Özbekistan Nakliye 2023

 

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye Hizmetleri

Özbekistan nakliye firmaları içerisinde öne çıkan en belirgin özelliğimiz işimize gösterdiğimiz saygımız ve kaliteli hizmet anlayışımızdan kaynaklanan düzenli nakliye hizmetleri sunmamızdır. Lojistik sektöründe uzun yıllar emek sarfetmiş olan Mersin Lojistik Türkiye’nin bir çok şehrinde açmış olduğu irtibat ve şube ofisleri ile kesintisiz lojistik hizmeti sunuyor, ihracat veya transit kapsamında bulunan her türlü yük grubunun Özbekistan’ın başta Taşkent olmak üzere Semerkand, Buhara ve Urgenc gibi tüm şehirlerine ulaştırılmasında önemli çalışmalara imzalar atmaktadır.

Özbekistan karayolu tır nakliye çalışmalarımızı farklı güzergahlar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Genellikle tercih edilen güzergah İran ve Türkmenistan üzeri olan yol olsa da taşına yükün durumu veya müşteri tercihi sebebine bağlı olarak Gürcistan, Azerbaycan üzeri güzergahı da kullanmaktayız. Her iki güzergahta da son derece tecrübeli olmamız nedeniyle yüklenen yüklerin en kısa süre de teslim edilmesini rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Komple ve parsiyel yük nakliye çalışmalarımız ile birlikte frigo nakliye, konteyner taşıma ve ağır nakliyat çalışmalarımızın da bulunduğu Özbekistan ile ticari bağlarımız çok eski tarihlere dayanıyor, geçmişten günümüze geçen süre zarfında son derece başarılı proje kapsamlı işe imza atmış bulunuyoruz. Başarılarımızın meyvelerini toplamaya başladığımız günümüzde nakliye sektöründe baş gösteren teknolojik ve modern gelişmeleri oldukça yakından takip ediyor, yeni oluşumları sağlıklı bir şekilde olduğu gibi sektöre sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Türkiye ile Özbekistan arasında seferler yapmakta olan tırlarımız genellikle yüksek modelli olup Türk ve Özbek plakalı araçlarımızı kullanıyoruz. Her türlü yükü taşımaya uygun özellikleri bulunan tırlarımız uzman şoförlerimiz kontrolünde nakliye seferleri yapmakta, taşıma boyunca olası muhtemel herhangi bir sorunun anında tespit edilip müdahale edilebilmesi amacıyla anlık takip sistemi ile kontrollerimizi düzenli olarak yapabiliyoruz.

Ülkemizden Özbekistan’a taşınmakta olan yüklerin büyük bölümü İstanbul-Taşkent arasında gerçekleşmekte, bu hatta son derece hakim olmamızdan dolayı en ince detaylarını dahi gözden kaçırmadan sorunsuz lojistik hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetinin en önemli merhalelerinin başında elbette kaliteli hizmet sunmak ve taşıma fiyatlarını makul düzeyde tutmaktır. Bu konuların bilincinde olduğumuz gerçeği ile hareket ediyor, hizmette kaliteden asla taviz vermiyor, taşıma navlunlarımızı oldukça makul düzeylerde tutuyoruz.

Özbekistan Konteyner Nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında öenmli bir konumda yer alan kuruluşumuz her türlü yüke uygun tipte tır taşımacılığı ile konteyner nakliye çalışmalarını kaliteli hizmet anlayışı ile başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Türkiye Özbekistan arası her türlü konteynerin taşınmasını işlemlerini alternatifli güzergahlar kullanarak gerçekleştirmekte olan firmamız, taşınan konteynerlerin yüklerinin teslim edilmesinin ardından boş olarak yüklenmiş olduğu çıkış noktasına geri getirilmesi anlamında da sorunsuz bir şekilde çalışmalar yapmaktadır

Uluslararası konteyner taşımacılığı alanında geçmişten edindiği tecrübeleri ise son derece özenli çalışmalar yapan firmamız konteynerlerin tüm Avrupa ve Asya ülkelerinde olduğu gibi, Özbekistan’ın Taşkent, Semerkand ve Buhara gibi şehirleri başta olmak üzere en ücra köşelerinde bulunan adreslere kadar güven içerisinde ulaştırılıp sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktadır. Türkiye’den Özbekistan’a taşınan her boyutta konteynerin ihracat nakliyesini yaptığımız gibi, zaman zaman talep edilen, konteyner boşlarının geri getirilip çıkış limanına teslim edilmesi anlamında da çok uygun taşıma olanakları sunmaktayız.

 

Özbekistan karayolu nakliye çalışan firmalar arasındaki iddialı yerini koruyan firmamız Türkiye-Özbekistan lojistik hattında kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamlı taşınabilen her türlü ürünün nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Özbekistan’a ihracı düşünülen yüklerin Taşkent, Buhara, Semerkand,Urgenc ve Namangan gibi şehirlerine teslimatlarımızı taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı ve hızlı servis ağımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den Özbekistan’a ihraç ürünlerinin yanı sıra özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerek se antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız. Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamız araç filosu bünyesinde bulunan her tipte özmal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretine araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz.

Özbekistan’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup İstanbul çıkışlı olarak haftalık düzenli servislerimiz devam etmektedir.

Özbekistan taşımalarını iran-Türkmenistan üzeri güzergah dışında alternatif olarak Gürcistan-Azerbaycan üzeri de gerçekleştirmekteyiz. Nakliye çalışmalarımız talebe göre direk servis veya aktarmalı olarak yapılmaktadır. Yükleme anından teslimata kadar tüm süreçleri eksiksiz yerine getiren firmamız nakliye hizmetleri dışında gümrükleme, depolama, sigortalama, antrepo ve acentelik hizmetleride sunmaktadır.

Özbekistan’dan ithal edilen veya Avrupa ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır. Özbekistan da mevcut bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde Özbek plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir. Özbekistanın bir çok şehrinde yerleşik bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Firmamızdan fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimizden telefon ve mail yolu ile bildirebilir, en uygun taşıma navlun tekliflerimizi bilgi işlem merkezimiz bünyesinde bulunan uzman ekibimizden en kısa sürede alabilirsiniz.

İSTANBUL ÖZBEKİSTAN ARASI PARSİYEL NAKLİYE

Özbekistan parsiyel yük taşımacılığı konusunda son derece deneyimli olan firmamız ihracat ve transit kapsamlı her türlü parsiyel ve kargo yükü grubunun taşınmasında kaliteli hizmet anlayışı ile üst düzeyde kaliteli taşıma çalışmaları yapmaktadır.Karayolu nakliye alanında çalışan firmalar arasındaki iddialı yerini koruyan firmamız lojistik hattında kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit kapsamında taşınabilen her türlü ürünün nakliyesi konusunda  öncülük eden firmamız uygun taşıma koşulları çerçevesinde hizmet vermektedir. Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Özbekistan’a ihracı düşünülen yüklerin Taşkent, Buhara, Semerkand,Urgenc ve Namangan gibi şehirlerine teslimatlarımızı taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı ve hızlı servis ağımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den ihraç ürünlerinin yanı sıra özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerek se antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız. Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamız araç filosu bünyesinde bulunan her tipte özmal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretine araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz. Taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz. Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup İstanbul çıkışlı olarak haftalık düzenli servislerimiz devam etmektedir.

Özbekistan taşımalarını iran-Türkmenistan üzeri güzergah dışında alternatif olarak Gürcistan-Azerbaycan üzeri de gerçekleştirmekteyiz. Nakliye çalışmalarımız talebe göre direk servis veya aktarmalı olarak yapılmaktadır. Yükleme anından teslimata kadar tüm süreçleri eksiksiz yerine getiren firmamız nakliye hizmetleri dışında gümrükleme, depolama, sigortalama, antrepo ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır.

ÖZBEKİSTAN FRİGO NAKLİYE

Ayrıca bu ülkeden ithal edilen veya Avrupa’ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde olabilecek en kısa sürede güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır. Özbekistan da mevcut bulunan lojistik firmaları ile işbirliğimiz çerçevesinde Özbek plakalı araçlar ile de nakliye hizmetlerimiz sürmektedir. Özbekistan’ın bir çok şehrinde yerleşik bulunan acentelerimizle irtibatlı olarak kesintisiz hizmet sunuyoruz. Firmamızdan fiyat talebi ve araç sipariş taleplerinizi yazılı ve sözlü olarak Merkez ve size en yakın şubelerimizden telefon ve mail yolu ile bildirebilir, en uygun taşıma navlun tekliflerimizi bilgi işlem merkezimiz bünyesinde bulunan uzman ekibimizden en kısa sürede alabilirsiniz.

İstanbul dışında ki illerimizden Özbekistan’a gönderilmesi düşünülen parsiyel yüklerin iç nakliye ile İstanbul’a getirilmeleri işlemlerinde de iç nakliye araç organizasyonları bulunan firmamız aynı gün içerisinde yükünüzü bulunduğu ildeki adresinden teslim alarak İstanbul depomuza ulaştırmaktayız.

Özbekistan nakliyat faaliyetleri içerisinde bulunan firmalar arasında konumlandığı zeminini koruyan firmamız, Türkiye-Özbekistan kara yolu lojistik hattında olabildiğince geniş kapsamlı ve düzenli çalışmalarını sürdürmektedir. İhracat ve transit özellikli olarak taşınmakta olan her türlü yük grubunun nakliyesi konusunda  kaliteli hizmet sunma düsturuyla yola çıkan firmamız, kurulduğu günden bugüne geçen zaman dilimi içerisinde hatırı sayılır yol katetmiştir.

Ülkemizin İstanbul, Kocaeli, İzmir, Ankara, Antalya, Kayseri, Gaziantep, Adana ve Mersin gibi şehirleri başta olmak üzere tüm bölgelerinden Özbekistan’a ihracatı düşünülen yüklerin Taşkent, Buhara, Semerkand, Urgenc ve Namangan gibi şehirlerine teslimatları, taşıma yetki belgemiz çerçevesinde sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Özbekistan’a ihraç ürünlerinin taşınması ile yetinmeyerek, özellikle Avrupa ülkelerinden gönderilen transit yüklerin gerek limanlarımız gerekse antrepolar aracılığı ile taşıma ve teslimatlarını sağlamaktayız.

Özbekistan Nakliye

Tüm taşımalarımız yüksek tutar teminatlı CMR sigortası kapsamında güvenli olarak yapılmaktadır. Firmamızın araç filosu bünyesinde bulunan her tipte öz mal ve kiralık araçlarımız ve deneyimli sürücülerimiz nezaretinde araç takip sistemi ile takip ve anlık bilgilendirme yapabilmekteyiz. Özbekistan’a taşınması planlanan Standart kuru yüklerin yanı sıra gabari dışı ağır nakliye, soğuk zincir ürün taşımacılığı, açık yük ve konteyner taşımacılığına uygun araçlarımızla nakliye hizmeti sunuyoruz.

Grupaj olarak adlandırdığımız Küçük ve hafif ölçekli parsiyel ve kargo yüklerin taşınması ile ilgili çalışmalarımızda mevcut olup, bu çalışmalarımız haftanın belirli günleri İstanbul’da kurulu depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle Özbekistan gümrük teslimi şeklinde tamamlanmaktadır. Özbekistan taşımalarını iran-Türkmenistan üzeri güzergah dışında alternatif olarak Gürcistan-Azerbaycan üzeri Türkmenbaşı liman varışlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Nakliye çalışmalarımız tercihe göre direk servis veya aktarmalı olarak yapılmaktadır.

Yükleme anından teslimata kadar tüm süreçleri her an takip etmek suretiyle eksiksiz yerine getiren firmamız, nakliye hizmetleri dışında gümrükleme, depolama, sigortalama, antrepo ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır. Özbekistan’dan ithal edilen veya Avrupa ya transit gönderilen ürünlerin taşınması konusunda da nakliye faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Tüm taşımalarımız maksimum tonaj limiti çerçevesinde, hedeflenen varış süresininde altında ulaştırmak kaydıyla güvenli bir şekilde aksamadan sağlanmaktadır.

Özbekistan da mevcut bulunan iş ortağımız lojistik firmaları ve acentelerimiz ile işbirliğimiz çerçevesinde, Özbek plakalı araçlar ile de nakliye hizmeti sunmaktayız.

Taşınacak yüklerinizin nakliyesi ile ilgili koşullarımızı ve taşıma fiyat taleplerinizi şirketimiz iletişim bilgilerinde yer alan mail adreslerimiz veya telefon numaralarımız vasıtasıyla yazılı ve sözlü olarak, size en yakın şubelerimize bildirebilir, bilgi işlem merkezimize bağlı uzman ekibimizden kısa süre içerisinde en uygun taşıma navlun tekliflerimizi alabilirsiniz.

ÖZBEKİSTAN TARİHİ GEÇMİŞİ

Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından yenileşme hareketi adı altında bağımsızlığını ilan eden Türk Cumhuriyetleri arasında yer alan Özbekistan tam olarak 1991 yılında bağımsızlığına kavuşmuştur. Ülke bağımsızlığına kavuştuktan hemen sonra dış dünyaya açılmış, tüm dünya ülkeleri ile, ihtiyaçları nispetinde ticari ve ekonomik anlamda ilişkiler kurmaya başlamış, ülkenin baştan ayağa yapılanması sürecinin hızlandırılmasını gerçekleştirmiştir. Bu yapılanmanın gerekliliklerinin temelini oluşturan Uluslararası ticaretin en önemli ayaklarından biri olan nakliye sektörü önemli yer teşkil etmeye başlamış, dolayısı ile birçok nakliyat kuruluşu vakit kaybetmeden devreye girerek taşıma işlemlerinin gerçekleşmesini sağlamıştır. Ülkemizde Özbekistan’a nakliye işi yapan bir çok nakliye kuruluşu arasında firmamız Mersin Frigo’da önemli işlere imza atmış, son derece başarılı bir performans sergilemiştir. Özbekistan nakliye sektöründe yirmi yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren firmamız söz konusu alanda aranan ve tercih edilen kuruluşlar arasında yer almayı başarmıştır.

özbekistan çalışan nakliye firması
Özbekistan Nakliye Firması

ÖZBEKİSTAN İHRACAT

Türkiye’den Özbekistan’a sevkiyatı planlanan  her türlü yükün taşınması ile ilgili geniş kapsamlı çalışmalarını sürdüren firmamız, tüm sevkiyatları resmi yetki belgesi kapsamında tır karneli tırları ile cmr sigortası kapsamında güvenle gerçekleştirmektedir. Firmamız bu ülkeye ihracat yüklerinin yanı sıra Avrupa ülkelerinden gönderilen komple ve parsiyel üçüncü ülke transit yüklerin taşınmasını da direkt servis ve aktarmalı olarak sağlamaktadır. Özbekistan kara yolu nakliyesi düşünülen kuru yükler, gabari dışı ağır nakliye ve proje yükleri, konteyner nakliyesi ve soğuk zincir ürün taşımacılığı ile tehlikeli madde ve kimyasal ürün taşımacılığına uygun tip ve model de araçlarımızla her türlü yükün taşınmasında kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Uluslar arası taşımacılık yönetmeliği kuralları gereği tüm işlemleri yasal sınırlar çerçevesinde ele alarak değerlendiriyor, gelişen teknolojiye uyum sağlamak adına teknolojik alt yapımızı güçlendirerek taşımacılık sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.

Ülkemizden ihraç edilen iğneden ipliğe her türlü ürünün Özbekistan’a gönderilmesi konusunda son derece muntazam hizmetlerde bulunan firmamız, karayolu taşımacılığına ilave olarak yüksek oranda demiryolu tren ve vagon nakliye çalışmalarına da aracılık etmektedir. Devlet demir yolları ile irtibatlı olarak faaliyetlerde bulunarak, teslimat sürelerini minimum düzeye indiriyor, taşınmakta olan yükleri olabildiğince seri hareket etmek suretiyle yükleme noktalarından varış noktalarına güvenle ulaştırıyoruz.

ÖZBEKİSTAN NAKLİYE FİYATLARI

Ankara – Taşkent 00.7.2 USD
İstanbul – Taşkent 00.7.6 USD.
Mersin – Taşkent 00 .7.0USD
Bursa – Taşkent 00.7.5 USD

Başta başkent Taşkent olmak üzere Buhara, Semerkand, Namangan ve Urgenç gibi bir çok şehrine taşımalar gerçekleştirdiğimiz Özbekistan’ da yerleşik bulunan temsilciliklerimiz ve acentelerimizle olan işbirliğimiz çerçevesinde son derece özenli, düzenli kararlı ve istikrarlı lojistik hizmetleri sunuyoruz. Türk ihracatçılar birliğinin cazibe merkezi haline gelmiş olan Özbekistan ile ticaretimiz uzunca bir geçmişe dayanmakta, on yıllardır süregelen ticari alışverişlerimiz geleceğe yönelik kapsamlı projeler geliştirmek suretiyle olabildiğince hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Tam bu noktada devreye giren firmamız geçmişinden aldığı tecrübeleri ile Türkiye Özbekistan hattında aranan ve tercih edilen kuruluşlar arasına girmeyi başarmış, üstlenmiş olduğu tekil ve proje kapsamlı tüm nakliye işlemlerini başarı ile yerine getirmiştir.

Firmamız Mersin Frigo Türkiye Özbekistan arası nakliye hizmetleri dışında, ayrıca gümrükleme, depolama, forwarding, sigortalama ve acentelik hizmetleri de sunmaktadır. Geniş araç filosunda bulunan son model araçları ve ekipmanları ile üstün hizmet anlayışı çerçevesinde servis sağlamakta olan firmamızın birincil önceliği müşteri memnuniyetidir. Avrupa’nın sanayi devleri olarak adlandırılan Almanya, İtalya ve Fransa gibi ülkelerde üretimi yapılmakta olan ağır sanayi makine ve ekipmanları başta olmak üzere bir çok endüstriyel ürünün Özbekistan şehirlerine taşınmasında üçüncü ülke yük taşıma yetki belgesi bulunan firmamız önemli ölçüde pay sahibi olmuş, uzun yıllar bu alanda sergilemiş olduğu üstün performansı ile göz dolduran çalışmalara gururla imza atmıştır.

Devletler arası ilşkilerimizin orta düzeyde bulunduğu ülkeler arasında yer alan Özbekistan ile ülkemiz arasında cereyan eden ticaret faaliyetlerine her türlü kurumsal desteği sunan Mersin Lojistik, ihracat ve ithalat nakliye çalışmalarında büyük ölçüde pay sahibidir. Özbekistan’ın tüm bölgelerine lojistik hizmeti sağlamakta olan firmamız ile çalışma imkanı bulabilmek adına tüm taleplerinizi bekliyor, taleplerinize en uygun lojistik çözümler sunmak üzere hizmetinizde olduğumuzu bildiriyoruz

Özbekistan Nakliye Firmaları

Özbekistan nakliye firmaları ülkemizde bilhassa Mersin şehrinde yoğun olarak bulunmakta, bu firmaların başında ise özel ve farklı çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplayan firmamız Mersin Frigo Lojistik gelmektedir. Firmamız kurulmuş olduğu günden bu yana Türkiye – Özbekistan nakliye hattında sayısız proje işe başarılı bir şekilde imza atmış, ortaya koyduğu üstün performansı ile adından sıkça söz ettiren kurumsal kimlik kazanma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir firma pozisyonuna ulaşmayı başarmıştır.

Türkiye ile Özbekistan arasında ihracat ve ithalat yüklerin nakliyesini komple tır ve parsiyel nakliye şeklinde devam ettirmekte olan firma, aynı zamanda ağır nakliyat, konteyner nakliyesi, frigo taşımacılık ve demiryolu nakliyesi gibi alanlarda da hatırı sayılır oranda işlem gerçekleştirmektedir. Ortaya koyduğu vizyonu, hedeflediği misyonu, çalışma politikaları ve vazgeçilmez prensipleri ile taşımacılık sektörünün aranan ve tercih edilen sayılı nakliye kuruluşu arasında yer alan Mersin Frigo Lojistik maddi kazanımları her zaman geri planda tutmuş, birincil önceliği müşteri memnuniyetine ayırmıştır.

Ülkemiz sanayici ve ihracatçılarının Özbekistan’lı ticaret erbapları ile yaptığı ihracat ve ithalat anlaşmaları çerçevesinde yapılan lojistik faaliyetlerinin önemli bir parçası durumunda olan firmamız Özbekistan nakliye hattına oldukça hakim durumdadır. Yüksek modelli tırları, deneyimli sürücüleri ile normal teslimat süresinin altında bir süre içerisinde varış noktalarına teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Modern araç filomuzda bulunan yerli ve yabacı plakalı tırların tamamı CMR sigortası güvencesine yük taşımakta, taşınan yükler yükleme anından teslim anına kadar firmamız kontrolünde sigorta güvencesinde hareket ettirilmektedir. 7/24 çalışma anlayışı ile her an görev başında bulunup anlık araç takibatı yapan, alanında son derece bilgi ve birikim kazanmış deneyimli operasyon ekibimizle top yekün iş başında olan firmamız modern alt yapısı ve teknoloji ile aynı paralellikte hareket eden yapısı ile oldukça önemli proje işlere başarılı bir şekilde imza atmaktadır. şirketimiz özbekistan nakliye firmaları arasında yerini almıştır

Araç filosunda her türlü yükü taşımaya elverişli tırları ile taşınabilir ticari içerikli gümrüklü ürünlerin tamamını Türkiye’den Özbekistan’ın başta Taşkent olmak üzere tüm şehirlerine ulaştırma kabiliyetine sahip bulunan firmamız da standart tenteli tırlar dışında frigo dorse tırlar, lowbed dorse ağır nakliyat tırları ve konteyner taşımaya uygun açık kasa tırlar ile kesintisiz lojistik hizmeti sunmaktadır.

lojistik firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir