İzlanda Nakliye 2023

İzlanda Nakliye

İzlanda nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında öne çıkan çalışmaları ile dikkatleri çeken firmamız, Türkiye’den İzlanda’ya ihraç edilen tüm yük gruplarının taşınmasında başta standart tenteli olmak üzere, frigo dorse, açık kasa tırlar, kamyon ve lowbed dorse tırları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Türkiye-İzlanda arası komple tır taşımacılığı ile birlikte İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel çıkışlarımızda bulunmakta, aynı zamanda yaş sebze meyve ve kimyevi madde taşımacılığında gerekli olan soğutuculu frigo dorse tırlarımız ile gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin taşınmasında kullanılan lowbed ağır nakliyat araçlarımızla taşınabilir her türlü yükün nakliyesini layıkı ile yerine getire bilmekteyiz.

İzlanda’ya ihracat yük taşıma hizmetlerimizin yanı sıra İzlanda’dan Türkiye’ye ithalat ile Türkiye üzeri üçüncü ülkelere transit yüklerin taşınmasında da başarılı bir grafik sergilemekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

izlanda transport firmaları arasında zirvedeki yerini koruyan firmamız Mersin Frigo, sahip olduğu taşıma yetki belgesi ve geniş araç filosu ile nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir. İzlanda nakliye konusunda uzun yıllara dayanan deneyimi ile kuru yüklerin taşınmasında standart tenteli tırları, donmuş gıda maddeleri ve kimyevi maddelerin taşınmasında frigo tırları, açık yüklerin taşınmasında sal dorse açık kasa tırları, ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerin taşınmasında lowbed ağır nakliye tırları ile tam donanımlı ve deneyimli şoförler yönetiminde sevkiyatlarınızı gerçekleştirmektedir.

İzlanda lojistik, izlanda taşıma, frigo nakliye, ağır nakliyat,  proje taşımacılığı, Kırgızistan parsiyel nakliye, izlanda konteyner nakliye,  yük taşıma,  kargo, uluslararası nakliye, izlandaya yük taşıma konularında süreklilik arz eden çalışmalarımız tüm hızıyla sürdürülmektedir. İzlanda’ya taşınacak yüklerinizin sevkiyatı ile ilgili tüm taleplerinizi 0 324 232 05 50 numaralı telefonumuz ile bilgi@mersinfrigo.com adlı mail adresimize ileterek en hızlı şekilde taşıma fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir