapsamında en güvenli yollarla tamamlamaya gayret gösteriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir