Sırbistan Nakliye 2023

Sırbistan Nakliye Hizmetleri

Sırbistan NakliyeSırbistan nakliye faaliyetlerimiz çerçevesinde kara yolu komple tır ve parsiyel yük taşıma hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.Avrupa ve Balkan ülkeleri arasında yer alıp en yoğun ihracat çalışmalarımızın yapıldığı Sırbistan’a sürekliliği bulunan nakliye çalışmalarımız, ülkemiz ile yapılmış olan ticari anlaşmalarımız kapsamında devam etmekte, firmamız bu alanda büyük bir pay sahiptir.

Sırbistan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarımız Yunanistan ve Bulgaristan üzeri güzergahlar kullanılarak yapılmaktadır.Uzun yıllardan bu yana kazanmış olduğumuz tecrübelerimizle, yükleme adreslerinden teslim adreslerine kadar tüm işleyişe hakim bir şekilde lojistik çalışmalarımız sürdürülmektedir.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Sırbistan İhracat sıralamasında önemli bir yet teşkil etmektedir.Bu ülkeye sürekli olarak gönderilen ürünlerin ilk sıralarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri, inşaat malzemeleri, iş makinaları, otomotiv ve yedek parçaları, elektrik elektronik malzemeleri, yapı malzemeleri gibi isimlerini sayamadığımız bir çok kalem ürünün nakliyesi konusunda itinalı hizmetler sunan firmamız, yüklerinizi yüklerimiz gibi değerlendirerek sahiplenme iç güdüsü ile hareket ederek tamamen güvenli ortamda çalışmalar yapıyor, tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Sırbistan’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinden Sırbistan’ın  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün taşınması hususunda gereken tüm prosedürlere uygun olarak çalışmalar sergilemektedir.

Sırbistan Nakliye Fiyatları

Sırbistan kara yolu taşımacılığını, sahip olduğumuz C2 yetki belgemiz bünyesinde bulunan araçlarımız ile acentelerimize ait yabancı plakalı araçlarla gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına olumlu yönde karşılık veriyor, güvene dayalı hizmet prensiplerimiz çerçevesinde uygun taşıma navlun fiyat tekliflerimizle en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Başta Belgrad olmak üzere Novi Sad, Novi Pazar ve Niş gibi şehirlerine ihraç etmeyi düşündüğünüz tüm yüklerinizin nakliyesi ile ilgili komple tır yükleme, parsiyel yük taşıtma ve kamyon taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz

Sırbistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında inşaa etmiş olduğumuz parsiyel depolama alanlarımızdan Halkalı ve Erenköy gümrük işlemli haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur.

Yüklerinizi tercihinize göre bulundukları adreslerinden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Sırbistan’a parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmakta olup, yurt dışı gümrükleme spedition hizmetleri de vermekteyiz.

Sırbistan’dan Türkiye’ye gönderilmekte olan ithalat yüklerin taşınmasının yanında Asya ve Orta doğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke transit kapsamlı yüklerin taşınmasını da gerçekleştirmekte alternatif yollarla aktarmalı ve direkt servis şeklinde tamamlamaktayız. Sırbistan’da mevcut yerleşik bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız minimum sürede sonuçlandırılmaktadır.

Sırbistan Nakliye Güzergah

Tüm Asya, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Sırbistan ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirebilir, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze uygun tipte araç önerisi ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak, bütçenize en uygun ekonomik taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Sırbistan Nakliye Balkan ülkeleri arasında güzide bir yerde konum alan Sırbistan’a sürekliliği bulunan nakliye çalışmalarımız  ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik faaliyetleri alanında büyük pay sahibi olan firmamız Türkiye-Sırbistan ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarını sürdürmektedir.

Sırbistan ihracat ve ithalat karayolu nakliye çalışmalarımız uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle birlikte sürdürülmektedir. Sırbistan’a yapılan İhracatın ilk sıralarında yaş sebze meyve, kuru gıda, tekstil malzemeleri gibi ürünlerin nakliyesi konusunda  kapsamlı hizmetler sunan firmamız tüm taleplere zamanında yanıt vermek suretiyle lojistik faaliyetleri hizmetlerini sürdürmektedir.

Sırbistan’a kuru yük taşımacılığı, ağır nakliyat, konteyner nakliyesi ile frigo tır taşımacılığı konularında lojistik hizmeti veren firmamız aynı zamanda gümrükleme, depolama, Liman işlemleri, acentelik hizmetleri ve antrepo hizmetleri gibi alanlarda da çalışmalarını uzman kadroları ile eksiksiz olarak devam ettirmektedir.

Türkiye’nin tüm illeri ve bölgelerinden Sırbistan’ın  tüm şehirlerine ihracatı düşünülen her türlü yükün nakliyesi konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan firmamız, Sırbistan’a çalışan nakliye firmaları arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Sırbistan karayolu nakliyesinde sahip olduğumuz yetki belgemiz bünyesinde bulunan özmal ve kiralık araçlarımızın yanı sıra geniş tedarik zincirimiz kapsamında bulunan partnerlerimize ait yerli ve yabancı plakalı araçlarla, firmamızdan talep edilen tüm araç ihtiyaçlarına güvenli ve uygun taşıma navlunlarıyla en kısa sürede yanıt vermekteyiz.

Belgrad’a göndermeyi düşündüğünüz tüm yüklerinizin taşınması nakliyesi ile ilgili komple yükleme ve parsiyel kamyon taleplerinizi bize iletebilirsiniz

Sırbistan’a komple tır taşımacılığının yanı sıra haftalık düzenli çıkışlarımızla parsiyel çalışmalarımızda mevcuttur. Yüklerinizi tercihinize göre adresinizden teslim almak suretiyle İstanbul depolarımızdan çıkış yapmaktayız. Sırbistan’a parsiyel yük teslimatları tercihe ve talebe göre gümrük veya adrese teslim şeklinde yapılmaktadır.

Sırbistan’dan Türkiye’ye ithalat yüklerin taşınması ile  Asya ve Ortadoğu ülkelerine gönderilen üçüncü ülke yüklerinin taşınmasını aktarmalı ve direkt servis şeklinde alternatifli olarak gerçekleştirmekteyiz. Sırbistan’da mevcut bulunan acentelerimizle işbirliğimiz çerçevesinde lojistik ve gümrükleme çalışmalarımız olabilecek en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Tüm Avrupa ülkeleri ile ilgili taleplerinizde olduğu gibi, Sırbistan ile ilgili ihracat ve ithalat nakliye taleplerinizi de firmamıza mail ve telefon yolu ile yazılı ve sözlü olarak bildirerek alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden en kısa sürede yükünüze  uygun araç ve beklentilerinizin tam karşılığı olacak taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Sırbistan Nakliye Firmaları

Sırbistan nakliye firmaları ihracat ve ithalat yük taşıma taleplerinde yetersiz kaldığı şeklinde bir algının var olduğu tespiti ile çalışma ve araştırmalar yaparak bu hattaki boşluğun doldurulması gerektiği kanısına varmış bulunmaktayız. Bu gerçeklikle hareket ederek ciddi sorun haline gelen bu boşluğu doldurabilmek adına Türkiye – Sırbistan lojistik hattında çalışmalara başlayan firmamız Mersin Frigo Lojistik, alt yapı çalışmalarını tamamlayarak mevcut hatta hızlı bir giriş yapmıştır.

Sırbistan karayolu komple tır taşımacılığı hizmetlerinde tam kapasiteli olarak çalışmalarını yürüten firmamız aynı zamanda haftanın belirli günleri düzenli çıkışlar yapmak suretiyle Sırbistan parsiyel nakliye çalışmalarını da başlatmıştır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan parsiyel depolarından çıkışlar yapan firmamız ebat ve ağırlıkları itibarı ile taşınabilir ticari içerikli ihracat ve transit kapsamında bulunan her türlü parsiyel ve kargo yükün Sırbistan’ın başta başkent Belgrad olmak üzere tüm şehirlerine gönderiler yapmakta, bu gönderileri müşteri istek ve talepleri doğrultusunda gümrük noktaları veya teslim adreslerine indirmek suretiyle gerçekleştirmektedir.

Sırbistan çalışan nakliye firmaları içerisinde en kapsamlı lojistik faaliyetleri bulunan firmaların başında gelen Mersin Frigo Lojistik ihracat ve ithalat taşımaları dışında Sırbistan’dan Asya ve Arap ülkelerine taşınması gereken yüklerin nakliyesini de Türkiye üzerinden transit geçişli olarak sağlamakta, üçüncü ülke kapsamlı yük nakliyeciliğinde oldukça iddialı bir pozisyonda bulunmaktadır.

Sırbistan nakliye çalışmalarımız komple ve parsiyel taşımacılığının yanında ayrıca gabari dışı ağır nakliyat, konteyner taşımacılığı ve soğuk zincir frigo tır nakliyesi şeklinde de devam etmekte olup ağır nakliye yükleri, konteyner yükleri ve donmuş her türlü ürünün nakliyesini de başarılı bir şekilde gerçekleştire bilmekteyiz.

Uzun yıllardan bu yana taşımacılık sektöründe faaliyetlerde bulunan firma sahip olduğu taşıma yetki belgesi bünyesinde bulunan Türk plakalı tırlar ve partnerlerine ait yabancı plakalı tırlar ile ihracat ve transit kapsamlı tüm yük gruplarının nakliye ve gümrükleme işlemlerini CMR sigortası kapsamında yük taşımakta olan son model tırları ile gerçekleştiriyor.

Sırbistan nakliyesi ile ilgili taleplerinizi 7/24 çalışma anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren firmamızın telefon ve mail adreslerine yazılı ve sözlü olarak iletebilir, deneyimli kadrolarımızdan taleplerinizi karşılayacak uygun navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir